Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ben de tuzağa gelecek klibi daha albümün çıktığı ilk günlerden beri hayal ederdim , o şarkının , o günlerde haketmedikleri iyi konumda bulunan basit şarkıları yerin dibine gömeceği ve kendisi hakkında boş konuşan dudakları mühürleyeceği kareleri hayal ettim hep ; ama gerçekleşmedi . neyse zaten teo bunu hep yapmıyor mu ? istasyon insanları , saat 03:00 , hayalperest ... buna örnek değil mi ? umarım teo bu albümüyle bomba gibi döner ve bazılarını at gözlüğünden kurtarır 😉 🙂

teoman az dinlerim eski şarkıları daha güzeldi onun

gönülçelen bazı yalanlar yağmur on yedi gibi şarkılarını severim

siyah_aydinlik demiş ki:
ben de tuzağa gelecek klibi daha albümün çıktığı ilk günlerden beri hayal ederdim , o şarkının , o günlerde haketmedikleri iyi konumda bulunan basit şarkıları yerin dibine gömeceği ve kendisi hakkında boş konuşan dudakları mühürleyeceği kareleri hayal ettim hep ; ama gerçekleşmedi . neyse zaten teo bunu hep yapmıyor mu ? istasyon insanları , saat 03:00 , hayalperest ... buna örnek değil mi ? umarım teo bu albümüyle bomba gibi döner ve bazılarını at gözlüğünden kurtarır 😉 🙂

bence de çoook haklısınn....yeni albümünü sabırszlıkla bekliorm

balansta gittim teomanı dinlemeye bir arkadaşımla o ne kalabalık içeri girmek için soğukta bekliyor insanlar ama içerisi tıklım tıklım yılların birikimi teoman iyi götürüyor bu işi

teomandan "sus konuşma" tadında bir parça bekliyorum yeni albümünde. ayaklarımızı yerden kessin. nitekim keserde...

ben de ilk albümün tadında bişeyler çıkarsa da dinlesek diye bekleyenlerdenim :roll: aslında beklemeyenlerden...artık çıkmaz çünkü öyle bir albüm...kapasite var ama ticari kaygı da var...ya satmazsa... :roll:
ne ekmek ne de su-yollar-vur sen beni gibi...
özellikle yollar iyidir,iyi...her gün dinlenebilme özelliğine sahiptir bir de kent ozanları albümünde çıkan sessiz eller vardı o da hoştu oldukça 🙂
teomanın ilk albümü oldukça iyidir ve kendine özgüdür daha sonrasını pek sevemedim :?

ama niye öyle diyorsun , teoman'ın çıkarmış olduğu albümlerde de çok süper şarkılar var . bunlardan SADECE BİRKAÇI : sus konuşma , kardelen , bir damla gözyaşı , yağmur , 17 , iki yabancı , istasyon insanları , HAYALPEREST , kupa kızı ... , SAAT 03:00 , tuzak ... bunlar hala dinlediğimizde bizi o günlere götüren şaheserler değil midir ? ama yine de zevk meselesi , onlar senin görüşlerin , bunlar da benim , saygı duyarım ...

arkadaşlar benim birde çok şaşırdığım şey teomanın bir dönem gitaristi Nev imiş.. ne kadar süre bu ikili birlikte çalıştı bilemiyorum ama nev ve teoman.. enteresan bir ikili.

Geri