Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

arkadaşlar merhabalar,
istanbul konseri yaklaşırken bir açıklama yapayım;bu konserde ve daha sonraki konserlerde ben yokum.benden daha iyi olduğunu rahatlıkla söyleyebildiğim bir arkadaşa bırakıyorum bu gururu.gerçeken bu grupta çalmak ve bir elemanı olmak büyük bir gurur.sınıf 64'ten kopmuş değilim aslında.sadece grupta çalmıyorum artık.gruptakilerin biriyle ya da hepsiyle hiçbir anlaşmazlık yok.sadece benim şahsi durumum bunu gerektiriyor.inanıyorum ki bu grup çok büyük işler yapacak ve bu işlerde hep onlarla beraber olacağım.belki bir jübile konseri yaparım 🙂 böyle çok ani oldu.grup elemanları ne der bilmem.hepsine çok sevgiler.zaten sürekli görüşeceğiz ama buradan söylemek istedim bir kez daha.iyi günler.

serkan'ı biz istememiştik aslinda, muta bar konserinde yakubu beenmiştik, sora berkay gidip yakubu istemişti claymore'dan bonus card'la almıs, yanında serkani da vermişlerdi...
ole yani bızım tanismamiz, karsılıgında da berkay'ı kaptırmıstık tabiii :evil: :evil: :x
olsun serkan gonlumuzde hep... 😆

Şimdi Serkan'a Sınıf 64'te artık basıverilmeyecek mi? Geçen gün stüdyoda yeni basçıyı da gördüm, gayet de iyiydi. Kenidisine ve gruba başarılar diliyorum.
Alayınıza da İstanbul'da başarılar...

Bu benim Sınıf 64'le ilk konserimdi, umarım beğenmişsinizdir. 🙂

Benim açımdan çok iyi bir konserdi, elektrik kesintilerine rağmen çalabiliyor olduğumuzu bilmek hoş bir şey. 🙂

Ayrıca Gökhan'ın da dediği gibi başka bir şehirde(hatta kıtada/yurtdışında 😀 ) konser vermek baya güzel. 🙂 .(Hem çok da batırmadı zaten 😉 )

Bir de seyirciden çok memnun kaldım, onlara da teşekkür ediyorum. 😀

Maalesef son parçaya yetişebildim. Ondada parça yarım kaldı. Sağlam bi Holy Wars girmişlerdi üstelik 🙂 Sonra sahne alan grupların söyledikleri olsun, burda yazılanlar olsun çok iyi bir grubun geldiği gözüküyor..
Bir ara ayak üstü Berkay ile de tanıştım. O gürültüde kim olduğumu anladımı bilmiyorum yalnız 🙂

revolte demiş ki:
Maalesef son parçaya yetişebildim. Ondada parça yarım kaldı. Sağlam bi Holy Wars girmişlerdi üstelik 🙂 Sonra sahne alan grupların söyledikleri olsun, burda yazılanlar olsun çok iyi bir grubun geldiği gözüküyor..
Bir ara ayak üstü Berkay ile de tanıştım. O gürültüde kim olduğumu anladımı bilmiyorum yalnız 🙂

Evet abi anladım valla gürültülü olmasına rağmen kim olduğunu 🙂 Hatta bizim başlığa mesaj attığını görünce de sevindim açıkçası 😀

Bir kaç şansızlık oldu gerçekten, Over The Wall, Alison Hell ve Territory'de de aynı şekilde kesildi elektrik ama bence yine de iyiydi konser. Gökhan'ın bazı ufak hataları oldu ama duyma problemi olduğu zaman böyle şeyler oluyor 🙂

Ben de gelip izleyen herkese çok teşekkür ediyorum ayrı en büyük teşekkürü de İTÜ Rock klübü ve örnek aldığımız Türk grup diyebileceğim Crossfire'ın elemanları ve Nightwolves'a gönderiyorum 🙂

Umarım yakın zamanda tekrar bir İstanbul konseri olur, kendi adıma acayip zevk aldığımı söylemeliyim 🙂

Ben de tanışabildim sonunda grup elemanlarıyla 😀 Yaş sorunu dolayısıyla içeri alınmama rağmen,dışardan sonuna kadar dinledim grubu,bazı şarkılarda elektrik kesintileri olması gerçekten çok büyük bir şanşsızlıktı;ama elektrik gelir gelmez tam kaldığınız yerden devam etmeniz bende dumur etkisi uyandırdı 🙂 Ne kadar yetenekli olduğunuzu gördüm sonunda 🙂 Sınıf 64, konserini bitirdikten sonra esrarengiz bir şekilde içeri aldılar beni 🙂 Ben de grubu aramaya başladım,en başta Berkay'ı gördüm 🙂 tanıştıktan sonra diğer elamanları aramaya koyulduk ve Cem 'in de gelmesiyle film koptu zaten 🙂

