Teoman

• Konuyu açan Konuyu açan htd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

şurda yeni yıla kalan gün sayısı yaklaşık 5 gün ... teo'nun bu albümü 5 gün içerisinde çıkarması olasılığı 1/100 (bana göre) ... bakalım , umarım ben yanılırım ve dediğin gibi kral gibi birşey olur ... 🙂

teo

Teoman okadar degisik bir psikoloji sahipki nezaman ne yapacagı belli olmaz. Zaten onu farklı yapanda bu degilmi. Cok sabırsızız. Eminim albumun iyi ve kusursuz olması için cabalar icindedir. Hersey bizim için. Bekleyelimde gorelim. Bu arada matrax dinliyordum artık dinlemiyorum. Boyle seymi olur yaaaaaaa!

teoman tabi ki

slm rockerler yılbası hediyeniz eli opulesi insan rock camiasının babası yaa sole ozetlemek istiorum onu metallica=nothing else matters
turkrock=teo bu adama saygısızlık yapmayın ne kadar rockcı varsa su an onun sayesinde piyasadalar hepimize hayırlı olsun yeni album eminimki cok daha sert 5 ocagı bekleyin...

teo tabiki

ooooo oooo kardesim mujdeyi vermissin. cok sabırsızım 5 ocak nasıl gelir kimbilir seni su an gormek isterdim eminim yerinde duramıyorsun. herkese hayırlı ugurlu olsun simdiden. fıratcım sakın alma albumu ogleden sonra kapına kadar getiriyorum. KORSANA HAYIR

Re: teoman tabi ki

justice666 demiş ki:
slm rockerler yılbası hediyeniz eli opulesi insan rock camiasının babası yaa sole ozetlemek istiorum onu metallica=nothing else matters
turkrock=teo bu adama saygısızlık yapmayın ne kadar rockcı varsa su an onun sayesinde piyasadalar hepimize hayırlı olsun yeni album eminimki cok daha sert 5 ocagı bekleyin...
5 ocak kesin değil yapım şirketi 20 gün sonra çıkar diyor...heyecanla beklemekteyiz.tarz olarak ta sert bir albüm olduğuna dair haberler var ayrıca alper erinç abimiz yine bu albümde emeği geçenlerden... 😆 😆 😆

ya arkadaşlar önyargılı davranmayayım ama sert müzikten nefret ederim 🙁 ne olur da teo gönülçelen , teoman 1 , teoman 2 gibi albümlere geri dönse ... ama yine de önyargı kokmamak için titizlik gösteriyorum cümlelerimi kurarken , gerçi teo yapıyorsa onu da sevdirir bize ama ... bakalım ... sadece isteğim teo nun gönülçelen ve 17 li günlere dönmesiydi ... bakalım , düşüncelerimiz albümü dinledikten sonra oturacak , şimdilik sadece biraz burukluğum var , umarım teo beni yanıltır ... 🙂

tekrar slm arkadaslar siyah ve aydınlık arkadasım haklısın teomanı teoman yapan o albumler ama son albumunde sert ti bana gore dier albumleregore ve ben o albumde anlatılan herseyi yasadım hemde album yapılırken benim kadar seven cıkmaz teoyu ama sahsen basladıysa enguzel hikayem albumuyle dvm etsin dahada sert olsun derim ben zebrail olsun genede benim yılbası hediyem ondan🙂hepinize iyigunler diyorum...

tabi herkesin fikri kendine öz , zevkler farklıdır , faklı olmak zorundadır ... bu arada nickimde bağlaç ya da bağlaç niyetine kullanılan bir simge yok , siyah ve aydınlık değil , siyah aydınlık ... 🙂 Ama senin dediğin de hiç fena değildi , her an değiştirme kararı alabilirim seninkine paralel ... 😉 , 😆

bugün teonun tuzak şarkısını dinledim...ya inanılmaz bir şarkı bu.teonun bence en iyi şarkılarının başında gelir tuzak.müziği sözleriyle olağanüstü bir eser. 😛 😛 yeni albüm sert olsun derim. 😆 😆 😉

Re: teo

complex275 demiş ki:
cigo1912 demiş ki:
justice666 demiş ki:
... benim kadar seven cıkmaz teoyu....quote]

Bu konuda yeterince emin misin? :roll:
sacma bi gorus. simdi bide kavganı edecegiz cen fazla seviyorsun yok ben daha cok seviyorum. sevebilirsin ama bunu belirtmek için neden butur cabalara giriyorsun. bizde seviyoruz. sen daha fazla seviyorsan ne ala 🙂

Kavga etmeye gerek yok..bencede saçma..O yüzden sordum ya bu konuda yeterince emin msn die..Sen görmedin herhalde ???
+- öle varsayıyorum yani...

zebrail demiş ki:
bugün teonun tuzak şarkısını dinledim...ya inanılmaz bir şarkı bu.teonun bence en iyi şarkılarının başında gelir tuzak.müziği sözleriyle olağanüstü bir eser. 😛 😛 yeni albüm sert olsun derim. 😆 😆 😉

ooo arkadaşım sen daha orda mısın ? 🙂 tuzağı ben o albümün en güzel şarkısı ilan ettim kendime , bambaşka bişey ... ayrıca geçmiş sayfalara bakarsan tuzağa klip gelmesini isteyenlerdendim 🙂 , ben de neden destekçilerim yok diyordum o ara o konuda ... demek ki o ana kadar dinlemeye nail olmamış , ya da dinleyip de o büyüye daha yakalanmamışlar da varmışş 😆 ama büyük ihtimal dinlememişlerdir , o şarkıyı dinleyip de büyüsüne kapılmamak var mı ya ? ilk dinlediğimde vurmuştu beni , hala aynı tadın da ... keşke klip gelseydi ... ama hep diyorum ya , bu adam bunu hep yapıyo , bundan öncekinde de saat 03:00 e öyle yapmamış mıydı ? ... onda önce de istasyon insanları ... falan filan ...

Geri