Ogün Sanlısoy

tamam benim de kendin ol şarkısı ile ilgili bazı kişisel hadiselerim var özellikle felsefik boyutta ama klip 'bence' imaj açısından dediğim 2 şarkıdan birine gelmeli hatta mümkünse ikisine de yeni albüme kadar klip gelmeli.

''Dön Evine'' şarkısında çok ısrarcı davranıyoruz infoda :D
aslında ''bilmece'',''hadi beni güldür'',''dön evine'',''umudum var'',''ne yerdeğim ne gökte''==> benim gönlümden geçen sıralam aslında :roll:

eengin demiş ki:
en sevdiğim parçalar değil ama klip kesinlikle 'ne yerdeyim ne gökte veya 'gitme dönmezsin' şarkılarından birine gelmeli.yani bunu da öyle duygusal bi parçaya çekerse resmen albümün imajını yerle bir edecek.

Katılıyorum sana bu konuda.Ogün hiçbir albümünde "Pencere" hariç agrasif parçalara klip çekmedi..Gitme dönmezsin , Parası var yada Dön evineden birine gelsin..Artık sert parçalara klip istiyoruz..Ogün albümünde Düşmez Kalkmaza klip gelmemişti hala içimde o ...

Ogün okuyosan eğer sert parçalara klip çekki sana popçu diyenler sussun artık..Piyasa daha çok tutacak diye melodik şarkılara klip çekmekten vazgeç...

soulcalibur demiş ki:
eengin demiş ki:
en sevdiğim parçalar değil ama klip kesinlikle 'ne yerdeyim ne gökte veya 'gitme dönmezsin' şarkılarından birine gelmeli.yani bunu da öyle duygusal bi parçaya çekerse resmen albümün imajını yerle bir edecek.

Katılıyorum sana bu konuda.Ogün hiçbir albümünde "Pencere" hariç agrasif parçalara klip çekmedi..Gitme dönmezsin , Parası var yada Dön evineden birine gelsin..Artık sert parçalara klip istiyoruz..Ogün albümünde Düşmez Kalkmaza klip gelmemişti hala içimde o ...

Ogün okuyosan eğer sert parçalara klip çekki sana popçu diyenler sussun artık..Piyasa daha çok tutacak diye melodik şarkılara klip çekmekten vazgeç...
pencere dışında bende özledim ve bilmece de var hatırlatırım :twisted:

crazymuge demiş ki:
aslında ''bilmece'',''hadi beni güldür'',''dön evine'',''umudum var'',''ne yerdeğim ne gökte''==> benim gönlümden geçen sıralam aslında :roll:
bu sıralamaya canı gönülden katılıyorum ki zaten bence 3.klip dön evine ye gelecek çünkü infoda o çıktı ve ogün abi info karar verecek demişti

crazymuge demiş ki:
soulcalibur demiş ki:
eengin demiş ki:

Hiç sanmıyorum yani Bende Özledimin sert bi parça olduğunu ve o klibin niçin çekildiğide gayet ortada geniş kitleleri yakalamak içindi..
Bilmeceye gelicek olursak soloları dışında pek bi sertliğini gören varsa sölesin bana ...

Burda herkes Ogün Sanlısoy'u seviyor arkadaşlar kalkıpda savunuculuk yapmayın bide ..crazymuge sen infodasın sanırım belli , ben infodan ayrıldığımda siz Ogünü yeni tanıyodunuz : ) ..

soulcalibur demiş ki:
crazymuge demiş ki:
soulcalibur demiş ki:
eengin demiş ki:

Burda herkes Ogün Sanlısoy'u seviyor arkadaşlar kalkıpda savunuculuk yapmayın bide ..crazymuge sen infodasın sanırım belli , ben infodan ayrıldığımda siz Ogünü yeni tanıyodunuz : ) ..
şu cümlelerine kadar ne güzel düşüncelerini yazmışsın.yani ben bende özledim ve bilmece yi sert bulduğum için savunuculukmu yapmış oluyorum.ne kadar yalnış düşünmeye açıksınız fanlara karşı.ayrıca evet infoya üyeyim ki bence ne zaman üye olduğun değil ne kadar üye olarak kaldığın daha ağır basıyo.infoyu karıştırarak küçük düşürmeye çalışma.sen yorum yapıyosun bende cevap yazıyorum sadece olay bu..rahtasız olmuşun galiba.yazmayız bidaha takıl sen ;)

dark_and_shadow demiş ki:
crazymuge demiş ki:
bu sıralamaya canı gönülden katılıyorum ki zaten bence 3.klip dön evine ye gelecek çünkü infoda o çıktı ve ogün abi info karar verecek demişti
evet soundawave de ben soru göndermiştim bu konu hakkında.ordada asıl ben onlara sorayım 3. klip hangi parçaya gelsin demişti ama aynı zamandada ''dön evine'' parçası için daha erken diye bir açıklaması da var Ogün`ün :?

orjinal albüm almayı enayilik olarak gören insanlara anlatamıyotuz olayı işte.hem kişinin müziğini dinliyo hemde o dinlediği müziğin karşılığını vermiyor.emek harcanıyo. :( :evil:

Sspector demiş ki:
Ya Arkadaşlar Umudum var adlı parçası üç albumunden mi bende yok o şarkı

Sspector demiş ki:
Arkadaşlar ÜÇ albümü bende zaten yok. lütfen benim yazım üzerinden yorum yapmayınız.

yazdıklarınla çelişiyorsun... üç albümünü basbaya indirmişsin... indirdiğin zaman "umudum var " yerine korkma albümünden bi parça çıkıyor onun yerine...

korsana hayır lütfen...

Geri