Self Torture

performans mükemmeldi dün geceki.. gadannallaah deyip daldılar.. mumuya ve diğer elemanlara diyecek bişey yok.. izlemeyen varsa gitsin izlesin kardeşim görmeden anlatanlara inanmayın.. çünkü anlatılanlardan çok daha fazlası bunlar.. :twisted:

Saklıkenk konseri gerçekten çok başarılıydı çok gazdı!(gerçi kendi mallığımdan dolayı pek tadını çıkartamadım ama :S )
Böle büyük yerlerde bi ayrı oluyo ya konser 🙂

Son olarak da siteden klibinizi indiremiyorum....

yorumlariniz icin cok tesekkurler... bir kac gundur bakamiyorum buraya... gayet samimi ve eglenceli bir konser oldu...

maggot_515:
ne yaziki o t-sortlerden hic kalmadi... yaklasik 2 senedir yok... bende bile yok artik...

LanZe:
bizim web alanimiz yetersizmis... yukseltmemiz lazim... obur download'larda bir sorun yok sarinirim...

SMITD:
canin sag olsun... hic sorun degil... baska bir konserde gorusuruz...

bu arada cok buyuk bir ihtimal 8 nisan da istanbuldayiz... kesinlesince haberiniz olur...

mumu demiş ki:
yorumlariniz icin cok tesekkurler... bir kac gundur bakamiyorum buraya... gayet samimi ve eglenceli bir konser oldu...

maggot_515:
ne yaziki o t-sortlerden hic kalmadi... yaklasik 2 senedir yok... bende bile yok artik...

LanZe:
bizim web alanimiz yetersizmis... yukseltmemiz lazim... obur download'larda bir sorun yok sarinirim...

SMITD:

bu arada cok buyuk bir ihtimal 8 nisan da istanbuldayiz... kesinlesince haberiniz olur...

abi bi on dakkalık görüntü aldım. bikaç mix yapar gönderirim.. 😀

zallanzort demiş ki:
mumu demiş ki:

maggot_515:

LanZe:

SMITD:

abi bi on dakkalık görüntü aldım. bikaç mix yapar gönderirim.. 😀

baba super... e-mail yolu ile gonderebilirsen.... [email protected] 😉

bu arada album kayiti yaklasiyor... bizim guesbooktan ufak bir alinti "yeni bestelerde rötuş zamanı geldi çattı. allah sonumuzu hayır etsin hahaha..." (cenker)

:twisted:

su anda konser acisindan fazla hareket yok... bu boslugu degerlendirip hazirandaki album kayiti icin yogun calismalarimiz devam ediyor... 12 beste tamamlandi... simdi ince ayarlar ve rotusler atiliyor... :twisted:

LanZe__ demiş ki:
Abi bu sene Hefty Gigs de siz çıkmicak mısınız?Öle bi dedikodular var daha yumuşatılıyomuş konser falan diye...

hahaha... gercek bilgi bazen nasil saptirabiliyor... ilginc...

1. evet bu senenin ilk hefty gig'sinde biz yer almiyoruz... bunun nedeni gruplarla daha iyi ilginlenmek icin... ama ondan sonrakinde kesin variz...
her hefty'e cikmamiz biraz apsurt kacar bence...

2. yumastma diye bir uygulama yok... ufak ve samimi bir mekanda... hefty gig'sin amaci sira disi ve extreme muzik sunmak... desteklemek... yani ankara'nin populer olmiyan music kulturunu vurgulamak... mumkunse ilerde obur sehirlerdeki bu cizgide giden gruplari cikartmak... bu ilk konser metalcore ve emocore agirlikli... mesela gruplardan bir tanesi ismini daha duyuramamis... o cocuklar genc ve iyiler... cumartesi provalarina gittim... bariz bir potansyel var... yumusak demem yalan olur... kendi bestelerin disinda coverlarindan bir tanesi lamb of god'in ilk albumunden... kisaca her hefty gig'sde metal'in yer aldigi tarzlar yer aliyor... sertligini gruplar belirliyor... biz degil...

not: bunu soylemem gerektigini dusuniyorum... kimse alinmasin... laf sokmak icin degil... kisisel alinmasin bu... genel bir oneride buluncam... bu tarz konserlere daha fazla seyirci katilimi lazim... sadece bizim degil... yapilan tum yer alti konserlere gidin... mumkun oldugu kadar tabi... ama parasizlik bir bahane degil... bunlarin fiyati hic bir zaman 10 milyonu gecmemistir... bence ayirilabilecek bir miktar... bu gruplari destekleyin... tarzlar belki size uymiyor... ama ilerde istediginiz gruplari gormek icin gitmek sart... bu konserler dusuk butcede yapiliyor... ve ne yaziki para donmesi lazim... devami gelmesi icin... sevmedigim tarzi yapan saymiyacagim kadar konseri gittim... bizim cenkerde oyle... sonucta herkes ayni seyin pesinde... ayrim yapmayin... tek bir camiya olsun... cunku bu olayin kitlesi zaten ufak... 96'dan beri music yapiyorum ankarada... ve ne yaziki 10 sene sonra ankaraya yakismiyan bir ayirimcilik baslamis... eski grubum ilk kuruldugunda suicide hemen yardima gelmisti ve bir konserine cikartti... erkan tatoglu'ya gidin sorun... adresi belli... tunalida midas'in kulakligini isletiyor... umarim anlamisinizdir... bu yapilmasa... bu captaki konserler yalan olacak... ve sadece yazin yabanci grup izlersiniz... biraz zaman ayirip dusunun...

lanze ilgin icin cok sagol... 😉

Geri