Pedallar için power supply

Özetlersek en başta da yazdığım gibi en temel sorun "Elektrik ve akım sorunu "
Ben tavsiyemi yineleyeyim. Gerisi size kalıyor.
1. Sağlam ve güvenilir, joule değeri yüksek akım korumalı priz. Mümkünse üzerinde usb girişi falan olmasın. Ben evimde uzun yıllardır APC kullanıyorum. Hiç bir sorun yaşamadım. 1 defa yıldırım sorunu oldu. Priz kendini tam zamanında patlatarak bugün ki ekonomi şartlarına göre beni yaklasik olarak 100-150 bin lira zarardan kurtardı. Akım korumalı prizlerin aslında gerçek çalışma mekanızması bu. O yüzden bu markaya ben güveniyorum.
2. Mooer micro power pover supply. Başarılı izolasyonu var. 8 adet kablo ve 2 adet kutup değiştirip kablo ile birlikte geliyor.

Ama tüm bunlar geçici çözümler bilginiz olsun.

Telefonunu ver bana osman. Buradakileri tanıyorsun sen. Sen onlar gibi çıkmadın benimle konuşuyorsun sahip çıktın. Yemek ısmarlarım sana. gitar bakarız. ver telefonunu
Selamlar
IMG-20230417-WA0011.webp

IMG-20230417-WA0007.webp

nedir bu pedallar ve hepsi bağlı mı... hatta profesör ile birlikte mi bağlı... yani bazen sinyal zinciri kendi başına gürültü yapar, ... dip ses derken hum mı, tıss mı, vınlama mı.... üstüste 2 Boss drive karakterli pedal ve SSS dizilimli bir gitar mesela arı kovanı gibi bızzlar

Çin malı uyduruk bir şeyse... ben mesela bundan kullanıyorum, prizden kaynaklanan hafif paraziti kesti...

eski evime kıyasla yeni evimde biraz daha fazla dip ses alıyorum. aldığınız priz acaba iş görür mü hocam? benzeri 2-3 ürün denedim ama çalışmamıştı fikriniz var mı?

Geri