Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

:? teomandaki ses kimsede yok.son kasetini beğendin mi diye sorarsanız ? hayır hiç beğenmedim. en süperleri ilk iki kasetiydi. sonrakilerde biraz baydı gibi...

ilk iki albüm konusunda hemen hemen herkes hemfikir ve buna bende katılıyorum.ayrıca ben son albümü beğendim.dinledikçe ve iyice sindirilince gerçekten de hoş ve kalite bir iş olduğu anlaşılıyor.özelliklede 'gökdelenler' çok başarılı bir çalışma olmuş.

bu arada balans ve manevranın sitesinde filmin fragmanı da var.en başta nedense izleyememiştim ama şimdi izledim.çok sert ve güzel bir müziği var fragmanın..eski ve ünlü bir şarkı mı,yeni mi yapılmış ben çıkaramadım.rammstein a benziyor biraz diyeceğim ama 😛

teoman manyak albüm yapıyo ya zaten başından beri teocuyum görüşleri ve müziği harika balans ve manevrada harika mutlaka herkes ziyaret etsin 🙂

Evet filmde baya bir coşmuş..Ama film güzel olmuşa benziyor..(fragmanından fln..)..Bence Teo ne yaparsa yapsın hep başarılı oluyor..Önceki filmi "MUMYA FİRARDA" da bence çok güzeldi..Ama en kötü film seçilmiş🙁

😀 ehauha ya teoman başarılı adam ya hernekadar eski albümleri gibi olmasa rock denince akla gelenlerden.. yürü bea koçum 😀 ehua
fiLme degidilir valla bir şekilde... ;P

sinema,televizyon gibi kısıtlama alanları geniş bir niteliğe sahip değil..ayrıca merak etmeyin bu film için yaş sınırlaması getirileceğini zannetmiyorum. sonuçta filmin türü ne erotik ne de korku..bu nedenle bunu dert edip,çözüm aramanıza gerek yok 🙂

çözüm arasak ne olur ki 😀 aradan sızmak olur en parlağı.. neyse teomanın şarkılarına ve müziğine gelelim.. favori şarkılarım..: yağmur , oğul,sus konuşma, iki yabancı 😀

Benim en sevdiğim şarkıları neredeyse hepsi..😀

Mesela;Sus konuşma,gönülçelen,yağmur,kardelen,yollar,iki yabancı,zamparanın ölümü,doktor,rüzgar gülü...

( Herhalde biraz fazla oldu ama..🙂 )

filmin soundtrack albümünde kişisel bir şey şarkısını coverlayacaklar.filmde de sanırım aylin aslımla beraber bir barda canlı müzik yapan grubu canlandıracaklar..

Geri