Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Onr_SNF64_fan demiş ki:
büyük bir istekle racsiteşında bekliyoruz :arrow: 8O 8O 8O 8O

Teşekkürler abi, ama affet tanıyamadım seni, ya d a tanıyor muyum(z)? Bir de "racsıteşın" yerine Rock Station yazarsan iyi olur, çünki bununla ilgili bir uyarı yapıldı yakın zamanda, aksi takdirde mesajların silinebilir 🙂

Emre, Ocak'ta konser yok gibi görünüyor şimdilik, olursa haberleşiriz 🙂

Neverlasting, aslına bakarsan trajikomik bir durum var. Crosffire konsere araba kaldırıyor aslına bakarsan, ama arabada yer yok 🙂 Umarım Ankara'da başka bir konserde yine görüşürüz 🙂

neverlasting demiş ki:
gelmeye çalışıcam hatta mümkünse ankara'dan araba kaldıralım 😆 ama bara girebilecek miyiz orası şüpheli

Selamlar. NIGHTWOLVES şehir dışındaki tüm CROSSFIRE konserlerine araç ayarlamaya çalışıyor. Kesin gelmeyi düşünüyorsanız bir çare arayalım, şu an araba dolu (13 kişi + bagaj).
Eğer talep olursa aracı büyütebiliriz belki. O yüzden konu ile ilgili buradan,
TURKROCK Froum CROSSFIRE konusu ( http://www.turkrock.com/ftopic3084-0-asc-140.html )
ya da Nightwolves Forum ( http://crossfirenet.com/forum/viewforum.php?f=6 ) üzerinden iletişim içerisinde kalalım.
Görüşmek üzere...

banner.jpg

gökhan,olm japonca harfleri alıp baterinin üstüne yapıştır!!!
rakı masasında ölesin,
armağanın arabada japonca harfler varmış haberin ola!

ben geldimm..
walla sınıf 64 e helal olsun.. ben ki 'metal müziikle normaldee aram yoktur ' son konserlerinde vişnelikte kafa salladım🙂
hepinize helal olsun..

O konser mekanın o gün dolu olması, başka bir etkinlik (bir club party) nedeni ile iptal oldu. Önce bir hafta ertelendi de daha sonra iptal oldu hatta... Oysa konsere tur da vardı... Ahhh ahh...
CROSSFIRE & SINIF 64, İzmir gidişi dönüş yol + bilet >> 20 milyondu.

Şimdi İstanbul konseri var.
20 Şubat pazar - Caravan Rock Bar'da İTÜ Rock Kulübü etkinliği...
CROSSFIRE & SINIF 64 & SUICIDE & MORIBUND OBLIVION & Bir İstanbullu grup daha...

banner.jpg

Nightwolves demiş ki:
Şimdi İstanbul konseri var.
20 Şubat pazar - Caravan Rock Bar'da İTÜ Rock Kulübü etkinliği...
CROSSFIRE & SINIF 64 & SUICIDE & MORIBUND OBLIVION & Bir İstanbullu grup daha...

banner.jpg
sabırsızlıkla bekliyorum bu konseri, en sevdiğim türk grupla aynı sahneyi paylaşmak, seyirciyi onlara hazırlamak çok güzel ve zevkli olcak, umarım sıkıntı yaşamadan, gidip konserimize çıkar geri döneriz... :roll:

Geri