RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

deniz kutluyorum parçaların hepsi dehşet olmuş herkes thrash ateşiyle yanmaya hazır olsun yanmaya değil hatta kavrulmaya ........

en yakın zamanda konserlerinizde yeniden azmak istiyorum 😆

genel olarak bestelere ağırlık veriyorlar zaten iron maiden biraz ters düşer coverlar daha çok old scholl thrash gruplarından...

bana noluyosa cevabı ben veriyorum 😆 😆 😆

Abi o norton'a cevap verme zaten, arada saçmalar gider o.

Kayıt cidden çok iyi olmuş bence herşey yerli yerinde. Şarkıyı zaten uzun süredir bildiğim için onun hakkında yorum yapmama gerek yok. Süper olduğunu düşündüğümü zaten söylemiştim daha önce. 😀

Bu şarkıyı seviyorum da niye beni şimdi burada gaza getirip, ABD'ye, AB'ye ve onların en büyük uşakları dincilere, siyonistlere sövmek zorunda bırakıyorsunuz diye sorarım size, başlayım mı analarından?

Ya istiklal ya ölüm! Dünyanın ilk en büyük anti-emperyalist ideolojisi Kemalizm ile yönetilen, bağımsız ve laik bir cumhuriyet ile AB ve ABD'nin zaten çıkarlarına aykırıyız. Ama nerde şimdiki yöneticilerde Kemalizm ve Anti-Empeyalizm?

artık sıra konserlere geldi şu ağustos ayı bi geçse de millet üzerindeki tatil rehavetinden çıksa.....

aloooooooo deniz efendi konser istiyoruz illa konurda imza mı toplayalım konser diye

Sarki bence deli-dehset bir sey olmus. Muzik olsun sozler olsun oldukca dolu. Dinledim hala da dinliyorum dinliycem. Konserde izleme sansim olmadi eylulde tr donucem umarim o zamana konser olur da gelirim
tabi bu yorumlar ne kadar onemli bilemem kaale almasaniz da olur. Ben bu isi adam gibi yapanlara saygi duyarim.
Devamini bekliyoruz rectifier.
basarilar
Nihan

Walla kayıdı dinledim.Bi arkadaşla beraberdik ilk dikkatimiz çeken (belgide algıda seçiciliktendir 😉 ) davullarının çok iyi olmasıydı!

Birde solo çok kısa olmuş!...Yani o oldskool solosu bir 10-12 saniye daha aynı tempoyla gitmeyi hak ediyodu kanımca.

Thrash grubu görmekten kıvanç ve gurur duyduğumu belirtmek isterim.

Cihan

THRASH the SYSTEM!...

United Killers'ı dinledim. Çok fazla old school thrash fanı olmadığımı daha önce de söyledim ama işini iyi yapan bu gruba benim de söyleyecek bir kaç sözüm var. Her şeyden önce filistin-lübnan olaylarına tanık olup ırak'ı bile unuttuğumuz şu dönemlerde bu parça(sözlerinden ve adından anlayabildiğim kadarıyla) gerçekten çok anlamlı. Dediğim gibi old school thrash fanı olmamama rağmen samimi olarak şunu söyleyebilirm ki riffler beni bile gaza getirdi. Parçayı eleştirmeyeceğim çünkü haddime değil şurası şöyle burası böyle demek. bu üretenle ilgili bir his meselesidir sonuçta. bir tek kayıtla ilgili bir şey söyleyeceğim. şarkının anlaşılması açısından oldukça yeterli ama hi-hat böyle dağınık ya da nasıl anlatayım gürültü gibi falan geliyo. yani masteringle ilgili mi tam olarak bilemem ama mp3'e çevirme ya da upload-download sırasındaki kayıplardan ötürü olabilir . eğer öyleyse biraz daha yüksek bir kbps ile sıkıştırmayı ve tekrar upload etmeyi denerseniz duyma açısından daha güzel olur gibi geldi.(naçizane bir öneri 🙂 ) demoyu yani diğer parçaları merakla bekliyoruz ve de en kısa sürede aynı sahnede çalmayı diliyoruz. Kolay gelsin.

hep izlemek istemiştim rectifier i ama olmadı bi türlü... united killers ı dinledim şimdi... oldukça güzel ve sağlam olmuş... herşey yerli yerinde ve oturmuş... ama bence vokal arada bir yaptığı agresifliği şarkının geneline yaysalardı dahada iyi olabilirdi....

başarılar.. thrash never dies!!!!

Geri