Yeni Rock-ı (Alternatif) - Balıkesir

the_black demiş ki:
MUCUKSSSSSSS BEN GELDIM ya uzun zamandır gelemıodum bu sayfaya😀 uşak konserıne az kaldı beyler bayanlar ınsallah yetıse bılırsem gelıcem bnde bekleyınn.😀

hoşgeldin 😀 evet uşak konserine az kaldı.senide bekliyoruz.görüşürüz.. 😉

Selamlar Yeni rock-ı uşak Az Vodka olarak başarılarınızın devamını diliyoruz. festivalde tanışmak dileğiyle.

şarkılarınızı dinledim gerçekten iiler tuttum sizi yanii devamı beklioruzz toplucak arkadaşlarla beraber🙂

abiii konser videonuzu izledim milleti coşşturmuşunuz be orda olmak isterdim walla manyaksınız beaaaa😀

Yeni Rock-ı Sındırgıya geliyor ollley 🙂 seviyorum ya böyle şeyleri orda olucam imkansızlar ilçesi sındırgı 🙂balıkesir daha iyi bea hiç olmazsa grup çıkmış ne güzel iyisiniz arkadaşlar devamını beklerim..

inşallah🙂Birde gruba bi kaç sorum olcak konser biletli falanmı olcak kimler alıncak kimler alınmıcak 18 yaş sınırı varmı birde ekipmanınız ne olacak konserde özellikle gitaristlerin🙂??

GiTaRiST_17 demiş ki:
Yeni Rock-ı Sındırgıya geliyor ollley 🙂 seviyorum ya böyle şeyleri orda olucam imkansızlar ilçesi sındırgı 🙂balıkesir daha iyi bea hiç olmazsa grup çıkmış ne güzel iyisiniz arkadaşlar devamını beklerim..

teşekkürler görüşmek üzere.. 😉

Geri