Sahte Gitarlar

Aa simdi tekrar bakinca gordum bu eleman su dulgerde uzerine sozde steampunk yaptirilan sozde gibson gitari da satiyordu. Simdi daha da bi supheye dusmedim degil. Haftasonu gidip deneyecegim gitari size bilgi veririm yine forum uzerinden
Evet kendisi ile görüştüğümde o gibsonı kendi yaptığını söyledi 🙂 ayrıca müşteri kızıştırması yapıyor. Saat 12.00'ye kadar 6 tane gelecek olan alıcısı var. Kaporasız hiç bir alışverişe öncelik tanımam ayağı yapıyor. Bimilyon guitar shop ile zaten beraberler. Madem o kadar uygun fiyatlı bir gitar mağazada her türlü satılırdı. Bir falso var bu işte. Ben hiç güvenmedim bilesiniz...

Evet kendisi ile görüştüğümde o gibsonı kendi yaptığını söyledi 🙂 ayrıca müşteri kızıştırması yapıyor. Saat 12.00'ye kadar 6 tane gelecek olan alıcısı var. Kaporasız hiç bir alışverişe öncelik tanımam ayağı yapıyor. Bimilyon guitar shop ile zaten beraberler. Madem o kadar uygun fiyatlı bir gitar mağazada her türlü satılırdı. Bir falso var bu işte. Ben hiç güvenmedim bilesiniz...

bir falso olma ihtimali cok yuksek zaten dediginiz gibi. Ama fotograflardan gorundugu kadariyla manyetiklerde, koprude bir sorun gozukmuyor orjinal gibiler. Kasanin kesim sekli duzgun headstock da ayni sekilde.. boyasi da decal ler de duzgun 🙂 bilemedim dedigim gibi bu haftasonu gidip bakacagim. En kotu ihtimalle fretwork den sap profilinden akord kararliligi ve belki tinisindan cikartabilirim diye dusunmekteyim ama ayirt da edemeyebilirim 🙂. bakalim update vericem bu durumla ilgili muhtemelen yarin aksam.

Bugün satıldığı konusunda bilgi geldi. Bir arkadaşıma yönlendirmiştim alsın diye, ona ayırdığını söylemiş satıcı. Ama bugün başkasına sattığını söylemiş. Bilginize.

Valla fotograflardan gorunen hali orijinaldi. Atlayip gidip almayi dusundum ama iki tane superstratim var benzer ozelliklerde diye vazgectim. Biri cok sevinmis olabilir bugun. Haftaya 4000 liradan ilanda gormeye de hazir olalim🙂

Valla fotograflardan gorunen hali orijinaldi. Atlayip gidip almayi dusundum ama iki tane superstratim var benzer ozelliklerde diye vazgectim. Biri cok sevinmis olabilir bugun. Haftaya 4000 liradan ilanda gormeye de hazir olalim🙂
Ben de aynı şekilde düşünüyorum, o zaman, her beraber adama yüklenir, "hhaaahaaah, şu fiyattan aldı, bu fiyata satıyor yada bu geçen gün şu fiyata satılan gitar değil mi, kınıyoruz, senin gibileri sallandırmalı" vb. deriz, "müzisyen adam öyle mi yapar" vb. duygu sömürüsü felan da yaparız...

Sevgiler ve saygılar...

ayni sekilde bende almayi dusunuyordum gidip.. bendede superstrat var ama fiyat cok iyiydi ve gidip almayi dusundum biraz ac gozluluk tabi naapsaniz. 🙂 Ve dediginiz gibi eger orjinal ise (ki resimler bana oyle oldugu hissiyatini uyandirdi) biri cok guzel bi fiyata cok guzel bi gitar sahibi oldu.. ne diyelim hayirli olsun 🙂 seri numarasi hepimizde var hepberaber kinariz 4000den satan biri olursa hahahah 😀

Kınamayın da çok pis trip atabilirsiniz🙂
Sonuçta bu, malı alanın değil malı satanın sorumluluğunda olan bir şey. Piyasası bu diye herkes aynı fiyattan satmak zorunda değil, düşeş buldu hemen aldı diye insanları da tokatlayamayız (kedi-ciğer). Yapacak bir şey yok🙂

Aynı şekilde biri de (herhangi bir) ESP M-II ilanı açıp da hakkı olan fiyatı istediğinde birileri çıkıp "daha geçenlerde bunun komando desenlisi 1.900den gitti! Di mi ağalar?" diye ilan altına serzenirse, onu ve saz arkadaşlarını da mesajlarını silerek uyarırım çok ciddiyim🙂

Kınamayın da çok pis trip atabilirsiniz🙂
Sonuçta bu, malı alanın değil malı satanın sorumluluğunda olan bir şey. Piyasası bu diye herkes aynı fiyattan satmak zorunda değil, düşeş buldu hemen aldı diye insanları da tokatlayamayız (kedi-ciğer). Yapacak bir şey yok🙂

Aynı şekilde biri de (herhangi bir) ESP M-II ilanı açıp da hakkı olan fiyatı istediğinde birileri çıkıp "daha geçenlerde bunun komando desenlisi 1.900den gitti! Di mi ağalar?" diye ilan altına serzenirse, onu ve saz arkadaşlarını da mesajlarını silerek uyarırım çok ciddiyim🙂

tabiki sonuna kadar katilmaktayim 🙂 .. fiyat degerinin cok altinda ve bu alicinin degil saticinin sorunudur 🙂 ama trip konusu evet bende yapacagim cunku calistigim icin karsi yakaya gecip alamadim haftasonunu beklemek zorunda kaldim ve satmis elemanlar 😀 o yuzden trip hakkim var benimde 😀

Geri