Sevdiğiniz grupların kaç tane şarksını biliyorsunuz?

W.a.s.p grubunun çoğu şarkısını sayarım Helldorado albümü baştan sona ezberimde zaten.Sodom grubunun da bir sürü şarkısını bilirim.Artillery'nin sadece by inheritance albümünü biliyorum.System Of A Down grubunu metal dinlemeye ilk başladığım zamanlarda çok dinlerdim tüm şarkılarını biliyorum.Genelde tişörtünü giydiğim veya patchini diktirdiğim tüm grupları baştan sona ezberlerim.

Sevdiğim bir grubun 5 şarkısını biliyordum. Dün bir tanesini daha bildim. Toplamda 6 oldu.
Genelde sevdiğim grupların 2şer şarkısını bilirim ama.
Ha en sevdiğim grubun 8 şarkısını biliyorum o ayrı.

Hocam sadece merak ettiğim bir soruyu sordum. Neden size bu kadar saçma geldi?
Sorunuz "yüklü" ("loaded") denilen cinsten. "Merak ettim" diyorsunuz, ama içerik de, yaptığınız açıklama da bununla çelişiyor. En azından bana inandırıcı gelmiyor. Ben sorunuzun yargılayıcı olduğunu ve kendinizi doğrulamak için sorduğunuzu düşünüyorum. Bunu fark etmemiş olmanız (ve bu forumda bunun fark edilmeyeceğini düşünmeniz) de durumu komik hale getiriyor. Mesele bundan ibaret.
Fark etmediyseniz diye söylüyorum; konuya cevap yazan kişilerin çoğu da zaten sorunuzu alaya almış. Sadece ben değilim bu tepkiyi veren yani.
Bu durumda belki sizin de kendinizi daha iyi açıklamanız gerekiyordur.

Sorunuz "yüklü" ("loaded") denilen cinsten. "Merak ettim" diyorsunuz, ama içerik de, yaptığınız açıklama da bununla çelişiyor. En azından bana inandırıcı gelmiyor. Ben sorunuzun yargılayıcı olduğunu ve kendinizi doğrulamak için sorduğunuzu düşünüyorum. Bunu fark etmemiş olmanız (ve bu forumda bunun fark edilmeyeceğini düşünmeniz) de durumu komik hale getiriyor. Mesele bundan ibaret.
Fark etmediyseniz diye söylüyorum; konuya cevap yazan kişilerin çoğu da zaten sorunuzu alaya almış. Sadece ben değilim bu tepkiyi veren yani.
Bu durumda belki sizin de kendinizi daha iyi açıklamanız gerekiyordur.
Hocam haklısınız açıklamam yetersizdi. Bu soruyu foruma sormamım asıl nedeni şu bazı kişiler bu grubu çok seviyorum diyor ama 2-3 şarkı biliyor ama mesela ben biri bana sorduğunda dream thether severim derim (20-30) dream thether şarkısı biliyorum ama bazı kişiler awake albümünün bile tamamını dinlemediysen dream thether seviyor sayılmazsın falan diyorlar. Buda bana çok saçma geliyor istersem 20 şarkısını bilerek bir grubu severim istersem 80 şarkı ile. Sorunun saçma olduğunun fark ettim bir daha bu şekilde konular açmamaya dikkat edeceğim. Rahatsız ettiğim herkesten özür dilerim.

Hocam haklısınız açıklamam yetersizdi. Bu soruyu foruma sormamım asıl nedeni şu bazı kişiler bu grubu çok seviyorum diyor ama 2-3 şarkı biliyor ama mesela ben biri bana sorduğunda dream thether severim derim (20-30) dream thether şarkısı biliyorum ama bazı kişiler awake albümünün bile tamamını dinlemediysen dream thether seviyor sayılmazsın falan diyorlar. Buda bana çok saçma geliyor istersem 20 şarkısını bilerek bir grubu severim istersem 80 şarkı ile. Sorunun saçma olduğunun fark ettim bir daha bu şekilde konular açmamaya dikkat edeceğim. Rahatsız ettiğim herkesten özür dilerim.
Estağfurullah; kendi hesabıma özür dilenecek bir şey görmüyorum. Siz de benim kusuruma bakmayın lütfen.
Meseleyi bu şekilde açıklayınca taşlar yerine oturdu bende.

Bunlar hep ekşiden.. orada botlarla tık yapmak için o başlıkları açıyorlar yani hakkikaten merak ettiğinden değil. en sevdiğiniz 3 meyve 3 tane burç olsaydın hangisi olurdun bilmem ne.. turkrock'ın trafiği belli zaten bunlara gerek yok. Bu sorulara da kimse burada ciddiyetle cevap vermez.

Geri