The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

Vay vay,bizim Sarı Ali konserlere çıkıpta ünlü olmuş haberimiz yok.(Tabi ben uzun zamandır Tataristantaydım ya...) Neyse,başarılar+bol konserli günler tnh.Pazarları istila etmişiniz "biziz"i🙂.(smart koala resepsiyonu)(tetraphili establishment?)molfix bağırmasın istiyorum.

hepiniz çok saolun bizi dinlediğiniz için..demo da çııcak çok çok az bi zaman kaldı gerçekten 😀
kayıt bitti ama kapak işi işte uzuyo bakalım en kısa zamanda elinizde olcak inşallah demolar..
onur,sana layık olmaya çalışıyorum abi 😛 yaklaşan bikaç şey var gibi gözüküyo onlara da bekleriz valla..
en kısa zamanda yine görüşmek üzere....

28indeki konser çok basarılıydı... çok iyi bi performans sergilediniz hepinizi tebrik ederim.. özelllikle taking back sunday- cute without e coveri muhtesemdi 🙂 :roll:

odtü icinde basarilar ayrica beyler...
bana taa agustosta demo 2 aya cıkar dediydiniz.
neerde hani..merak ediom olm hadi yaaa..
ayrica yigit bana haksizlik ediyon..aşk olsun...

bence de çok güzeldi taking back sunday 😀 😀
ya arifciğim kayıt bitti dediğim gibi ama kapak mapak işleri kaldı işte bitek..onları da en kısa zamanda yapcaz inşallah..

KONSER DUYURUSU:

9 Aralık Perşembe günü Odtü Beste Günleri Kapsamında Mimarlık Amfisi'ndeyiz...

2.grup olarak saat 14.00 da sahne alıcaz..
giriş ücretsizmiş fakat kapılardan giriş biraz zor olabilirmiş..
konser 13.00 da başlıyo çıkcak gruplarsa sırasıyla şöle:

phronesis
the next highway
seyyah
kaotik

HERKESİ BEKLERİZ..

Başarılar beyler, valla Ali eyvallah yüzümüzü güldürdün, özellikle bizim Mert'in..
Umarım cok güzel bir performans sergilersiniz, orada olamayacağız ne yazık ki (ben kendim icin soyluyorum belki diğerleri gelir), keşke aynı gün çıksaydık süper olurdu neyse başka bir organizasyona kaldı artık=)-

erinch demiş ki:
Başarılar beyler, valla Ali eyvallah yüzümüzü güldürdün, özellikle bizim Mert'in..
hakkaten ya.. şimdi burda anlatamıyorum nasıl mutlu olduğumu, ama perşembe umarım gelebilcem dinlemeye, gelince anlatmaya çalışırım. şimdilik şöyle ifade etmeye çalışayım: 😆 yani odtü'nün kapısına kadar mutlaka geliyorum, ama sonrası için emin değilim.. eğer ki olur da alırlarsa hem dinleyebilirim sizi, hem de tanışmış oluruz...
perşembe görüşmek üzere beyler! sahneye çıkmadan görüşemezsek de şimdiden başarılar! 😉

valla beni salarlarsa gelicem zaten bensiz konser veremezsiniz siz🙂)ama şimdi bizimkiler bi kıllık yapar falan gelemem her ihtimale karşı başarılar dileyeyim canlarıma maşallah maşallah...hadi öptüm...

evet gitarist ve vokalistimiz büyük kolejde..
perşembe günü için herkese çok teşekkürler..umarım herkes girebilir kapıdan sorun çıkartmazlar..
dediğim gibi hertür zorluğa rağmen herkesi bekliyoruz.. 😀

HATIRLATMA:

KONSER:

9 Aralık Perşembe günü(yarın) Odtü Beste Günleri Kapsamında Mimarlık Amfisi'ndeyiz...

2.grup olarak saat 14.00 da sahne alıcaz..
giriş ücretsizmiş fakat kapılardan giriş biraz zor olabilirmiş..
konser 13.00 da başlıyo çıkcak gruplarsa sırasıyla şöle:

phronesis
the next highway
seyyah
kaotik

herkesi bekleriz..

yaa okula gitmedim ama yine gelemedim konsere böle şey olmaz yaa...ağlayayım mı şimdi?haftaya konser de mi abzürt saatte yoksa o akşam mı?Ona gelelim bari...neyse görüşürüz baybay

Bugünki konser bence çok iyiydi, grup iyice bir oturmaya başlamış 🙂 Kişisel olarak çok eğlendim, tebrik ediyorum 🙂

Bir sonraki konser yani Vişnelik Konseri akşam, herhalde 9 gibi sahnede olucak The Next Highway 🙂

konser fena sayılmazdı aslında bikaç şey aksama oldu umarım onları da en kısa zamanda minimuma indiririz..
oraya gelen bizi dinleyen herkese çok teşekkür ederiz..
17si akşamı vişnelik.e herkesi bekleriz..baya güzel olcak inşallah o.. 😀

Geri