PlanB [Pop/Rock] - Ankara

Tebrikler güzel bir grup dün dinledim beğendim başarılı bir proje... Başarılarınızın devamı dileği ile... Arada bir cumartesi günleri gölgeye uğrayın... Kendinize iyi bakın... 8)

Artık cumaları Tunalı Gölgeye çıkıyormuşsunuz... Çok iyi olmuş... Bu hafta ordayız demek ki 🙂 Yeni şarkılarınız gerçekten iyi olmuş... Repertuarınız baya farklı, klasik bar gruplarından özellikle... Sesiniz oturmuş ... Neyse cuma görüşürüz, bir aksilik çıkmazsa...

100 defa sölemeyin oğlum tamam 😛= Akşama gelebilirsek ordayız ama dediğim gibi elimden geleni yapıcam...Sonra paranızı benden alacakmışsınız bekliyorum Garage'a gece 😛=

Hatta "peripatus the hazel vocalist will be sing with us if she'll be there" 😛= Benim 2 hatta 3 etti ben karışmam efenim...

Bence grup süper gidiyor ve pası atınca süper süper olacak valla...Çağcan bozuyor grubu farkındayım ama napsın askerde adama bass-ı were bass-ı were 😛=

Başarılar kocaman kocaman...

arkadaşlar dün gece gölgedeki performansınız oldukça güzeldi.boş sayılabilecek bir durumda olmasına rağmen içerisi sonradan biraz daha doldu(2.yarı)..

öncelikle şunu belirtmek istiyorumki bir müzisyen olduğum için genellikle teknik konulara girmeden edemiyorum 🙂 diğer yandan da elimden geldiğince nesnel bir biçimde seyirci bilinci ile de hareket etmeye
çalışıyorum..

özellikle grupta bence davulcu çok nefis çalıyor ve ön plana çıkıyor desem yeridir 🙂 grubun geri kalanı biraz daha davula göre arka planda görünsede bana genede sahnedeki başka başka özellikleri ile diğer elemanlarda tümleşik bir grup havası çizebilmiş..

vokalistinizin sesi oldukça iyi görünüyor..renk olarak çok güzel gibi.sahne duruşuda güzel ancak biraz daha hareketli olursa güzel olucak..yanılmıyorsam birazda üzerinden amatörlüğünü(belkide çok pro bir aradaştır..bilmiyorum yani benimkisi sadece bir ön sezi) atarsa güzel işler çıkaracağa benziyor..

gitar konusuna biraz değinmek istiyorum..aslında çalabilitesi arkadaşın var ancak alternatif müzikte daha yol alması gerektiğini düşünüyorum..gördüğüm kadarı ile biraz ezbere çalıyor..ayrıca sahne duruşu daha da hareketli olmalı bence..gerisi güzel geliyor..

basçı arkadaşa da 1-2 bir şey demek istiyorum izninizle 🙂 biraz daha güzel tonlar kullanırsa bence daha iyi olur..tonları çok garip geliyordu aşağıya..bilmiyorum belki orası kaynaklı bir durumdur..ayrıca gitarist arkadaş ile basçı arkadaşın bence paylaştıkları ortak sorun biraz ezbere çalmaları 😉

klavyeye bişiler yazayım oldu olacak 😀 öncelikle "alp selamlar" 🙂 arkada güzel bişiler yapmaya çalıştı arkadaş..dikkatli dinleyince ortaya çıkıyor..tonları bir tuhaftı..bazı tonları yüksek bazı tonları ise oldukça kısıktı..sanırsam ekipmanı ile ilgilide bir sorunu varmış konuştuğum kadarı ile.bu level sorunları falan hep bundan kaynaklı diye düşünüyorum..haftaya yada sonraki haftaya bir daha gelicem bakıcam 🙂 umarım düzelirde biraz daha klavye dinleriz alp 😉

aşağıdan izlenimlerim bu şekilde arkadaşlar..sonuç itibari ile iyisiniz ancak ilerleyecek yolunuz yok değil 🙂 tabi bir grubu benim değerlendirmem ne kadar önemlidir ya da bir grup 1 haftalık bir performans ile değerlendirilebilirmi derseniz tabikide hayır derim 🙂 yaptığım ufak çaplı eleştirilerde kırıcı yada uygun olmayacak bir ifade veya ifade biçimi geçtiyse affola 🙂 müzisyen olarak kendi çapımda gelmişken,dinlemişken bir şeyler yazayım dedim..amacım kesinlikle iğnelemek,karalamak,grubu kötülemek hiçbir zaman olmadı olamazda :roll:

gelecek haftalarda,daha güzel performans dileklerimle görüşmek üzere arkadaşlar..iyi çalışmalar..keyifli bir geceydi.. 🙂

Geri