Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

cok guzeldi kutlarim hepinizi... tertemiz caldiniz, hafif boguktu akustik sorunu vardi, hersey ona ragmen cok guzeldi... tebrikler! :twisted:
ehhee aferim berkay canli tuttun bizleri.. 😉

Canlı olarak dinlemek istediğim bir grupsunuz,yine kısmet olmadı 🙁 Dreamtone'un ortalarına yetişebildim ancak.Başka bi konserininzde dinleme fırsatı bulurum umarım 🙂

beyler her zamanki gibi harikaydınız ne diyimki ama bence artık besteye ağarlık vermenin zamanıdır bi de bestenizdeki -bence- çok tekrarlayan ritmi birazda zenginleştirseniz çok daha güzel olucak

river dragon has come...... 😀

Kısa bir yorum da benden gelsin.
Artık çalma bakımından denilecek bir şey yok. Çatır çatır çalıyosunuz. Basçıyı da beğendim ben. Gayet iyi çalıyor.
Yalnız aşağı yukarı hep aynı coverları yapıyorsunuz arada değişik şeyler deneyin. Daha da önemlisi bence beste olayına artık iyicene girin.
Bu arada Gökhan'ın pedal yarmış geçirmiş. Ayağımda kaydı gitti resmen.

günün bombası SINIF 64..çok iyidiniz...ben çok eğlendim..gerçekten çok iyiydi ...gökhan delirdi yardı geçirdi :taptim vırt oldu zırt oldu yok...süperdi herşey süperdi..ellerinize sağlık... :elsalla

seyirci

Böyle seyirci olur mu yaw? Tam gaz resmen. Helal olsun her gruba böyle bir seyirci kitlesi lazım gerçekten. Tebrik ederim.

Beste olayına girmeniz çok iyi olmuş. İlerde umarız sayısı da artar.

SNF 64 eyw guzel dakikalar gecirdik ... O sahneye aynı anda fırladıgımız anda rekor bi andı dimi efenim eheh eyw cok iyiydiniz.. 😉 Ama bencede beste olaylarını arttırın bi demo yapın derim 8)

arkadaşlar yorum yapıp, yapmayan, ama konserimize gelen herkese çoooook teşekkürler... tüm nightwolves'lara da ayrıca teşekkürler, seyirciyi gazlamamıza yardım ettikleri için... :twisted:
nevermore sahneye fırlama olayı süperdi gerçekten...
sava; pedal güzel ama sadece pedalın iyi olması yetmiyo biliyosun 🙁 😀
neyse sonraki konserlerde (DE) görüsmek dileğiylennn...🙂 😉

Harikaydınız bence de. Berkay; Testament iyi oldu, 2-3 yeni deyince onu tamamen çıkardınız samıştım. Sahneye çıkma fikri Exodus Deniz ile benim başımın altından çıktı, ama süper oldu haa. 😆
Nese, siz konsere çıkın. Biz zaten en önde yerimizi alırız.

arkadaşlar ben konseri kaçırdığım için çok özür dilerim. ama her zamanki gibi çok iyiymişsiniz duydum..
bir sonrakine gelicem inşallah..

Arkadaşlar her şey için çok teşekkürler, İlk günün en başarılı grubu olduğumuzu düşünenlere de teşekkür ediyorum 🙂 Eğer ilk gündeki gruplardan herhangi bir farkımız vardıysa bu önde dikilip bizim müziğimizin ruhunu ortaya koyan seyirciden başkası değildi. Onlara sonsuz teşekkürler 🙂 Muhteşemsiniz, Abrek'in de dediği gibi her gruba böyle seyirci lazım 🙂 Ama bir de şunu da belirtmek lazım, her müzikte Testament, Nevermore, Megadeth ruhu gibi ruh olmuyor, bu müziği dinleyen insanlar benim gözümde çok farklı yerlerdeler 🙂 :metalhead

gbanes374 demiş ki:
Daeron demiş ki:
İlk günün en başarılı grubuna teşekkür ederiz.
biz de sana teşekkür ederiz... 🙂

Berkay ne demiş bu buffy_girl böyle?... 😆 😆

Hiç katılmıyorsun sen ona Gökhan di mi, gayet yakışıklıyım ama yanlış çalıp duruyorum di mi 😆

buffy_girl'i tanıyan, nerde yaşadığını bilen var mı? :mrgreen:

Adam gibi açıklayın abi sizde başka gruplarınız varsa!!!

Ama unutmayın ki başka hiçbir grupla Sınıf 64'ün olacağı kadar başarılı olamayacaksınız 8) (Ben de olamam o ayrı 🙂 )

benim yok hocu...
ama bi grup toplamak istiyorum okulda, kişiler belli... ama SNF 64 gibi dusunmuyorum tabi, okulda olcak, okul konserlerıne falan cıkcak, zevk olsun dıye... ole yani CEM 'cim... 😉

Geri