U.P.O (Alternatif)

YUU Pİİ YOOO hepi niv yiır meri kıristmıs 😀 Arkadaşlar hepinizin elinden öperim malum büyüğümsünüz abimsiniz saygıda kusur ettiysem affola 😀😀😀😀 Nice mutlu yıllara...

wbyeniyil1da6.jpg

öncelikle

Orion83,Vokal_anestezi,ehbaa,soresown,halilei halileo(böle bişeydi sanırım 😀 ) ve eski gitaristimiz sevgili aydın(nickini unuttum).bir yeni yıla daha yine ayrı girdik birbirimizden.hepinizin yeni yılını ve kurban bayramını kutluyorum uzaklardan.sizleri çok seviyorum 😳
ayrıca
bizim foruma iyi dileklerini sunan Swinim( 😀 )maresalx,esrar,bronx,bandroll,qataloq,woodstock,K_r_m' a çok teşekkür ediyoruz.biz de aynı şekilde yeni yılınızı ve bayramınızı kutluyoruz efendim.
ve ayrıca
foruma yazmak isteyip te yazamayanların,bu yazımdan sonra yazıcakların,bize gıcık olup ta bilerek hiçbişey yazmayacakların 😆 ,kısacası bizi seven sevmeyen tanıyan tanımayan herkesin yeni yılını ve kurban bayramını kutluyorum.
yılbaşında program yapamadık maalesef(kurban bayramı dolayısıyla hepimiz memleketlerimize gittik).sanırım bi daha da yılbaşı programı yapamayız herhalde :roll:
kendinize iyi bakın
6 Ocak 2007 cumartesi yeni yıın ilk programında saat 20,30 da INSULA da görüşmek dileğiyle....

ekrem yeni yılınızı serkan bayramınızı kutlamışken ben ikisini birden kutliip pekiştiriim madem... 😉 herşey gönlünüze göre olsun gençler...

Geri