Ogün Sanlısoy

arkadaşlar linki paylaşan arkadaşa teşekkürlerimi iletiyorum tkrar dinledim ve söyleyecek bi söz bulamıyorum harika ötesiii :dans

albümün promosu bugün ulaştı bana , malesef beklentimi boşverin eski ogün albümlerini bile lekeleyecek kadar özensiz bir çalışma olmuş,teşki hiç çıkarmasaydın be abi :(

anil_ogun_ demiş ki:
deyyus Ogün yaptıysa süper olmuştur.... :LOL:

7 Senedir dinliyorum ogün ü öncesinde pentagramdaki faslınıda sayarsak 12 sene yapar,ogün sanlısoy a saygım sonsuz ki güzeldirde iyice hatmetmem gerek,beğenmeliyim diye şartlıyorum kendimi son 1 gündür bilmece ağzımda gerçi,iyilan iyi olmuş işte :) uzatmıyalım

aman deyyus ya çok korkuttun beni kötü deyince ..rahatladım şimdi birazda olsa ama dinlemeden karar veremicem. 28 martı bekliyorummmmmmmmm.ayrıca bilmecede güzel olmuş.ama bence 2. albümü yani ilk gözağrım hiç unutamam o albümdeki şarkıların yerini hiç bi şarkı tutamaz(bence) her şarkısı mütişşşşş

Yukarıda geçen dialogdan çıkaracağımız sonuç neymiş? önyargılı olmuyomuşuz,ogün ya da her kim olursa olsun sadece bir kere dinleyip 'olmamış,berbat,rezalet' vs. demiyomuşuz. :D bu arada Bilmece hakkaten iyi, gayet doğal olduğu her haliyle anlaşılıyor şarkıdan hem Ogünün hem de grubunun...

ogunkolik demiş ki:
Yukarıda geçen dialogdan çıkaracağımız sonuç neymiş? önyargılı olmuyomuşuz,ogün ya da her kim olursa olsun sadece bir kere dinleyip 'olmamış,berbat,rezalet' vs. demiyomuşuz. :D bu arada Bilmece hakkaten iyi, gayet doğal olduğu her haliyle anlaşılıyor şarkıdan hem Ogünün hem de grubunun...
sonuna kadar katılıyorum ogündaşım :LOL: :LOL: :LOL:

uheuheeh aslında kimseyi kırmamak için iyi dedim ki iyide ama beklentim değil malesef :( olsun ogün ün yaptığı herşeye katlanabiliyorum yıllardır hastası olduğum bir ses ;)

Geri