RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

Pazar sabah grupça toplanılır, malum araç ile bir Ankara turu yapılır, daha sonra araç garaja çekilir ve güzelce yıkanılır, bir sonraki pazar günü beklenmeye başlanır. 🙂

Yeni haberler bekliyoruz.

Sevgiler...

evet hız aracı degil.. gayet guzel kayif turları atmak icin ideal denilebilir , ayrıca max hız 85 km/h ile istanbul-ankara yaklasık 200 ytl benzine geldik ,o da guzel bir ayrıntı🙂

Evet, öyle olmuş, birinci dışında derecelendirme yapılmamış. Hatta birinci grup dışındaki katılımcılara hediye, vs. verilmemiş. Eğer ki "NOKIA SUPER SOUND" adında bir yarışma yapıyorsan, ikinci ve üçüncü dereceleri de seçmeli ve bu gruplara hiç olmadı birer cep telefonu armağan edebilirsin. Ama yarışma organizasyonunun gerçekten başarısız olduğunu duydum finale katılan arkadaşlarımdan. Neyse...

Sevgiler...

Çok eskilerde Sİng Your Song'da finale kalıp Istanbul,'da ilk 18 e kaldığımızda, Siemens sona kalan 18 gruba/sanatçıya (ki toplamda 70-80 telefon eder) cep telefonu verdi. Reklam böyle olur işte. 70-80 cep telefonu Siemens için çerez parası bile değil ama işte yıllar sonra benim gibi birçok insan tarafından hatırlanıyor ve adı geçiyor. Nokia ki Siemens'ten daha büyük bir cep telefonu satışı payına sahiptir, böyle bir organizasyonda birkaç telefonu bile esirgemiş. Koca şirket için minik bile denmeyecek ama önemli sayılacak bir çam sakızı çoban armağanı hediyesi verilebilirdi. Etkisi yıllarca sürer. Reklam önemli.

bu olay Bas gitaristimiz Ugur tarafından ödulu almaya cıktıgımız dakikaların ilk saniyesinde, tum yetkililer ,organizasyon icindeki kişiler vs oradayken mikrofon a hic birseyden cekinmeyerek soylenmis bir seydir.. " yahu herseyden once, insan ilk 10 a bari bi telefon verir!! " seklinde .. o gece ordakiler iyi bilirler =) Fakat oyle birsey olmadı,ilk 3 de secilmedi.. bunlar organizasyonun gafları mı desek, yanlısları mı yoksa secimleri mi??Eminiz ki cok guzel seyler de kazandırdılar sagolsunlar buyuk bir organizasyon bu.. kesinlikle bir cok grup cok sey kazandı bizce.. ama sonucta, yorum yarısmaya katılan herkesin..

Atalay demiş ki:
Çok eskilerde Sİng Your Song'da finale kalıp Istanbul,'da ilk 18 e kaldığımızda, Siemens sona kalan 18 gruba/sanatçıya (ki toplamda 70-80 telefon eder) cep telefonu verdi. Reklam böyle olur işte. 70-80 cep telefonu Siemens için çerez parası bile değil ama işte yıllar sonra benim gibi birçok insan tarafından hatırlanıyor ve adı geçiyor. Nokia ki Siemens'ten daha büyük bir cep telefonu satışı payına sahiptir, böyle bir organizasyonda birkaç telefonu bile esirgemiş. Koca şirket için minik bile denmeyecek ama önemli sayılacak bir çam sakızı çoban armağanı hediyesi verilebilirdi. Etkisi yıllarca sürer. Reklam önemli.

evet katılıyorum.Yarışmayı nokia düzenliyor ve dereceye giren ilk 3 veya 5 gruba falan bari bi telefon verseydi.Ayrıca yarışmada 2. ve 3.nün seçilmemesi de çok saçma...

Ruj'u nokiasupersound'daki başarısından dolayı kutlarım,başarılarınızın devamını dilerim.
Tebrikler...
Mustang de hayırlı olsun 🙂 İyi günlerde kullanın

silent_guitar demiş ki:
Bu arada kayıtlar da iyi gidiyor. 😉 Söylemekte fayda var sanırım.

Sevgiler...

bu çok ayıp bişey.. dinleyemiyoruz burada canım çekiyor. 😢 hiç ankara konseri yokmu? yada bir şenlik haberi falan? elimize cd yi alabileceğimiz ortalama bir tarih verilebilirmi 😀

sizi dinlemekten büyük bir keyif alıyorum doğrusu. yaklaşık 1.5 seneden beri purevolume daki skora ulaşmanızda biraz da benim payım olabilir🙂.albümünüzü merakla bekliyorum özellikle phi, exi, diğeri, fotoroman, kış deli şarkılar umarım albümünüze koymuşsunuzdur.Konser haberlerinizi de bekliyoruz. İyi Çalışmalar ve Başarılar.

HangNaiL demiş ki:
silent_guitar demiş ki:
Bu arada kayıtlar da iyi gidiyor. 😉 Söylemekte fayda var sanırım.

Sevgiler...

bu çok ayıp bişey.. dinleyemiyoruz burada canım çekiyor. 😢 hiç ankara konseri yokmu? yada bir şenlik haberi falan? elimize cd yi alabileceğimiz ortalama bir tarih verilebilirmi 😀
Aybım için özür dilerim. Baktım grup üyelerinden ses, seda yok, ufaktan bilgilendireyim dedim. 😀 Kusura bakmayın... 😛

Sevgiler...

Grubumuz bas gitaristi Ugur Akın vatani gorevini gerceklestirmek uzere 12 Nisan gunu yeni birligine katılacaktır.. Onumuzdeki gunlerde Ugur'un yoklugunda bize sahnede yardım edecek arkadaşı sizlere tanıtacagız..

Bu arada kayıtlarımız halen surmektedir arkadaslar.. Sizinle paylasmak icin sabırsızlanıyoruz..

Ugur ' un askerligi sırasında bize Bas gitarda Dreamtone ve Foreplay gruplarından da tanıdıgmız "Can Dedekargınoğlu" yardım edecek..Kendisine burdan da tesekkur ediyoruz..

ruj grubunun varlığından haberdardım ancak şarkılarını yeni dinleme fırsatım oldu. gerçekten çok beğendim tarzlarını ve şarkılarını. özellikle "diğeri" diye bir şarkıları var ki gerçekten dinlerken beni aldı götürdü. umarım albümleri en yakın zamanda çıkar. kendi adıma bir an önce alıp dinlemek isterim. zira "diğeri" adlı şarkıyı sürekli dinlemek istiyorum. tebrikler ve bol şanslar..

Geri