Rocks 'N

rocks 'n in uzun sacli gitaristinin taptigi grubun pink floyd oldugunu biliyor musunuz? hatta pink floyd, led zeppelinden kat ve kat daha iyidir diyordu!

yalinthefloydian demiş ki:
rocks 'n in uzun sacli gitaristinin taptigi grubun pink floyd oldugunu biliyor musunuz? hatta pink floyd, led zeppelinden kat ve kat daha iyidir diyordu!

evet evet bende duydum onu, tam bir floydian'mış..ayrıca ac/dc'nin rock tarihinin en kötü grubu olduğunu iddia ettiğine şahsen bizzat tanık oldum

ne adamlarsiniz 2 dakka bos biraktik atip tutmussunuz.. yalinthefloydian bazi gerceklerin farkina varmalisin artik 😀
benim taptigim gruplar ac/dc, guns,aerosmith,van halen,bon jovi,queen,zeppelin... dir.. zeppelinide pink floyd dan kat kat daha cok severim.. herkesin zevkide baskadir ayrica.. illa senin dedigin olacak diye bisey yok 😀
pink floyd fanlarina sevgiler saygilar :tap:

ya mayfest iyi güzel... de... bu rocks 'n isimli güzide grubumuzun çıkacağı saat pek hoş değil ya...
14:00 yazıyor mayfest programında... normalde "hani konser nerde nerde ilk biz gidecez" diyen tayfa bile bi duruldu konser saatini duyunca, sene sonu, bahar falan derken insanların devamsızlıklar sonlara vurmuş falan...
ama olsun sanırsam gelen herkesin çok eğlenceği bi konser olucak... "yine" 😆
iyi, güzel, hoş beklentiler odağı olacak yine sanırım sahne
ve de rocks 'n elinden geldiğince karşılayacak sanırım bu beklentileri...

şansınız varsa kaçırmayın bence 🙂
güzel olucak güzel...
biraz da kalabalık olursa tadından yenmez

gercektende sure verilmesi bile sasırtıcı heleki gecen senede caldıgımız okulumuzun mayfestinde
6. sarkıdan sonra bu ne??!!! cok sert calıyosunuz inin artık!! diyen konseyin genel koordinatoru ve mayfest komıtesi yetkılılerinden bir hanımefendimizi hatırladıktan sonra 😀 30 dakkalık ilginc bir konserdi 😀
ki isin ilginc tarafı o 6 sarkının en serti sweet child o mine idi... neyse.. yine neler olacak gorecez merakla bekliyorum bende... herkesi bekleriz arkadaslar bizi yanlız bırakmayın oralarda :metal
birde benim guvenılır kaynaklardan aldıgım bir duyuma gore bu sene alkol kontrolu gerceklesmeyecekmıs unıversıteye gırıslerde fakat bu bilgide kimseler cozutmasın diye soylenmıyormus hickimseye.. :beer

night_slash_rain demiş ki:
gecen senede caldıgımız okulumuzun mayfestinde
6. sarkıdan sonra bu ne??!!! cok sert calıyosunuz inin artık!! diyen konseyin genel koordinatoru ve mayfest komıtesi yetkılılerinden bir hanımefendimizi hatırladıktan sonra 😀 30 dakkalık ilginc bir konserdi 😀

Hmmm,o hanımefendiyi bulup Cannibal Corpse,Nile,Vader falan dinletelm bir en iyisi... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

night_slash_rain demiş ki:
birde benim guvenılır kaynaklardan aldıgım bir duyuma gore bu sene alkol kontrolu gerceklesmeyecekmıs unıversıteye gırıslerde fakat bu bilgide kimseler cozutmasın diye soylenmıyormus hickimseye.. :beer

yau bi ton mail gelmişti şöle kontrol olcak böle kontrol olcak diye??

ama neyse ya, içecek adam kontrol olsa da içer, olmasada...

keşke saat 2 de böle bulutlar çıksa da insanlar güneş altında içmese 😆 hadi saat 2 de konser neyse de o saatte alkol hiç çekilmez 😛
bi akşam ambians'ı
bi böle ışıklar vs isterdi gönül ama sağlık olsun

ha bu arada rocks n sahneye çıktıı anda uçurtma şenliği de başlıycak aynı mekanda 😆
çok güzel bi ortam olabilir böle rengarenk gökyüzü altında rocks n falan...
hoş görüntüler olcak bence...
gelenler evde kamera fotoğraf makinesi ne varsa kapsın gelsin 😀

