RUJ (Alternatif/Modern Rock) - Ankara

R.U.J iyidir; çok hoştu, Rockistanbulda dinleme fırsatım oldu; hem elemanlar çok şeker, hem de sağlam çalıyorlar; Lovesong cover'ı da kendi besteleri gibi oldukça iyidi; başarılarının devamını diliyor, albümlerini bekliyoruz

stajda oldugumdan dolayi pek sik ziyaret edememistim forumu..lancelot tesekkur ederiz iyi yonlu elestirin icin..yaklasik bir ay icinde 10a yakin sarkidan olusacak olan albumun kaydina baslayacagiz..sarkilar kesinlikle cok daha iyi oldu bence..soyle soyleyeyim: stajda ,alternatif rockla alakasi olmayan adamlar, her gece saat 11 gibi odamin kapisini tikliyolar..kapiyi actigimda ellerinde biralarla goruyorum arkadaslari..diyolarki "Zafer cal ...R.U.J. dinlemek istiyoruz.." ...sonra benim odada sabaha kadar R.U.J. calip soyluyoruz..yeni sarkilari cok begendiklerini solediler..
reklami basar kacarim..sevgiler..

bu akşam bizizdeydim, hepiniz çok iyiydiniz ama bir ayrı parantez açmak istiyorum; Oktay!!! süpersin gerçekten. Sinek kanadından hızlı hareket ediyorsun yemin ederim... bagetleri göremedim bile... :tap:
Hepinizi, kutlarım... kutlarım... kutlarım...

malesf 1 ağustos konserini az önce okudum, kaçırdım yani;(
ne güzel yorumlar alıyorsunuz? ben de çok beğendiğimi desteklediğimi tekrar söyliyeyim dedim, geçen gece bizizde zafere söylediğim gibi!
kolay gelsin dileğiyle !!

pazar gunu aksam "biziz" e gelip R.U.J. 'u dinleyen, destekleyen herkese tesekkurler..en yakin zamanda bir kez daha insalla.. 🙂 😉 ..ozlemisiz ankara konserlerini...herkese selamlar...

isminizi ilk self torture topicinde yanılmıyosam davulcu arkadaşın imzasında gördüm. daha sonrada yine ST topicinde web linkinizi görünce bi sitenize bakıyım dedim. exi adlı bi parçanızı indirdim. gerçekten çok hoşuma gitti. bana kalırsa çok başarılı bi parça olmuş. yolunuz açık olsun arkadaşlar. umarım her şey gönlünüze göre olur...

cok tesekkurler umut..umarim albumdeki sarkilari da en az bu kadar seversin..
cagcan,valla hirs iyidir baba,ama baskalarini kizdirmadigin surece..calisan kazanir ne diyim..bak biz calismiyoruz ,halimizi goruyosun🙂 😆
herkese selamlar... 🙂

Geri