Türkiye'de nerediyse hiç yapılmayan Metal müzik türleri

• Konuyu açan Konuyu açan veng
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Burada “bunakların” ikiyüzlülüğünden dem vurup da cidden saygı çerçevesinde laf anlatmaya çalışan insanlarla dalga geçenler, kendi müzik zevkine boktan denilince 2 sene kuyruk acısından yaşayanlar gelmiş insanların müzik zevkine “15 yaşında kız müziği” diyor. Ne oldu hani müzik zevkine laf söylenilmezdi, sadece öğürmeli möğürmeli 3 dakikalık youtube kliplerinin müzik sayıldığını bilmiyordum :d

saygı çerçevesi falanda umrumda değil katılan katılır katılmayanda katılmaz işinize gelmiyorsa diğer abilerinin dediği gibi aynı b0ku 500.ye yazmak yerine git hayatında daha önemli şeylere vakit ayır benim keyfime keyif katma

Eskiden klavye delikanlılarının da en azından kafaları biraz çalışıyordu. Neyi eleştirdiysen fazlasını kendin yapmışsın. Günlük hayatında ki acizliğini neden buraya yansıtıyorsun anlamıyorum ki. Korkak şamar oğlanları sanal alemde hep aslan kesiliyorlar. Ben de zamanında hcö ile dalga geçmişliğim it horozluğu yapmışlığım var ama hiçbir zaman yüzüne söyleyemeyeceğim şeyi klavyeden söylerek senin yaptığın acizliği yapmadım. Bu yaptığın keyif almaktan ziyade tokatlanmışlığın, ezikliğin verdiği hissiyatı bastırmak oluyor. Lütfen burada bunu bu kadar belli etme. Bu sıcak havalarda gülmek bile yorucu oluyor.

gitarını 4tane teline farklı şekillerde basmaya çalışmaktan beyni sulanmış keko. ister say ister sayma soran yok. 2sene kuyruk acısı dediğin benim ta$$amın keyfinden hortlatılmış Bi gönderiyse ağlaya ağlaya gitarını akorunu düzeltmek varken gelip benle laf dalaşına girmeye çalışmayın.
saygı çerçevesi falanda umrumda değil katılan katılır katılmayanda katılmaz işinize gelmiyorsa diğer abilerinin dediği gibi aynı b0ku 500.ye yazmak yerine git hayatında daha önemli şeylere vakit ayır benim keyfime keyif katma
Sllakdkskd ta$$anın keyfinden dolayı başlığa sabahtan beri orhun yazıtları dikmişsin, bence kudurmuşsun sen farkında değilsin. Sabahtan beri abudik gubidik laflarla “ağbi core yaaa 3 senedir ögürüyorumm siz anlamazsınız bazen do ögürüyorum bazen la ögürüyorum çok müzikalll” diyen sensin. Saçmasapan bir tipsin, tek işin de kuyruk acısıyla havlamak bence daha utanç verici duruma düşmeden bırak buraları biz 4 tele basmaya sen de Bursada ögürecek başkalarını bulmaya devam et.

Eskiden klavye delikanlılarının da en azından kafaları biraz çalışıyordu. Neyi eleştirdiysen fazlasını kendin yapmışsın. Günlük hayatında ki acizliğini neden buraya yansıtıyorsun anlamıyorum ki. Korkak şamar oğlanları sanal alemde hep aslan kesiliyorlar. Ben de zamanında hcö ile dalga geçmişliğim it horozluğu yapmışlığım var ama hiçbir zaman yüzüne söyleyemeyeceğim şeyi klavyeden söylerek senin yaptığın acizliği yapmadım. Bu yaptığın keyif almaktan ziyade tokatlanmışlığın, ezikliğin verdiği hissiyatı bastırmak oluyor. Lütfen burada bunu bu kadar belli etme. Bu sıcak havalarda gülmek bile yorucu oluyor.
Hayır şeyi de anlamıyorum keyif alıyorsan neden sürekli bir şeyleri telafi etmek ister gibi entry arkasına entry girersin ki? Onu geçtim acaba hiç vicdan azabı çekiyor mudur “ben eleştirdiğim şeylerin aynısını yapıyorum neyim ben” diye yoksa fazla ögürmenin yan etkisi hayvani dürtülerin bünyeyi ele geçirmesi mi hocam?

Arkadaş çevrem doğal olarak yaşıma yakın aileler ve hepimizin 10-20 yaş grubunda çocukları var .... neden ergen muhabbeti yapıyorsunuz gençlere diye soruyorsunuz ya... hayatımda böyle bir seviye görmedim, allaha şükür çevremdeki hiç bir gençte (ergende) görmediğim duymadığım bir şekil bu ... allah herkese hayırlısını versin diyelim dede usülü, daha da ne diyeyim zaten. Arkadaşın 19 yaşında davulcu oğluyla rock tarihi muhabbeti yapabiliyorken ergen skalasında bu ekstrem diğer ucu görmek olsa olsa üzücü diyebilirim.

Arkadaş çevrem doğal olarak yaşıma yakın aileler ve hepimizin 10-20 yaş grubunda çocukları var .... neden ergen muhabbeti yapıyorsunuz gençlere diye soruyorsunuz ya... hayatımda böyle bir seviye görmedim, allaha şükür çevremdeki hiç bir gençte (ergende) görmediğim duymadığım bir şekil bu ... allah herkese hayırlısını versin diyelim dede usülü, daha da ne diyeyim zaten. Arkadaşın 19 yaşında davulcu oğluyla rock tarihi muhabbeti yapabiliyorken ergen skalasında bu ekstrem diğer ucu görmek olsa olsa üzücü diyebilirim.
Ben de 18imi yeni bitirdim lise hayatım boyunca hiç karşılaşmamıştım safarideymiş gibi izliyorum valla

Geri