Ogün Sanlısoy

Niye değil ?

Ya savunuculuk yapmayın ya biraz yapıcı muhabbet oluşsun şurada insan giripte yazmak istemiyo valla..

Bi gardiyan adıda crazymuge :D

Yapmak zorunda kardeşim konser ben o adamın albümünü alıyorsam , onun tanıtımı için uğraşıyorsam , bir hediye alırken birine Ogün cdsi alıyorsam oda bana bal gibi konserini yapcak !!!

soulcalibur demiş ki:
Niye değil ?

Ya savunuculuk yapmayın ya biraz yapıcı muhabbet oluşsun şurada insan giripte yazmak istemiyo valla..

Bi gardiyan adıda crazymuge :D

Yapmak zorunda kardeşim konser ben o adamın albümünü alıyorsam , onun tanıtımı için uğraşıyorsam , bir hediye alırken birine Ogün cdsi alıyorsam oda bana bal gibi konserini yapcak !!!
ya arkadaşım konser vermek zorundamı derken o anlamda demedim.tabiki konser vericek ki zaten katıldığı programlarda da söylüyo konser vermek istediğini .ama istediği zaman verir.sen sponsor buldun yer buldun fln konser teklifi verdin ama ogün gelmedi sanırım böyle dediğine göre.yazmak istemiyosanda yazma :D biz özledik kendisini konser versin istiyoruz ama vermemesininde bi sebebi vardırr...

neysea
klipte bekliyoruz konserde. :twisted:

konser vermek zorunda değilki sen kafanı yorma bu konulara...
Hayret bişey ya yemin ediyorum üzülüyorum ogün abi gibi yüreği sonsuz bi adamın kitlesinde bu egolarla dolu cümleleri taşıyan kişilerin olması çok ama çok üzücü.

programın adı dünya'nın türküsü

işte yayın (tekrar) saatleri... kesinlikle kaçırılmaması gereken bi program...
Ogün hayranı olduğu sanatçıya konuk oluyor... Gökhan KIRDAR ve ekibi,Ogün Abi,Metin Abi,Sertan Abi ve Kadir Abi hepsi izlenmeli güzel program...

pazartesi : 25.12.2006 06:05 / TRT2
pazartesi : 25.12.2006 16:30 / TRT4
salı : 26.12.2006 12:30 / TRTINT
salı : 26.12.2006 12:30 / TRTTÜRK
perşembe : 28.12.2006 13:00 / TRTGAP
cuma : 29.12.2006 15:05 / TRT4
pazar : 31.12.2006 22:10 / TRT2
pazar : 31.12.2006 16:15 / TRTINT

ha birde
Ogün Sanlısoy Yüxexes te

Ogün Sanlısoy 17 Ocak 2007 Çarşamba akşamı saat 22.00'de DREAM TV'de yayınlanacak olan Yüxexes programının performans konuğu....! Kaçırmayın.....

Geri