Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Konsere beraber gitmek gerçekten muhteşem olur, olucak da, umarım seyirci olarak gelenler de olur. Çok eğlenceli olucağını düşünüyorum. İstanbul konserinde 1 tane besteyi tam olarak çalmayı planlıyoruz en azından diyebilirim 🙂 Ayrıca yeni bir kaç cover da olucak gibi görünüyor 🙂

Logo il ilgili eleştirilere cevap vermek istemiyorum :mrgreen:

Cuma günü Cemlerde bir kayıt yaptık, fena olmadı gibi, yakın bir zamanda link vericem dinleyebilmeniz için 🙂

Konserle aynı güne sınav koyan ÖZ-DE-BİR'i en içten küfürlerimle kınıyorum. Başka gün mü yoktu ipneler? Her sene martta yaparlardı, bu sene şubatta yapacakları tuttu.
Girmessem de olmaz şimdi. ÖSS öncesi lazım gelir.
Herkeslere iyi eğlenceler diyor ve gözyaşlarına boğuluyorum.
bawl.gif

Arkadaşlar önemli bir gelişme oldu. Bahsetmiştim galiba, geçen hafta bir kayıt yaptık Cemlerde, yeteri kadar üstüne düşemedik ama yine de fena değil bence. İlk bestemizle ilgili fikir verecektir en azından size, yakın zamanda birkaç değişiklik yapıp tekrar kaydetmeyi planlıyoruz bu şarkıyı, ve umarız ki vokalle birlikte. şu anda enstrümental 🙂

Burdan dinleyebilirsiniz 🙂
www.purevolume.com/sinif64

Yorumlarınızı bekliyoruz...

Teşekkürler, şimdi ordan streaming kalitesinde dinleniyor şarkı, download'a açmak için bizimkilerle de bir konuşmam lazım, kayıt olduğundan çok daha kalitesiz duyuluyor ordan, download edebilseydin anlardın 🙂 Ama şu da var, kayıtın iyi olması için çok uğraştığımızı söyleyemem 🙂

Çok teşekkürler dinlediğin için, tekrar... 🙂

şimdi şu ana kadar cover çaldığımız için tam anlamıyla thrash yapıyoruz diyebilirim 🙂
Megadeth, Annihilator, Testament, Nevermore, Metallica'nın ilk dönemleri, Sepultura hep thrash şarkıları coverlıyorduk. Ama besteler nasıl olur kesin olarak bilemiyorum, ama thrash ekseninde dönüceğini söyleyebilirim 🙂

Purevolume.com'da teknik, melodik, kaliteli Heavy Metal müzik olarak tanımlamaya çalıştım yapmak istediğimiz şeyi, çok da güzel bir tanım olduğunu düşünüyorum 🙂

Geri