RectifieR (Thrash Metal) - Ankara

Sürekli dinlemediğim bir müzik tarzı olmasına rağmen sanırım örneklerine taş çıkaracak cinsten olmuş. Kayıt da gayet başarılı, elinize sağlık arkadaşlar.

Kayıt cok güzel olmuş , parca da cok güzel , sözleri de cok anlamlı , elinize saglık 🙂 Sanki vokal biraz geri planda kalmış ama oda efektsiz oldugu içinmiş , onun dısında gayet başarılı 😉

Walla kimsenin bir tarıfını şımartmak veya benzeri bir tavır değil ama lanet Ankara'dan kurtulamdan birkaç gün önce bir arkadaşla konuşuyordum.Bayağı iyi gitar çalan bir arkadaştı da sağolsun thrashden de anlar (eee biraz desteğimiz olmuştur 😉 ) dedi ki "yahu şu aralar çıkmış yerli, türünde "thrash" geçen (malumunuz bar grubu olupta bool bol çalgıcılık yapan -buna da cover diyolar onunda bi tarzı vardı- ve çaldıkları arasında Metallica var diye türüne "thrash" diyenlerde var) ve demo çıkaran grupların oturdum enim konum koydum sırayla dinledim yine en iyisi Rectifier'dı" demişti.
Artık bunun üstüne de fazla laf edesim gelmedi... 😉
Başarılar

THRASH the SYSTEM!...

NOT:Rectifier belkide yapmış ve kayıt da etmiştir ama Emperyalist beslemesi Siyonistlerin açtıkları kirli savaşla ilgili böyle REctifier gibi Yakındoğu'dan Oldskool Thrash grubundan bir şarkı beklerim ben!

Hannibal_Barca demiş ki:
NOT:Rectifier belkide yapmış ve kayıt da etmiştir ama Emperyalist beslemesi Siyonistlerin açtıkları kirli savaşla ilgili böyle REctifier gibi Yakındoğu'dan Oldskool Thrash grubundan bir şarkı beklerim ben!

Rectifier olarak anlatacak daha önemli konular olduğunu düşünüyoruz. En azından bizi ülke olarak ilgilendiren konuları anlatmak daha yakın. Böyle bi şarkı yapsak bile sözleri toplumdaki klişeler dışında olacaktır, belli bi düşünce grubunun sloganlarını içermeyecektir. Kimsenin propogandasını yapmak gibi bir amacımız yok.

Bu açıklama tartışma yaratmak amaçlı değildir. Grup olarak görüşümüzdür.

Sarıyer'deyim 2 haftadır, internetim yok. Geçen cumartesi Fenerbahçe - Rizespor maçı için evime geldim, o sırada internete girip linki filan gördüm; indirdim, ilgili olduğum sitede açtığım Rectifier başlığında yayınladım vs..

O günden beri en çok dinlediğim şarkı olduğunu söylemeliyim. Gece yatarken, sabah kalkarken. Dinamo Kiev maçı için Beşiktaş'tan Kadıköy'e geçerken.. Ahh! Daha önce yayınlanan video çekiminden sonra çok çok iyi geldi, acayip özümsedim şarkıyı. Tangun'un sesi ölüyü diriltecek "Old School"lukta, artık buraya gelin de ellerimizle besleyip kalıbını kalınlaştıralım onun.. 😀

Şaka bir yana; gerek sözleri, gerekse soundu açısından "Thrash Metal nedir?" sorusuna cevap verebilecek bir parça olmuş. Daha önce bahsettiğim gibi, linki verdiğim sitede, haydi linki de vereyim http://forum.deliriyum.com/index.php?topic=1719.0 Bay Area'ya doğru uçanlar da oldu.. : )

Bazı grupların materyallerine ulaşma şansı kısıtlı olan benim gibiler için çok güzel oldu gerçekten bu kayıdın internete koyulması. Aynen devam edin demiyorum çünkü bundan hiç şüphem yok; son sözüm, zamanında başka gruplar için Ankara'ya geldiysem; Rectifier için de gelirim.

(İstanbul'a gelene de Sarıyer'de Palamut bedava, onu da belirteyim.. 😀)

..!

Deniz Kuşadası'na gelirken ondan MindCrime ve Kerry's bestelerini istemiştim ama o bana en büyük sürprizi RecitifieR getirerek yaptı. Sanırım benim de o birkaç günlük süre zarfında en çok dinlediğim şarkı United Killers oldu.

Harika olmuş beyler, gerçekten de harika.

al daha fazla bilgi

24eylul2006-dorock.jpg

kilink istanbul'da

Metin Ali Feyyaz Palamut Çıkarması da olabilir bu konserin adı. Hem kaç zamandır hayal ettiğimiz geyiğin dibine vuracağız, hem de İstanbullu arkadaşlarımızla "ulllliii" sesleri eşliğinde kendimizden geçeceğiz.

Geri