Ogün Sanlısoy

arkadaşlar Ogün'ün son halini yüxexes de göreniniz var mı canlı olarak???(yüxexes dergisinin 1.yılından...)))Ogün abiyle röportaj yaptığın için teşekkür ederiz Güven abi...kaçıranlar pazar günü kaçırmasın... :D

:LOL:
ogun_s arkadaşım sağol bu paylaşımın için çok ii oldu diğer tüm klipleri bende var zaten ama canlı performans yoktuu sağol paylaşım içinn :)

bu kez iki ayrı marka cd'ye kopyaladım... bu cumartesi (yarın) radyo d maximum rock programını kaçırmayın...

bilmece'nin klip çekimleri de bitmek üzere... yakında sanırım klibi de sizlere sunacağız

anil_ogun_ demiş ki:
arkadaşlar Ogün'ün son halini yüxexes de göreniniz var mı canlı olarak???(yüxexes dergisinin 1.yılından...)))Ogün abiyle röportaj yaptığın için teşekkür ederiz Güven abi...kaçıranlar pazar günü kaçırmasın... :D

ben izledim yeni imajı gayet iyi bilmece'yide cok merak ediyorum albüm 24 Martta cıkıyormus doğrumu ?

Ya şu BİLMECE hakkaten bilmeceye döndü.inş bi aksilik çıkmaz da dinleriz bu hafta. diğer haftaya da olursa klibi izleriz artık. beklemekle zaman geçmiyor, standartların çok çok üzerinde bir albüm olacakmış, bakalım hayırlısı...

AYNEN BEN DE DİNLEMİŞ BULUNMAKTAYIM. İLK DİNLEYİNCE BİŞEY HİSSETTİRMİYOR AMA 2. DE TAM VURUYOR.

Bilmece

Erken öten horozun başı kesilir
Erken öten horoz bu sesi kesilir
Binlerce güzelden biri seçilir
Binlerce güzelden biri sevilir

Düşlerim başka gerçek başka
Ama umurumda da değil

Kelimeler yasta el başta
Kederli bir seyir

Aklıma soktun al bir bilmece gibi
Çözemedim tamamen doldur boş yerleri

Ya devam et ya vazgeç bu senin seçimin