The Diyv (Heavy Metal) - Ankara

🙂 puhahahahahah olm bu nasıl afiş 6 nokta körler derneyi için mi yaptınız bunu 🙂 😀 😀 herkese kolay gelsin konserde ne diyelim afişi büyük konserde büyük olur umarım 😀 abi cok güldüm 😀😀😀

afi7fm.jpg

Al sezer abim istediğin afiş olsun 😆

SÜPER Bİ GÜN OLUCAK....

The Diyv...Günün headliner i.Kendinizi çok güzel gösterdiniz müzikalite, grup uyumu,sahne performansı vs. her açıdan çok iyiydiniz.Vokal rahatsız olmasına rağmen yine süperdi.Herşey için teşekkür ederim.Elleriniz dert görmesin...

Saygılar.

Kesinlikle konserin en iyi grubuydu.The Diyv den önce herkezin aynı şarkıları çalmasından baysamda, biraz Deep inside la beraber The Diyv den çok tad aldım.En azından 2 grup kendinden bişeyler katmıştı coverlara da.Vocal sanırım hastaymış,iyileşmiş haliyle nası olur merak ediyorum hehe,motorhead i gerçekten çok iyi söyledi,ki konserin genelinde de iyiydi.En son Yolcu da izlemiştim sizi, 1 yıl oldu sanırım, o güne nazaran, hemen hemen yakın parçalar çalınmasına rağmen çok daha fazla beğendim..

Beste;ne kadar soloları hiç duyamasamda çok hoşuma gitti, özellikle intro kısmı takdire değer olmuş.Kayıttan dinlemek için de sabırsızlıkla bekliyorum. ; )

Konserin son kısmını izleyemedim malesef kusura bakma mert ; )

Konserde kafa sallayan , alkışlayan , tebrik eden ve foruma yazan herkeze çok teşekkürler.. Bunları görmek bizi dahada gaza getirdi konserde :metal Baterry deki görüntü görülmeye ve yaşanmaya değerdi gerçekten.. Bi kaç aksilik olmassa olmazlardandır ztn onlar hep olur.. Dahada coşturmak isterdik ama özellikle ICED EARTH sevenleri olmadı artıq başka konserlere..

Herkeze teşekkürler ...

Stay Heavy :twisted:

Kondser çok güzeldi elinize sağlık :metalhead millet neye göre sizi eleştiriyo anlıyamadım :!: bence eleştirilecek yanlarınız iyi yanlarınızın yanında kaybolacak şekilde 😉

batery de kafam koptu resmen :mrgreen: atrıca kadircanı da tebrik ediyorum iki konserinde hakkını verdi helal olsun goç 😀 :metal

gelen dinliyen ve bizimle cıldıran herkese cok teşekkür ederim... ancak şu acıklamayı yapmalıyım sesimin kısık oluşu benim elimde degildi ve bazı parçaları katlettim farkındayım detonasyonlar hep olur ama cidden elimde deildi antibiyotik le ayakta duruyordum.... tekrar dinleyicelerden özür dilerim... degerli yorumlarınız için sagolun arkadaşlar tekrar görüşmek dileyi ile ...

arkadaşlar teşekkür ederiz gelip dinleyenlere vokalistimiz hasta olasına ragmen konseri çıkartmamız sevindirici oldu bu arada soloları duyuramadık heralde bu sefer amfi şişmesi(haliyle üç grup çalınca behringerle...) ve __ton mayster__ kurbanı olduk gibi içerde iyiydi ses neyse herşeye ragmen iyi olduuna inanıyorum bir dahaki konserlerde görüşmek üzere

metaldelta300 demiş ki:
gercekten guzelbı konserdı beyler ellerınıze saglık.bence vocal superdı kalıba gore ses buna dıyorlar galıba...bol basarılar
eyvallah sagolasın moral oldu bana biraz bu 🙂 konser sonrası hatta konser içinde bile bunu düşünüyordum... ha bu arada kalıp demişken kilo vermek için elimden geleni yapıyorum baba ama sanırım pek başarılı degilim bu konuda 😀 cok sagol tekrar baska organizasyonlarda da görüşmek dilegi ile....

Geri