U.P.O (Alternatif)

ben sadece yorumumu eleştirimi yaptım grup hakkındaki, cevap da verdiğimi sanmıyorum açıkcası, 3. kişi olayına gelirsek bende kendimi yeterince 2.kişi olarak hissediyorum nedense(neymiş bilmeden konuşmamak gerekiyormuş) olayları bukadar çarptırarak yorumluyabildiğine göre demekki olan bitenden haberi olmayan sensin gördüğüm kadarı ile.. forum kirliğinden bahsetmek için yaklaşık 1-2 sayfa geç kalmışsın, konunun devam etmemesini istiyorsan bu mesaja cvp vermemeni öneririm.

iyi çalışmalar.

O zaman kısaca şöle diim..kim ne anlatmıssa yalnıs seyler anlatmıs sana..o yuzden olaya tek taraflı bakıyosun..dediim gibi konudan son derece uzak biri oldugun için konuyu uzatmayalım...2.kişi olabilmen için de ya bizim gruptan yada diger gruptan olman gerekir..geri kalan herkes 3.kisidir...

hepinize toptan selam da 😀 yarın insulaya sizi dinlemeye mi geliyoruz ne😛(iade-i ziyaret hesabıı 😀 ) evet evet geliyoruz,neyse yarın görüşürük arkadaşlar,bol bol eqlenecez inşallah,hehehe🙂

ooo o zaman cok eglenceli olucak yaa
115.gif
115.gif
115.gif
115.gif
115.gif
115.gif
115.gif

Bu akşam INSULA'daki programımız saat 20:00'da başlıyor. Bazen erken başlamışsınız, kaçırdık diyenler oluyor. Bu sebeple tekrar hatırlatmakta fayda var.

Sağlıcakla kalınız...

🙂

tüm oyunlara rağmen kalitenizden ödün vermeden hak ettiğiniz yere geliyorsunuz böyle devam edin arkadaslar herzaman her yerde u.p.o ileyiz

Her türlü yorum için teşekkürler.

Bu akşam için de; YEAH :!: Ne akşamdı bea 😆 demek istiyorum

Gerçekten çok eğlenceli idi.

Herkeslere nice mutlu seneler ve iyi bayramlar. Bayram ertesi programlarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz 8)

abooo dün gece deli eqlendik uzun süre oturmakta ısrar etsem de 🙂 mekandaki sandalyeler masalar falan kalkınca daha bi güzel olacakmış gibi geldi,oturarak dinlenmiyosunuz çünkü 😀 fakat oturarak pogo bile yapan bi insan olaraktan dün gece çok eqlendiqimizi bir daha belirtmek istiyorum,hehehehe 😀
görüşmek üzere arkadaşlar... 🙂

Valla oranın format böle naparsın 🙂 Herkes oturuyo ama yavas yavas ayaklanıo insanlar 😀 biz cok zevk alıoz valla orda calarken gercekten..
Bu arada programlarımıza 1 hafta ara vericez..Yılbasında da Ankara'da olmadıgımız için hiçbi yerde programımız olmayacak...Gelince tekrar devam...Herkese şimdiden iyi bayramlar ve ii yıllar..görüsmek üzere.. 😉

INSULA gerçekten hoş bir mekan. Değişik, hoş ve sıcak bir havası var. Oturarak takılmanın tadı da ayrı oluyor, İzmir'deki Beri Blues Bar misali 8) (İzmir'lilere selamlar 😆 )

Her CUMARTESİ INSULA'da sane almaya devam edeceğiz. ANCAK; önümüzdeki CUMARTESİ (30 ARALIK 2006) ve yılbaşında özel sebeplerden ötürü sahne alamayacağız, üzgünüz.

FAKAT; takip eden hafta (yani 6 OCAK 2007 Cumartesi) INSULA programlarımız tüm hızı ve neşesi ile devam edecek...

Herkese iyi tatiller...

ben olmadan da zıplayan luyomuş yane ne kadar güzel bea bende biraz memeleket hasreti giderdim gelemedim ama bi daha ki programa nerde olursanız ordayım bi hafta izlemedim özledim sizi 🙂

Geri