Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy un fan sitesi www.ogunsanlisoy.info yapılan düzenlemelerden sonra yayında.
Powerturk Tv 24 saat 1 star da bu hafta konuk Ogün Sanlısoy.

Yayın gün ve saatleri Pazartesi 09:25 // 15:25 Salı 11:25 // 20:55 Çarşamba 08:25 //
13:25 Perşembe 10:25 // 17:25 // 21:55 Cuma 14:25 Cumartesi 17:25 Pazar 15.25... herkese iyi seyirler kaçırmayın...

tcnnkr demiş ki:
Neden daha kalite bir rock denemezki?...

Bence sorun yetenek değil onun veya çevresindekilerin balış açısıyla alakalı bir durum...
valla Ogünün çevresinde bildiğimiz kadarıyla çok kaliteli adamlar var,bi araştır bak istersen,Pentagram desteği de cabası zaten...bi de adam neyi deniycek? var olan neyse onu sergiliyo,yeni bişey denese özenti dersiniz,kendini ifade etse yeni bişey istersiniz.İşte meydan, İşte OGÜN beğenen dinler,beğenmeyen dinlemez,çok da basit bu, bu tarzı sen beğenmezsin,ben beğenirim,al hitap edecek bi kitlesi var.

powertürk tv de yayinlanan 24 saat 1 star programinin bu haftaki konugu ogun sanlisoymus :roll: kacirmayin arkadaslar ;)

eevvet ogün sanlısoy seninle bu yaz ne sahneler paylaştık ne harika sabahlar gördük caanım foça da .. bize söylediğin ve kulağımıza küpe ettiğin şeyler hala aklımızda merak etme.. bu arada istanbullu olduk iyiden iyiye : ) sevgiler

bu albüm o kadar uzun sürmeseydi iyi olurdu ama neyse bekleyelim de görelim ama iyi albüm çikartmistir yine dedigim bir kaç sarkicidan biri ogün.umarim bekledigimiz gibi bir albüm olur.

ogunkolik demiş ki:
baRock demiş ki:
ogunkolik demiş ki:
Bomba gibi bir albüm geliyor. rock dünyası sallanacak. bekleyelim görelim..

abartma be hocam
mezarkabulu tarif ediosun
beklemde onlar gerçi onun herşeyini pentagram yapıo ya sende haklısın :D
. herşeyini derken biraz dikkat et istersen,, görünenden daha fazlası yapılıyo ve farkı göremiyosan dikkatli bak ve dinle biraz daha..

ne kadar detay biliyorsun arkadaşım.yönetmeni hakan.gitaristi metin.tonmaisteri pentagramdan uğur.eski gitarcısı onur pamukçunun kuzeni.onur pamukçununda albümünde yardımları var.ama saolsun beyfendi bundan bahsetmedi hiç ( nedense )
artı.bir kere konserine gittim yeni melekte.pamelayla beraber.ben ogün fanıydım ve özeliikle onu dinlemeye gittim.ama tam bir hayal kırıklığı yaşadım.kendini beğenmiş artisin teki.sahnede bi afra tafralar bi havalar.sanki küçük dağları kendisi yaratmış.şükürki pamelanın o içtenliğiyle geceyi kurtardık.samimi tavırları insanlara yaklaşımı sahne şovları.ogünü izlemeye gittim ama pamelayı ağzım açık izledim.
işte gerçek sanatçıda kendini belli etti orada.
saygılar

ne kadar detay biliyosun derken, gayet fazla detay biliyorum ve araştırıyorum emin ol,boşu boşuna dinlemiyorum .. Pentagramdakilerle beraber bi iş yapması tüm albümü onların hazırladığı anlamına gelmez metin şeboyla da çalışıyo, yeni albümdeki prodüktör Tarkan Gözübüyük pek çok şarkıcıya prodüktörlük yapmıştır bu isimler Ogünle çalışınca mı laf oluyo? yapma gözünü seviyim ... sen sanki albüme ogün elini sürmemiş,millet ona herşeyi hazır vermiş o da sadece okumuş gibi bahsediyosun. ogünün en yakınında olan bateristinden dinlediğim kadarıyla Ogün albümün herşeyiyle bizzat kendi ilgileniyo,çalıştığı adamlar zaten kaliteli,ama lütfen Ogün hiçbişey yapmıyomuş gibi davranma,eğer adam başarılı ve yetenekli olmasaydı Pentagramdan ne Metin,ne Hakan ne de Tarkanla irtibatı olurdu,ben bu adamların boş bi insanla çalışacaklarını hiç düşünmüyorum. bahsettiğin yeni melekteki konserde ben bulunmadım ama bulunana arkadaşlarım Ogünün sahnesine hayran kalıp döndüler,ve herkes onun ne kadar içten samimi ve bir o kadar da sahneye hakkını verdiğinden bahsediyolar. tabi sen beğenmemiş olabilirsin saygı duyarım zevk meselesidir ama abartmışın sanki gibime geliyo. ben adamı tv deki canlı performansında izlerken ağzım açık kaldı ki eminim sahnede bundan daha fazlasını yapmıştır...

