Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Gideriz yavrucuuuum, gideriz canıııımm, sen sıkma canını...
Araç 13 kişilik VW Volt. (18'di de bagaj için koltuk söküyoruz, koca stüdyo taşınacak 😉 )
Kaloriferi var ki; bunun ne derece önemli bir icat olduğunu geçen yıl Şubat'ta İzmir konseri dönüşü sabah 4 ayazında Afyon'da anladık... 😆
Şoför uzun yol şoförü ki; bunun da ne derece önemli olduğunu İzmir'den Konutkent'e kadar bildiğimiz tüm duaları okurken ve aynadan şoförün kaç dakika gözü kapalı araba kullanabildiğini ölçerken anladık... 😆
Bu defa aynı hataları yapmayız (arabayı ayarlayan olarak ben yapmam en azından), yaparsam da JunkCan'ın avatarındaki tip gibi olayım... Gerçi sizler beni o halimle de bağrınıza basarsınız (değil mi laaannn)...

Şimdilik yok gibi gözüküyor ama ola ki arabada yer olursa haber verir, isteyen yolcuları otobüsten daha ucuz bir fiyata götürür, getiririz... 😉 Ben oltayı atayım da, bakarsın yer açılır araçta... Mesela, bakarsın Sınıf 64 davulcusunu götürmekten vazgeçer, bir kişilik yer işte, fena mı... 😉

bu arada ben 20sinde gelebiliyorum.çok şükür.haber vereyim dedim.arabada bana da yer varsa tabi. 🙂
çalacam inşallah istanbul'da.bu sınıf 64'ten son isteğim.istanbul'da çalmak istiyoruuuuum.

Rebel_Werewolf demiş ki:
Bu defa aynı hataları yapmayız (arabayı ayarlayan olarak ben yapmam en azından), yaparsam da JunkCan'ın avatarındaki tip gibi olayım... Gerçi sizler beni o halimle de bağrınıza basarsınız (değil mi laaannn)...

Yoo, hiç de basmayız.
Hatta onun yerine seni arabadan atar, Gökhan'la ben bineriz. (karambolde kendimi de soktum arabaya) 😀

:kicsalla Topuğuuuuzz manyahsığııııızzzz :kicsalla

NOT : Yolda uyuyanlara Crossfire tarafından guaj boya ile sakal bıyık yapılacaktır. :seytan
Söylemedi demeyin. :seytan

Kısmetse o da olur... Crossfire 27 Şubat'ta İzmir'de valla.
Ben diyorum gelin diye, dinletemiyorum sıpalara, illa alacan eline sopayı katacaksın önüne bunları, "yürüyün len - yürüyün konser var" diyeceksin. Ama şiddete karşıyız tabii biz, o yüzden Sınıf 64'ü davulcuyu konsere götürmeyerek ve diğer elemanların da buna olumlu tepki vermesini sağlayarak kendi içinde şiddete teşvik ediyoruz.
Çok içten pazarlıklı, hince hazırlanmış bir plan. :seytan Çok şeytanım maşallah :seytan

HUU YEAH!!! COLD GIN!

:twisted: Sinif64'e BlackTooth'tan "basarilar"!
Sizleri seviyoruz! Berkay lan bi tanisamadik! hehe 8)

Gorusmek uzere.... sahne paylasma dilegi ile, biralarimizi devirip, sahnede pudura doldurulmus kamyon lastigi atma dilegi ile! :twisted:

Crowbar ve ayran
SuperJointRitual ici perde
Down ile NoLa
Pantera ustu OnuR! :x

Şimdi düşündüm de şöyle 4 gruplu bir konser olsa;
SINIF 64 - BLACK TOOTH - RECTIFIER çıksa ne güzel olur...
Söz ulen öyle bir şansım olursa, uygun şartları ayarlarsam bu konseri yapmayan kestane olsun... Deniz kestanesi olsun...
Ekim 2005'te yapıyoruz bu konseri. O zaman kadar besteler artmış olur. Daha da bir sağlam olur konser tüm bu yeni gruplar için 😉

Valla benim kafada Testament vardı ama 😢 madem Crossfire istiyorsunuz, onlara söylerim ben de, ne yapalım :bilmem
Şaka bir yana Ekim gibi bir Thrash parti yapsak da şenlendirsek ortalığı...
Gruplar da ağırlıklı olarak yeni isimler olsa...
Bakarsın o zaman Özkan askerden dönmüş olur da, Solitude da gelir 5 grup oluruz... 😉

ooo süper ekim ayinda dagitiriz şöyle, bakarsiniz ben de grup kurar katilirim sizlere. şu össyi bi atlatalim da 😀 deniz abi de buradaymiş. acaba sinif 64, testament i alt grup olarak kabul edicek mi? onu sormak lazim aslinda. 😛 😆 🙂 Baris...

eh cemcim yapin bi kiyak artik çocuklara perişan oldular. beni araya sokmaya çalişiyorlar, baris abi sen yaparsin halledersin koçsun diye diye bi tarafim tavan oldu 😛 bu arada senin bestene yorum yaptim bi ara bakarsin.. hadi gorusurunuz sinif 64 😀

Geri