Ogün Sanlısoy

pentagramurat demiş ki:
live'deki gece için yasin_ibar'dan bol bol fotograf ve video bekliyoruz ;)

malesef o konserde değildim... ben ankara'dayım... 10 Mart'ta Ogün abi ankara'da... mutlaka konsere gelin ankaralılar...

ayrıca Ogün Sanlısoy 24 Şubat Cumartesi günü (bugün) saat 22.45'te TRT İNT'de yayınlanacak olan "Sty Ankara" programında...

kimse konser hakkında konuşmayacak mı? bekliyoruz...

bu sayfayı izleyin.. bizden ayrılmayın... :D

katılım bence az oldu,zira geçen hafta Diken grubu vardı ve alt grup olarak over load,glorian,neverland,the capricorn vardı...biletler 10 ytlydi ve katılım azdı,Ogün'ün konser 20 ytl nin üstünde(gerçi giden gider)... :) yaş sınırıda var...inşallah çok giden olmuşdur...konuya fıransız kaldım Kadir neden ayrılmış???

21:30 da içei girdim 3-4 kişi vardı dedim yine durum vahim ama 23:00 a doğru millet gelmeye başladı.Çok kalabalık deildi ama istanbuldki en kalabalık ogün konseriydi yüzde 30 doluluk oranı vardı zaten live küçük bi yer gayet iidi bence.
Basdaki arkadaşı hiç beğenmedim yine soğuk ve yaşı baya küçük bi arkadaşımız.tepkisiz bi genç.
Ogün abi çok iidi ilk yarı sert ikinci yarı slowdu. gitme dönmezsin ve kendin oldun u çalmaması milleti biraz üzdü.
Bizden bu kadar dedi ve gitti tabii dönceğini herkes bilyodu ama birşey unutulmuştu dönmesi için bidaha die bağırılması gerekiyordu :D elbette bunu akıl ettim ve ön ayak oldum :twisted: son bi bilmece ile konser bitti.
Ogün abi yYİNE somurtan 20 kişiyi gözleri ve mimikleriyle ayarladı ve adamlar konser sonuna doğru en kopanlardandılar :D

gerektiği kadar kalabalık olmamasına karşın çok güzel bir konserdi, çok keyif aldım şahsen. :D söylemeden edemeyeceğim, Metin ile Bijen'in yaramaz çocuklar gibi birbirilerine bakarak çalmaları görülmeye değerdi, adamlarlar çalarken resmen kendilerinden geçiyorlar, başka bir aleme dalıyorlar, çok güzeldi. Evet "Gitme Dönmezsin"i çalmalarını bekledik ama maalesef çalmadılar, ama açıkçası en sevdiğim parçalardan biri olan "Dön Evine"yi çalmamalarından korkuyordum ama neyseki çaldılar :twisted: Ben de epeyce dağıttım o esnada :metal inşallah kısa bir süre sonra yine bir İstanbul konseri olur da koşa koşa gideriz :)

bir kaç foto da ben ekleyeyim ;)

Grnt014.jpg

Grnt012.jpg

Grnt006.jpg

Grnt013.jpg

Geri