The Next Highway (Post Hardcore/Emo) - Ankara

dün dinledim ucundan meğer meclis'te kaykay vasıtasıyla vakti zamanında bazı grup elemanlarıyla tanışmışım, epey şaşırdım. kaykaydaki heyecanınızı müziğe yansıtır, yeni şeyler denerseniz daha güzel şeyler yaparsınız. başarılar.

dun aksam super bir performans gosterdiniz tebrikler arkadaşlar...

butun elemanlar teker teker super grup da iyice rayına oturmuış ilerliyo bakalım nolcak... :twisted: bu performans bi demo iyi gider.. :twisted:

ali beyin painkiller ını dinliyemedik ama bi dahaki sefere artık 😉

mis gibi çaldınız valla ama keşke biraz daha seyirci olsaydı,o da konser yerinin Allahın unuttuğu yerde olmasındandı emin olun,ama biz kendi kendimize çok eğlendik hiç olmassa seviyorum sizi hadi kendiniz iyi bakın gülü güle...

madden_da_third demiş ki:
ghost_production demiş ki:

56 rakamını kimden öğrendiğinizi sorabilirmiyim?
oturup tek tek saydınız mı yoksa atıomusunuz.
ordaki tek yetkili insan da kimseye bi rakam vermediğini bana söyledi de
ezgi saydıktan sonra yanındakine söylerkene duydum... 😀

demek ezgi yanlış saymış,sayı 80den bir kaç kişi az,burdan belirteyim istedim de başka taraflarda yanlış anlatılmasın.keşke 80yerine 280-380 olsaydı daha da keyifli geçseydi.
biz yine de o gece mükemmel performanslarıyla bizlere katılan arkadaşlara çok teşekkür ederiz..

Cumartesi akşamı Next Highway de çok iyi bir performans sergiledi. Arkadaşları buradan tebrik ederim. Hele hele Painkiller gibi gözükse de aslen Breaking Tle Law olan parça çok iyiydi. 😀

İzlemek için geldiğim iki gruptan biriydi Next Highway ama Yiğit Efendi'ye inandırmadık bunu. Neyse yine de kendisini performansı ve geri vokalleri için kutluyorum. Bir dahaki konsere de geleyim de görün bakalım. 😀

56 rakamını kimden öğrendiğinizi sorabilirmiyim?
oturup tek tek saydınız mı yoksa atıomusunuz.
ordaki tek yetkili insan da kimseye bi rakam vermediğini bana söyledi de
ezgi saydıktan sonra yanındakine söylerkene duydum... 😀

demek ezgi yanlış saymış,sayı 80den bir kaç kişi az,burdan belirteyim istedim de başka taraflarda yanlış anlatılmasın.keşke 80yerine 280-380 olsaydı daha da keyifli geçseydi.
biz yine de o gece mükemmel performanslarıyla bizlere katılan arkadaşlara çok teşekkür ederiz..
evet o zman çok daha güzel olurdu(zaten güzeldi)yine de iyi bi organizasyondu

ben de açıkçası en aşağı 250 kişi gelir diye düşünmüştüm demekki tanıtımı o kadar iyi yapamamışız veya yer sapa olduğu için böyle oldu ama yine çok eğlendik umarım yakında yine güzel konserlerde görüşürüz..bu arada websitemiz ve demomuz çok yakında geliyo bakalım artık.. 🙂

Mesela ben organizasyondan önce hiçbir yerde afişlerini görmedim..
Bu son zamanlarda organizasyon işlerinin yeterli ciddiyetle yapılmaması ile ilgili..
18Aralik Athena konserinden yaklaşık 1ay önce asıldı afişler ama herhangi nedenlerden dolayı organizasyona son bir hafta hatta 10gün kala ben hiçbiryerde bu konser afişini göremedim.Saklıkentin kapısıda dahil, acaba iptal mi oldu diye merak ettim ama saklıkentin sitesinde herhangi birşey yazmıyordu, konser oldu heralde.. ona bile emin değilim düsünün artık=)-
Ayrıca benzer bir olayda Gripin konserinde oldu..Hiçbiryerde afişini görmedim, hiç... bir tek o akşam konsere gittiğimde Manhattanda gördüm=)-
Malesef bu işlere yeteri özeni göstermiyor organizatörler..

brief-case demiş ki:
ben de açıkçası en aşağı 250 kişi gelir diye düşünmüştüm demekki tanıtımı o kadar iyi yapamamışız veya yer sapa olduğu için böyle oldu ama yine çok eğlendik umarım yakında yine güzel konserlerde görüşürüz..bu arada websitemiz ve demomuz çok yakında geliyo bakalım artık.. 🙂

ooo bak bak uzun zamandır beklediğimiz an yaklaşıyo desene...a4 gozle bekliyoruz bakalım alicim... :twisted:

Reggy demiş ki:
brief-case demiş ki:

ooo bak bak uzun zamandır beklediğimiz an yaklaşıyo desene...a4 gozle bekliyoruz bakalım alicim... :twisted:

Tabi demo sonrasında konserler de artacak ve biz de Kerem kardeş, en önde yerimizi alırız artık. 😀

yıllar sonra tekkrardan forumdayım yuppi.artık kader mi diyeyim ne diyeyim bilmiorum,her turlu konser ve organizasyon bu yıl oluyor.hepside birbirinden guzel.nese artık biraz durulmanın vaktidir diye dusunuyorum.daha demoyu bile cıkaramadık!!!bu arada yılbası cok kotu gecti,pin-up mukemmeldi,arifi affettim(hic kusmedim ki zaten),ha bide ezgi seni seviyorum 😛 ohh bea bi da forumdan bu kadar uzak kalmicam...

YÖNETİCİ NOTU: iMZANI DÜZELT. (MAX. 3 SATIR)

Geri