The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

kayıt çoktan bitti canım 2 ay falan oluyo hatta da işte bi organize olamıyoruz kapak mapak için..
olm emre ben locusa sordum o işi ama daha ruhsat işine varmış bikaç hafta daha..bi de böle caz,funk falan çalcak heralde artık orası..çok sıcak bakmadı yani..sen mekanla ilgili bişey düşündünmü,bulabildinmi?

10 ekim biziz rock bar.da konserimiz var..
giriş 5 milyon
kapı açılışı: 17.00
biz de 19.30-20.00 gibi çıkıcaz heralde..
çıkan gruplar:

antidepresan
catwalk
durak
idea
the next highway

sıralama nasıl bilmiyorum ama güzel bi konser olur umarım herkesi bekliyoruz..

anons:

% 89 kesinleşen bir konser

17 ekim pazar
dummy

the next highway
bedroomdrunk
dengesiz herifler
ayılar

muhtemel ücret giriş 5 milyon ilk bira beleş

hadi gaza gelin (dım tıss hobaa)

bu konseri de başka birinden öğrendim🙂
10 ekimdeki konseri de afişten öğrendim kesinleştiğini🙂
nese 10 u güzel olcaktır umarız yarın son stüdyo çalışmamızı da yapcaz..çıkan tüm gruplara budan başarılar dileyeyim..umarım hepimiz için eksiksiz bi konser olur..
17 sindeki de umarım herkes için güzel geçer..
herkesi bekliyoruz ikisine de..

HATIRLATMA

konser bugün biziz bar.da saat 17.00 da başlıyo bi aksilik çıkmazsa sırasıyla antidepresan,idea,durak,the next highway,catwalk çıkcak..eğer gecikme falan olmazsa saat 7.30-8.00 çıkcaz..giriş 5 milyon..
herkesi bekleriz..

Beyler tebrikler..
İlk defa sizi izledim, özellikle bestelerinizi çok begendim, baştaki teknik sorunlar can sıkıcıydı. Onun dışında sizi daha uzun uzun dinlemek isterdim playlist ÖSS gazabına uğramış sanırım neyse olsun=)-
Herbirinizi kutluyorum enstruman kabiliyetlerinizden dolayı..
inşallah hersey istediğiniz gibi olur..
Başarılar..

Tebrikler süper çaldınız hakkaten.Baştaki teknik aksaklıklar da olmasaydı keşke ama yine de moral bozmadınız aynı gazla devam ettiniz helal olsun kardeşlerim...
Bu arada davulcunuza çöktüm haberiniz olsun😛 ali bilir🙂

sağolun valla teknik aksaklıklar da olmasaydı daha iyi olcaktı ama napalım artık..
valla barancım napalım artık şu işi bi hızlandıralım coşalım,zıplayalım en kısa zamanda 😀
ayrıca bi duyuru

bu pazar yani 17 ekimde dummy olcak olan KONSERE BİZ ÇIKAMIYORUZ..

Geri