Ogün Sanlısoy

siteye ve röportaja baktım...trail blazer zamanından bahsederken, "merak ettiği" bişey varmış,onu söylüyo:

"bizi o yıllarda dinleyen kitlenin nerede olduğu. Onlar neredeler?. Onların varlığını albüm tirajlarında da göremiyorum."

e iyi de böyle bi albümden sonra bu müzikle aynı kitleyi nasıl beklersin ki??

bi vokalist olarak söylüyorum,ogün benim idollerimden biriydi,ta ki "biz bu yola baş koyduk" diyene kadar...başkoyan adam "zubdak zubdak" müzik yapmaz..

xtarantula demiş ki:
"bizi o yıllarda dinleyen kitlenin nerede olduğu. Onlar neredeler?. Onların varlığını albüm tirajlarında da göremiyorum."

e iyi de böyle bi albümden sonra bu müzikle aynı kitleyi nasıl beklersin ki??

Ogün, belki kendi konserlerinde o kitleyi göremiyor olabilir. Bu da normal ama o kitleyi Pentagram konserlerinde de göremediğini söylemiş. İşte bu konuda haklı. Nerede o Sinema, Moda konserleri...

O GÜN albümünün 4.klibi Ben de Özledim'in de yönetmeni olan Hakan Utangaç tarafından Bana Bi Sor'a çekildi... :twisted:

Gözüm Sende Görünmem,Sesim Çıkmaz Duyulmam
Yanında Yalnızken, Sana Vuruldum Ben
Düşe Kalka Peşinde, Gerçeklerle Benim İşim Ne?
Akıllı Kalmam Zor, Yüzün Hayalimdeyken
Sesin Yoksa Da Resmin Var
Başımda Dumanlar, Yoluma Çıkarsan

Ay Aşk Bana Bi Sor, Sensiz Nasıl Geçti Bu Aşk
Ay Aşk Bana Bi Sor, Nasıl Geçti Sensiz Bu Aşk
Ay Aşk Bana Bi Sor, Sensiz Nasıl Geçti Bu Aşk
Ay Aşk Bana Bi Sor

klibi izledim...çok çopk beğendiğimi söyleyemeyeceğim :( eminim daha iyisini yapardı...ama sonuçta bir emek var..ellerine sağlık diyorum...en azından ogünü bol bol görebiliyoruz...ve biraz da farklı olmuş...

Az önce ilk kez izledim klibi ve şok oldum. 8O Tek kelimeyle berbat. Hiç yakıştıramadım Ogün'e. Daha iyi bir şey beklerdim. Üstelik albümde çok daha güzel parçalar varken neden buna çekmiş anlayamadım. Saç stili de kötü.. Sanırım yeterince anlatabildim.

rocker_85 demiş ki:
Az önce ilk kez izledim klibi ve şok oldum. 8O Tek kelimeyle berbat. Hiç yakıştıramadım Ogün'e. Daha iyi bir şey beklerdim. Üstelik albümde çok daha güzel parçalar varken neden buna çekmiş anlayamadım. Saç stili de kötü.. Sanırım yeterince anlatabildim.

abartmayın arkadaslar. berbat falan deil hatta güzel bence
gerci güzellik göreceli bi kavram. sarkı için ise ben yar olmadın'ı bekliyorum

36.jpg

klibi daha izlemedim ama demekki ogun beğendiki dönüyor değilmi? :twisted:

Geri