Schecter C1 SGR model gitarın telleri

kusura bakmayın hocam bişey sorarken pek düşünmüyorum aklıma geleni yazıyorum direk ve sanırım bu yüzden kaybediyorum. teşekkürler yorumunuz için daha dikkatli olmaya çalışırım 🙂
Elinde yeni tel varsa, gitardakiler de eskimeye başladıysa tak gitsin, 3-5 günün hesabına bakma. Gitaristin tel bilgisi de önemlidir. Zaten işin sonu Wembley'de konser verilmeyecekse çoğunlukla Elixir oluyor.

Burada önemli olan yaş değil ama forumda son zamanlarda gördüğüm 3-5 kişi var, yaş sınıfı aynı ve tutumlar hep aynı şekilde. Zaten konuşmalar ortada; stock tel ne ona göre tel alacağım diyip sonra meraktan sordum zaten ben tel almıştım demenin bir sürü yanlış tarafı var bana göre. Aynı şeyi tekrar tekrar konuşmanın da faydası yok. Ben bilgim dahilinde yeni arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyorum ama artık bazı arkadaşların burada soruları cevaplayan arkadaşlara maaşlı çalışan gibi davranmasına da göz yummayacağım. Benim veya başkasının kaç tane soruya, soruna cevap verdiğini ve sonrasında mesajı, teşekkürü geçtim, problemin çözülüp çözülmediğine dair bile mesajlar yazılmayan konular var. Sadece bu arkadaş için demiyorum; belki genel olarak hepsine doldum burada patladım ama 2000'lerin ortasındaki forum kültürüne alışkın biri olarak 2020'ye gireceğimiz şu günlerdeki forum mantığı hiç bana uymuyor.
Anladım abi yalnız şöyle de bir durum var eski bir kullanıcı olmamama rağmen daha önce de bu foruma bakıyordum çünkü müzik ile ilgili çoğu konu burada. O zamanlar da forumun kurallarına pek uyulmuyordu doğrusu. Ben bir ara o kadar nefret ettim ki silmeye çalıştım hesabımı. Maalesef öyle bir özellikte yok. Kaygını anlıyorum. İyi günler dilerim.

Son çare olarak bir Do Re müzik mağazasını arayarak güzel bir dille rica edebilirsin bu SGR C1'lerdeki fabrikasyon telin ne olduğunu öğrenmelerini. Telefonu açan arkadaş mağazanın yoğun bir zamanında değilse ve biraz da insaflıysa hemen deneyip bi bakar muhtemelen 🙂

Geri