Sınıf 64 (Modern Thrash Metal) - Ankara

Jeff_Loomis demiş ki:
Ama unutmayın ki başka hiçbir grupla Sınıf 64'ün olacağı kadar başarılı olamayacaksınız 8) (Ben de olamam o ayrı 🙂 )

Ben bunu zaten her zaman her yerde söylerim...

Konser olayı daha kesinleşmedi, zaten ilk açıklamayı biz değil konseri organiza edenler yapar, onlar açıklamadan biz açıklayamayız 🙂

Ayrıca bunun da dışında bir tane daha iyi bir konser projesi var 🙂 O da umarım yakında netlik kazanır 🙂

odtude izleme şansım oldu..gerçekten başarılı bir grupsunuz...benim izlediğim günün en iyi grubuydunuz..kolay gelsin...

gbanes374 demiş ki:

:mrgreen:

Bizim başlıkta ndense pek de adet olmayan bir şey yaptım. Konserdfen resim ulaştı elime bir kaç tane 🙂

Bu resimler için FotogROCK projesi ve Abdurrahman Antakyalı'ya çok teşekkür ediyoruz 🙂

İlk foto Cem tapping yaparkene 🙂 Karşısındaki de eski, emektar basçımız, ilk göz ağrımız Serkan 🙂 Serkan'ın kolunun altından orda duran seyirciye dikkatinizi çekerim 🙂 Adamlar hazır pozisyonda bekliyolar ordu gibi 🙂
Tahminim bu fotoğraf The River Dragon Has Come'da çekilmiş...
CA6JKTA3.jpg

Meçhul şarkı...
CAZZL1O23.jpg

Bu fotoğraflar da Holywars'da sahneyi seyircinin bastığı anlardan çekilmiş, manyak bir olaydı 😀 İnanılmaz bir gazdı ordaki herkese tekrar sonsuz teşekkürler, özellikle Deniz'e (Demented 😉 )
GetFileServlet.jpg

CA4BYT0R.jpg

dun begenmemıstim fotoları, ama burda çok beğendim valla berkay, tekrardan bizi orda yanlız bırakmayan tüm metal musikisi dostlarına sevgilerimi göderiyorummm... 😀

Çok iyiydiniz! İstanbul'daki konserinizde de yaşadığınız teknik sorunlara rağmen çok iyi bir performans sergilemiştiniz. ODTÜ konserini iple çekmiştim doğrusu...Konserinizdeki diğer etkileyici şey de ruhtu sanıyorum. Sahnede toplanılan o an...Bende de fotolar var. Berkay sana da söylemiştim ulaştıracağımı. Bunlar kadar başarılı değil ama - profesyonellik eksikliği ve kafa sallama sersemliğinden🙂 -
Bir mail adresi verirseniz yollayabilirim.

Çok teşekkürler 🙂

Fotoğrafları subjugatemee@yahoo.com adresine yollarsan çok sevinirim 🙂

Bu arada ben burdan FotogROCK projesini gerçekleştiren Abdurrahman Antakyali'ya her şey için, çok canayakın oluşu için çzellikle teşekkür etmek istiyorum tekrar 🙂 Yakında yeni fotolar da koyucam buraya 🙂

Arkadaşlar, 75 tane foto koyuyorum buraya :mrgreen:

Şu aşağıdaki linkte 1.jpg kısmındaki 1'i 😀 birer birer artırarak, 1'den 75'e kadar bakabilirsiniz 🙂

http://img.photobucket.com/albums/v475/snf64/17 ARALIK/1.jpg

Bu arada Başak fotolar için teşekkürler 🙂

Ayrıca güzel bir haberim var, kesinleşen bir konser,

Sınıf 64 İTÜ Rock Klübünün düzenlediği İTÜ Rock Festivali kapsamında 22 Nisan Cuma günü İTÜ Ayazağa kampüsünde olacakttır 🙂 Tüm İstanbullulara duyurulur 🙂

İlgileneceğini düşündüğünüz İstanbul'lu arkadaşlarınıza bunu iletirseniz seviniriz... 🙂

DİP NOT: resimler için yapacağınız artırma işlemi, 3'er 3'er beşer beşer veya herhangi başka bir aritmetik kombinasyonla da yapılabilir :mrgreen: Kesin birisi gelip alay eder diye önlemimi alıyim dedim 8)

Gene düşeceksiniz İstanbul yollarına yani, hadi bakalım, başarılar şimdiden. 20 Şubat Dorock'taki gibi eğlenceli ve güzel geçer konseriniz umarım. Bu arada Odtü fotoları gayet başarılı. Özellikle 45 den sonraki görüntüler 😆 Konsere gelemedik bizde fotolarla yetiniyoruz napalım :?

Şehirdışı konserlerine gelemesem de Ankara'daki hemen hemen her konserine gitmeye çalışıyorum. Hasan Ali Yücel Lisesi'ndeki konsere bile gtmiştim. Aaaah, ah...

Vay lan, Sınıf 64 hakkaten iyice yolda artık. Tebrikler tüm elemanlara. 😆

Jeff_Loomis demiş ki:
Safranbolu'da bile çıktık ve ilk şehir dışı konerimizdi 🙂

Evet ya ne güzeldi di mi 😀 Çok süper günlerdi bence. H.a.y.a.ö.l. konseri de süperdi bence 🙂 Tangun'la Çağlar vardı abi bir kere! Vala son konserde de gösterdiniz kendinizi seyirci olarak. Buraya koyduğum o fotolardaki bütün özellik sizsiniz! Zaten 75 fotonun yarısı seyirci sahneye fırladıktan sonra çekilmiş 🙂

Bu arada Cem sen avatarı değiştirince ben de özendim değiştirdim 😆

Abi Likemore olan parçanızı dinledim gerçekten baya güzel!!!🙂ama solo sanki biraz donuk olmuş, yani ben dinlerken baya bi sardımdımda solo girince kesildim birden.Herneyse İTÜ de başarılar harbiden. Rockistanbulda da Megadeth le aynı festivalde görmek isterim!!!🙂

Evet abi solo konusunda haklısın, onun bir hal çaresine bakıcaz. Çok saol ilgin için 🙂

Bu arada başarı dileyen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim yanımızda olduğunuz için 😀

Geri