RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

16 Nisan 2005 Cumartesi günü Saklıkent Mainhall`da saklıeğlence kapsamında Deja-vu,R.U.J.,DeM,Catwalk ve Gulyabani sahne alacaktır.Kapı açılışı 19:30, konserlerin balangıcı 20:00`dır.Bilet fiyati 7.5 ytl olacaktır.Bira fiyatında da o güne özel bir indirim yapılacaktır.Daha fazla bilgi için www.saklikent.com adresine bakabilirsiniz.Bu güzel organizasyonda buluşmak üzere.

erencim destegini hissediyoruz ..cok cok yeterli olan da bu zaten...kendine ii bak🙂
dehshetulwahshet , playlistimiz sizlere biraz yeni seyler gibi gelebilir ama hepsini cok ozenle secioruz o parcalarin cunku cover yapmayi hic sevmiyoruz desem yeridir..bizce bir grubun kendi parcalarini calmasi cunku dogru olan.. dolayisiyla secilen parcalarin bizi en cok tatmin eden seyler olmasi bizi mutlu ediyor.. calinmis seyleri calmak sadece calmak oluyor desem anlarsin herhalde🙂 sana da cok tesekkurler begenin ve elestirin icin..kendine ii bak..

Umarım bu sene daha iyi bi kulis sunar Rockistanbul Demo Hardtimes Sahnesi'ndekilere ve tabi siz de orda olursunuz, geçen sene ben utandım ya;herşey çok daha iyi olacak, eğlence modum max'a ayarlanmış şekilde sizleri bekliyor olacağım; pek çaktırmasam da arkadaşlarım arasında da R.U.J severler var 🙂

thermodynamiclife demiş ki:
erencim destegini hissediyoruz ..cok cok yeterli olan da bu zaten...kendine ii bak🙂
dehshetulwahshet , playlistimiz sizlere biraz yeni seyler gibi gelebilir ama hepsini cok ozenle secioruz o parcalarin cunku cover yapmayi hic sevmiyoruz desem yeridir..bizce bir grubun kendi parcalarini calmasi cunku dogru olan.. dolayisiyla secilen parcalarin bizi en cok tatmin eden seyler olmasi bizi mutlu ediyor.. calinmis seyleri calmak sadece calmak oluyor desem anlarsin herhalde🙂 sana da cok tesekkurler begenin ve elestirin icin..kendine ii bak..
cover konusunda sana kesinlikle katılıorum. söylemeye çalıştığım; ilk başta çok yavaş başladınız (YORGUN HARİÇ...)ancak phi,exi,fotoroman ve lovesong en sona bıraktınız. ama ne olursa olsun muhteşemdiniz saygılar sevgiler... 16sında görüşmek üzere :taptim

tamamiyle kisisel olarak:

bence sozleri yenileyin,yeni seyler ekleyin,cunku sozler cok basit kalmıs yaptıgınız muzige..ayrıca cok kısalar..bir de prozodi sorunları olunca,vasatın ustune cıkamıyor malasefki...

besteler guzel gibi,introlar etkileyici,guzel gelisiyor ama 3.dkkadan sonra 2 sarkınızda kitleniyor...
kendini tekrar etmeye baslıyor,sozler de aynı olunca, bu kısımlarda iyice sıkıcı bir hal alıyor...

he belki 3.- 4.dk'da bitirseniz tam olucak ama uzatınca... 🙂
diger yandan biraz daha supriz extra giren gitarlar koyabilirsiniz,mesela exi 5.dakika cosabilir,sonra da sonup bitebilir...
bence grubun en carpıcı ozelligi vokalisti ama vokalist bazı yerlerde fazla hava karısıyor sesine.yani sesine hava karıstıgı yerde bıraksın,belki amatorken fazla dikkat cekmiyor olabilir ama album piyasaya bu halde cıkarsa,cok elestiri alır.

sahsen album cıkartsanız mutlaka edinirim..basarılarınızın devamını dilerim...

netten dinlediklerimiz eski kayıtlar,o yüzden çok iyi gelmeyebilir ama albüm için çok çalışılıyor ve büyük emek veriliyor.eminim ki herkesi fazlasıyla tatmin edecek bir albüm gelecek.heyecanla bekliyorum ben.
sevgiler...

cooldog elestirilerin icin tesekkurler.. dinlediklerin tamamen grubun kendi kaydi olup evde kaydedilmistir.. album olunca bekleriz yeni goruslerini de..🙂

erencim walla baya oldu bizim durak ve idea ile .. bu da guzel birsey tabi🙂

16 Nsn Cumartesi SAKLIKENT Main Hall SAat:19:30 kapi acilis

RUJ & DEJAVU & GULYABANİ & DEM

Giris : 7.5 ytl

herkesi beklioruz

16 Nisan 2005 tarihinde Ankara Saklıkent Main Hall'da saat 19:30'da kapı açılışı yapılacak Saklı Eğlence konserinde Deja-Vu, R.U.J, DeM, Gulyabani, Catwalk sahne alacak.

Roxy 2004 1.'si Deja-Vu albüm öncesi son Ankara konserini verecek.Yine hareketli parçalarıyla herkesi zıplatacaklar.

Yaptıkları güzel ve kaliteli besteleri ; sahneleri ile Ankara'da haklı bir yere gelmiş R.U.J kulaklarınızın pasını silecek.

2004 Battle of the Bands yarışmasında derece alan Gulyabani ilginç tarzlarıyla sizi deyim yerindeyse uçuracak.

DeM, duygusal besteleri ve hareketli cover parçaları ile size güzel dakikalar yaşatacak.

Eğlenceli beste ve coverları ; hareketli sahne performanslarıyla Catwalk ile konsere veda edilecek.

Tarih: 16 Nisan Cumartesi

Kapı Açılış: 19:30

Giriş: 7.5 YTL
(Bira: 3.5 YTL)

Gruplar: (Sırasıyla)
Gulyabani
R.U.J
Deja-Vu
DeM
Catwalk

...Anti Organizasyon...

Geri