ogunkolik demiş ki:
ne kadar detay biliyosun derken, gayet fazla detay biliyorum ve araştırıyorum emin ol,boşu boşuna dinlemiyorum .. Pentagramdakilerle beraber bi iş yapması tüm albümü onların hazırladığı anlamına gelmez metin şeboyla da çalışıyo, yeni albümdeki prodüktör Tarkan Gözübüyük pek çok şarkıcıya prodüktörlük yapmıştır bu isimler Ogünle çalışınca mı laf oluyo? yapma gözünü seviyim ... sen sanki albüme ogün elini sürmemiş,millet ona herşeyi hazır vermiş o da sadece okumuş gibi bahsediyosun. ogünün en yakınında olan bateristinden dinlediğim kadarıyla Ogün albümün herşeyiyle bizzat kendi ilgileniyo,çalıştığı adamlar zaten kaliteli,ama lütfen Ogün hiçbişey yapmıyomuş gibi davranma,eğer adam başarılı ve yetenekli olmasaydı Pentagramdan ne Metin,ne Hakan ne de Tarkanla irtibatı olurdu,ben bu adamların boş bi insanla çalışacaklarını hiç düşünmüyorum. bahsettiğin yeni melekteki konserde ben bulunmadım ama bulunana arkadaşlarım Ogünün sahnesine hayran kalıp döndüler,ve herkes onun ne kadar içten samimi ve bir o kadar da sahneye hakkını verdiğinden bahsediyolar. tabi sen beğenmemiş olabilirsin saygı duyarım zevk meselesidir ama abartmışın sanki gibime geliyo. ben adamı tv deki canlı performansında izlerken ağzım açık kaldı ki eminim sahnede bundan daha fazlasını yapmıştır...

ben kendisi hiçbişey yapmıyor demedim.ama söylediklerimi iyi anla.yeni melek konserinde izleyene kadar bende ogünün fanıydım.artık sevmiyorum.yaptığı müziği dinlerim oda etrafındaki insanlara saygımdan dolayı.ama Ogün Şanlısoy diye birimi varmış?
YOKSAY

yorumuna karşı düşüncelerimi yazmıyım uzun sürer ,ama ilk defa bi konserine gidip de senin verdiğin tepkiyi verene rastladım. etrafındakilere olan saygın bence emekçiye de olsun ,araştırdıysan bilirsin kolay gelmedi Ogün bugüne. Ogünden nefret etsen dahi bence o şarkılar dinlemeye değer emin ol,Korkmayı da bi dinle tavsiyemdir..

ogunkolik demiş ki:
yorumuna karşı düşüncelerimi yazmıyım uzun sürer ,ama ilk defa bi konserine gidip de senin verdiğin tepkiyi verene rastladım. etrafındakilere olan saygın bence emekçiye de olsun ,araştırdıysan bilirsin kolay gelmedi Ogün bugüne. Ogünden nefret etsen dahi bence o şarkılar dinlemeye değer emin ol,Korkmayı da bi dinle tavsiyemdir..

her zaman dinlerim ama ogünü dinleyeceğim mantığıyla değil.bilmem anlatabildimmi?

barock kardeşim ogün sanlısoy için artist kendini beğenmiş falan yazmışsın.Biraz daha üsluplara dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.Ogün Sanlısoyu iyi tanıyorum ve sandığından çok daha fazla mütevazi bir kişiliğe sahip olduğunu söyleyebilirim.Hatta sende tanış bence bir çok şey öğrenebilirsin ondan.çok ciddiyim.Ogün Sanlısoy fazla özgüveni olan bir adamdır buda tabiki birilerini rahatsız edecektir.sevgiler

-sanırım şubatta davullar gitarlar cayır cayır bir albüm geliyor.sevenlere duyurulur-

Geri