Radical Noise

2-3 senedir "galiba birleşiyolarmış" mesajları duyumları vs dışında hiçbir gelişme yok malesef...
devam etselerdi türkiye çapında olan "en iyi hardcore grubu" ünvanı dünya çapında "en iyi hardcore gruplarından birisi" olabilirdi..
belki olur diyerek yetinelim bari..

Su andada dinliyorum bazen adl1 sark1lar1'n1 asl1nda eger dag1lma sebebleri sadece buysa cok yaz1k harbiden...Çünkü 2001 y1l1ndan itibaren maxsimum rock'ta kaç sene listelerde kald1lar off off neydi o zamanlar...sehrin sesi kulaklar1mda...

hazmı zordur gaz yapar için şişer miden yanar buna inansana yarrak herkes heran bundan arar bundan yermisin bundan yermisin...
yesin yesin büyüsün büyüsünde yesin fayda vardır bunda kesin doymazmısın sen nesin.. bundan yermisin bundan yermisin...😀😀
ahh radical aah...

ohoo hala dağıldı mı mevzuu ......dağılalı bayaa oldu devamlı birleşiyolar diyolar ama yok işte naparsın....hardcoreun babasısıydı.....scream vokalleri....hardcore riff leri....davulu hepsi süperdi.....devam etselerdi şimdi türkiyede hardcore 10 kat daha popüler olurdu bunu söyleyebilirim.....keremin babasının ölümü için yaptıkları şarkıda(çığlık) plan-b de bazenin arkasına saklanmış ii bi şarkıdır ama benim favorim zaten sweet revenge dinle bidaha bidaha.....I TIRED SO HARD duydum en iyi scream vocal dı diyebilirm türk gruplardan.....
PLAN-B
1.angry son
2.offline detector
3.sweet revenge
4.uyan
5.color of hate
6.çığlık
7.nothing personal
8.fade away
9.bazen
10.kids don't care

vocals:kerem onan
guitars&back vocals:sinan ünal
guitars&back vocals::ersin çağlayan
emre(pedroloco)şahin:drums

sanırım radikal grup elemanlarının yeni projeleri varmış bir anda yeni grupla karşımıza cıkarlarsa şaşırmayın derim

yaa vokal keremin yeni bi hardcore grubu var galbaa.. lifelook grubunun gitar/vokaliyle birlikte bişeler yapıyolarmış diye duydum.. sanırım gitarislerininde bi başka grubu var emocore tarzında bişelermi ne yapıyo o grupta galbaa.. sonra davulcu pedroloco da almanyada diye biliyom.. yanlışsam düzeltin...

Geri