The Guest(Alternative-Modern Rock)-Ankara

• Konuyu açan Konuyu açan _81_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arkadaşlar kaytıları dinledim gerçekten başarılı olmuş time is running out görüntü kalitesi düşük ama sound güzel başarılar diler saygılarımı sunarım...

Barker_teşekkür ederim grup adına!görüntü önemli değil baba sende biliyorsun sound u beğenmen kafi🙂 tekrar sağol

Dehsetulwahset__sana gelince zibidi anca foruma destek mesajı yazarsın bir ''burak konsere geliyorum demezsin''neyse yanımda olduğunu bilmek güzel sağol tatlım😉

_81_ demiş ki:
Dehsetulwahset__sana gelince zibidi anca foruma destek mesajı yazarsın bir ''burak konsere geliyorum demezsin''neyse yanımda olduğunu bilmek güzel sağol tatlım😉
sewgili arkadaşım burak burası müsait bir yer değil ama genede içimde patlamasın söliim birazını; len 'Aslı şu gün konser war 'dedinde gelmedik mi anca bi gün önceden tunalı semalarında karşılaşırsak 'aa yrn bzm konser war' dersin. tabe bende gelemem... Canm benm ben hep yamacındayım,destekçinizim ...

canım benim valla haklısın aslında konserler biraz daha düzene girsin harbi söylüyorum hep haber vercem!seni görmeyince içim burkuluyor zira 😉

ForROCK! #7

5 Nisan Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

16bv.jpg

Hünkâr Bile Beğendi
The Guest
Evil Cats

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

arkadaşlar çk tşkkrler herkese.. "Hünkar Bile Beğendi" we "Ewil Cats" ile çarşamba aynı sahnedeyz hepimize başarılar dliormm🙂 orda görüşürz..=)) ..we ayrıca konserimize herkesi beklerz🙂

...

Şu an ankara'da bulunan en genç en hırslı ve şaane cover grubudur ama bestelerini de repertuara sokmaya başlıacaklar o zaman tadundan yinmez bi grup olacak..konserlerini deli gibi takip etmenizi ve eğer güzel bi hatunsanız konserlerde gitarist buraa kesmenizi şiddetle tavsie ediorm.. 😀

3 şarkınızı dinleyebildim konserde ama çok iiydi cidden.yardımlarınız için ayrıca teşekkürler.. grup elemanlarının hepsi çok şeker insanlar 🙂 başka organizasyonlarda tekrar buluşmak dileğiyle..başarılar 😉

bugün çok iyidiniz...
Vega-Mendil için ben ayrıca teşekkür etmek istiyorum 😉
umarım başka konserlerde "çok daha iyi, sadece MÜZİK için yapılmış konserlerde" yine aynı sahneyi paylaşırız

arkadaslar öncelikle cok güsel calıosunuz, baya oturmus bi grup oldugunuz belli. gerçi 1bucuk ay önce kurulduk demiştiniz ama neyse yemedm 😆 😛 😛 gercekten süpersiniz cok kısa zamanda cok iş yapıcaksınız gibi görünüo. 😛 😛 😉 polis bastı ya 8O :? 😆 8) basarılar arkadaslar tekrar calalım birlikte...

Evil Cats&Hünkar Bile Beğendi,,, herşey için çok teşekkürler çok başarılı gruplarsınız umarım tekrar aynı sahnede çalma onuruna erişiriz....Hoşçakalın!

Bu arada cumartesi günü 'Buzz' altında çalıyoruz herkesi bekliyoruz!!müzikle kalın Emre baba afiş ellerinden öper 😉

Geri