Ogün Sanlısoy

hafif bir albüm olduğuna bende katılıyorum ama bir kaç şarkısı çok iyi fakat hep öyle oluyor ilk denemeler demir demirkan da ilk albümleri sıradan bir pop albümü

ulen bu kadar sabit olunmazki adam ya insan farklı şeylerden dinleyip bvelki onlardan besleniyordun bu kadar da yuklenil mez ki adama evet gecmişindeki yaptıgı muzikle şimdiki cok farklı belkide olsun bu daha cok kitleye sesleniyo onun için bu tarz muzigi secmiştir

son video "ben de özledim"e çekildi. müzik kanallarında izleyebilirsiniz. ben daha değişik bir video bekliyordum. umarım bir sonraki düşmez kalkmaz a çekilir.

ya bence bende özledim değilde kendine gel veya düşmez kalkmaz olsaydı klip çok daha güzel olurdu çünkü bende özledim tam bir cover havası vermiyor bana daha değişik yapabilirdi sert müzik ile...

son klipte çok pis metalci olmuş öyle böyle değil :D :LOL: :LOL:

direk marshall jcm,ibanez jam,jackson warrior falan ekipmanlar yakıyor zaten.bir de adam amfiyi açarken falan direk tüm switchleri köklüyor sona:)komedi direk imaj yapmışlar:)

ya yeni klip gerçekten de komedi.kötü olmuş.zaten şarkı seçimi de yanlış bence.klibin kral tvde yayınlanıyor olması ayrı bir ilginçlik.okulumuzun iğrenç cafeleri de olmasa izeleyemicez mi yani ogünü? :p

klibi izleme fırsatını buldum başlangıcı benim çok hoşuma gitti doğrusu görüntüler de fena değil ama pencere bundan diğer iki kliptende çok çok güzel bence inşallah kendine gel ve düşmez kalkmaz şarkılarıda kliplendirilir...

selamlar hoşgeldiniz de birşey soracağım şu kız enteresan şeyler mi yapıyor yorumlarınızı okurken insanın gözü takılıyor baya kullanan var ama sana denk geldi :) bence değiştirin ya...

yaw ben zaten ogüne bayılıyorum....sanki yaptığı herşeyde tatlı geliyo...klipleri güzeldi ama en çok pencere iyiydi diyebilirim:)
umarım bundan sonra yar olmadına çeker...
seni seviyorum ogün:)

klip konusunda pek te kötü değil bence üç klibinden sadece saydım enteresan bence de güzel değil çatıda falan tayfası ile.... daha farklı birşey yapabilirdi ama pencere klibi ve şarkısı ile çok güzel bende özledim ise klibi hoş şarkının başındaki girişler hoş ama buna olmamalıydı klip inşallah kendine gel ve düşmez kalkmaz kliplendirilir

Geri