Her ne kadar dışardan izlemek durumunda kalsam da Sınıf 64 le tanışmak benim için çok büyük bir şerefti.Mükemmel şovunuz ve bana hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşattığınız için sonsuz teşekkürler 🙂

Guardian_of_the_Blind demiş ki:
Her ne kadar dışardan izlemek durumunda kalsam da Sınıf 64 le tanışmak benim için çok büyük bir şerefti.Mükemmel şovunuz ve bana hayatımın en mutlu günlerinden birini yaşattığınız için sonsuz teşekkürler 🙂
cok tesekkur ederiz valla.. 😆
uzuldum tabi gırememnıze içeri... ama olsun gercek fan bole durumlarda belli oluyor işte... 🙂) 😆
ayrıca ben de teşekkür ediyorum o arabada benimle birlikte yolcluk yapan herkese... orda konserimi izlemeye gelen amcama ve nişanlısına da... (biz indikten sonra daha fazla dayanamayıp dısarı cıktılar 8O 😀 )
TEŞEKKÜRLEEEERRR!!!

Sanırım buraya bakmıyordur, bir arkadaşın mail grubunda konser hakkındaki yorumunu aktarayım.
...
Sinif 64 ve Electrocute'de en onde
headbang yaptim. Dort kere elektrik kesintisine maruz kalmalarina ragmen bence gecenin yildizi Sinif 64'tu. Daha once sadece Electrocute'u dinlemistim, bu sergiledikleri en iyi konser performansiydi. demosu www.electrocuteband.com 'dan indirilebiliyor.
Crossfire ve False in Truth zaten profesyonel gruplar ve oldukca tecrubeliler. FiT'in vokali cok iyi bence, gitaristi de manyaktir, Definitive'in de gitar-vokali kendisi. Diken'de de gitar caliyordu eski gitaristleri askere gittikten sonra. Bence guzel bir konser oldu.

revolte demiş ki:
Sanırım buraya bakmıyordur, bir arkadaşın mail grubunda konser hakkındaki yorumunu aktarayım.
...
Sinif 64 ve Electrocute'de en onde
headbang yaptim. Dort kere elektrik kesintisine maruz kalmalarina ragmen bence gecenin yildizi Sinif 64'tu. Daha once sadece Electrocute'u dinlemistim, bu sergiledikleri en iyi konser performansiydi. demosu www.electrocuteband.com 'dan indirilebiliyor.
Crossfire ve False in Truth zaten profesyonel gruplar ve oldukca tecrubeliler. FiT'in vokali cok iyi bence, gitaristi de manyaktir, Definitive'in de gitar-vokali kendisi. Diken'de de gitar caliyordu eski gitaristleri askere gittikten sonra. Bence guzel bir konser oldu.

Saolasın abi bunu bizimle paylaştığın için 🙂 Şahsen çok mutlu oldum 🙂

ODTU de cikacak olmaniza cok sevindim. Zaten ilk ve son olarak sizi geçen sene ki metal günlerinde izlemiştim. O zaman bile iyiydiniz. Ondan sonra bir türlü fursat olmadı... Muhtemelen çok şey değişmiştir ben sizi izlemeyeli. Merakla bekliyorum açıkçası... Başarılaaar!!!

Slugger demiş ki:
ODTU de cikacak olmaniza cok sevindim. Zaten ilk ve son olarak sizi geçen sene ki metal günlerinde izlemiştim. O zaman bile iyiydiniz. Ondan sonra bir türlü fursat olmadı... Muhtemelen çok şey değişmiştir ben sizi izlemeyeli. Merakla bekliyorum açıkçası... Başarılaaar!!!
seni de bekleriz 😉

serkancım unuttuk biz seni çoktan... adın neydi ki senin??? :twisted:
gel tabi. gel de aleti gör. aldım ELIMINATOR, oldum TERMINATOR... 😆

ilk yorum

odtü konserinin ilk yorumunu ben yapım bari 😉

öncedende dediğim gibi ilk defa sizi dinledim. walla beğendim. gerçi bildiğim tek parça bestenizdi.. 😳

bi dahaki konserde bende sahneye çıkar kendi dansımı yaparım(gökhan yapım mı??? 🙂)). :dans

uğur

Geri