Bilkent Mayıs Festivali:
3 Mayıs saat 15.30 Parfüm>>20.30 Yüksek Sadakat, Duman
4 Mayıs saat 14.00 RocksN>>20.00 Bengü,Gülşen
5 Mayıs saat 16.00 Pause

bu arada su hatırlatmayıda yapalım.. artık bass gitarda bize MERT arkadasımız eslik edecektir..
ERDEM'e de simdiye kadar bizle yaptıgı calısmalardan ve verdigi emekten dolayı cok tesekkur ederiz..
4 mayıs persembe bilkent senlik alanında 14:00 da sahne alacaz herkesi bekliyoruz 😀

o kişi ben oluyorum sanırım 🙂

evet , alkolize olmuş Rocks 'n fanı olaraktan ben ilk başta rocks 'n roadie'liğine oradanda alkolize olmuş rocks 'n bassçılığına terfi ettim...

erdemin yerini doldurmaya çalışacağım...

ilk deneme yarın, haydin bakalım neler olacak 😆

ya bu arada benim bu sene ilk mayfestim , ortam acaip güzelmiş ya...

eski gürüh'um (alkolize olmuş rocks 'n fanları 🙂 ) oraları bir doldurursa neler olur neler 😆

valla şenlik alanıda çok güzel , listede hoş , eh artık o şenlik alanıda bi dolarsa bence süper bi konser olmaması için hiç bi neden yok...

YAÐMUR DIŞINA tabiiy... 🙂

dün baya bi bakındım 7 gibi doğuya ulaştım ama göremedim rocks'n i programa bakmamışım yarım saat sonra çıkıcakmışsınız bugun hühhüühü
dün hiç uyumadan hala ayakta gezdigim icin gelemiycem

Başarılar dilerim

ya tutarsaaaaaaaa....ya tutarsaaaaaa

rocks 'n standartlarına göre kötü bi performanstı ama yine bi dolu insan beğenmiş , pek hoplayan zıplayan olmadı bu sefer ama yinede orda olup bizi destekleyen her insana teker teker teşekkürler bissürü...

bu arada ayın 10 unda (sanırım çarşamba oluyor) saat 1 de bu sefer gazi üniversitesindeyiz...

gelebilecek herkesleri bekliyoruz tekrardan... umarım çok çok çok daha iyi bi performans çıkartırız...

ben kendi adıma baya egledım konserde.. guzelde gecti bence.. ama deginilmesi gerekılen bir konu var..bilkent muzik klubu mail gruplarında bir suru insan "ne oluyor burda? bilkentte neden rock yok.. hande yener, gulsen nereye kadar.. hadi onları taslayalım" diyor.. ama biz amator bır grup olarak rock konserı vermeye calıstıgımızda ortalarda pek kımseler yok.. yani bu maıl atanların yarısı gelseydı orasının stadyum konserleri havasında gecmesı gerekırdı.. yan taraftakı standlarda hip hop eslıgınde,millet hoplayıp zıplayıp eglencenın tavanına vurmusken bizde suskun oturup, elestirmen gozuyle izleyenler cogunluktaydı.. ya tabiki begenırsınız begenmezsınız orası ayrı kımseye soleyecek bir sey yok o konuda.. ama gruba bir seyırcı destegi gosterılebılseydı hem ordakıler hemde bızler acısından daha guzel bir konser olacagını tahmın edıyorum..
konserler haftayada devam edecektir..

Belki de bunun nedeni sürekli aynı tarzların mayfeste çıkmasıdır.. Orda izin verilseydi ve biz Slipknot'tan Surfacing çalsaydık belki çok daha fazla kişi gelirdi ve aa noluyo burda diye izler, coşardı.. Ama bunu bilmemize imkan yok çünkü hiçbir zaman bizim gibi bir grubun oraya çıkmasına izin vermeyeceksiniz.. Onun nedenlerini de açıklardım şimdi ama gerek görmüyorum! Başarılar..

Geri