Ogün Sanlısoy

Albümü bugün edindim ve gerçekten çok beğendim. Özellikle dvd çok hoş olmuş, bayağı bir eğlendim izlerken. Korkma'nın 07 kaydı gerçekten çok muhteşem olmuş. Bu düetle beraber Hayko'nun ve Ogün'ün seslerini birbirine ne kadar yakıştığını fark ettim. Umarım ileride böyle düet çalışmalar gelir. Albüm Ogün'ün de dediği gibi arşivlik bir albüm olmuş. Korkma 07'yi arşivime kattığım için çok memnunum. Albümün tek eksiği albüm kitapçığı olmaması. O kadar hevesle aldım; ama içinden kitapçık çıkmayınca bayağı bir üzüldüm. Neyse dvd ile bu açığı kapattım sayılır. :D

valla sölemeden geçemicem ogün abinin web sitesi süper ötesi olmuş.bi ziyaret edin . fotolar muhteşem olmuş.emeği geçenlerin ellerine sağlık. (ah bide bursaya konsere gelse..)

Çok keyifli bir klip olmuş eski görüntüler filan hayko sonra :D gür akad , hakan utangaç, deniz yılmaz biraz garip çıkmıs sanki sadece saçtan ibaretmiş gibi :D birde ogün ün eski bıyıkları biraz garip güzelya vakti zamanında bu cd den 2,3 tane almıştım iyikide almışım her zaman dinlerim,dinletirim

OGÜNKOLİK.....biliyom gelmişti üç albümünün kapsamında ama ozmn daha 18 olmadıım için gidememiştim .ama şimdi olsa giderim.aslında şöle bar deilde açık havada birsürü kişiyle bi konser olsa keşke daha enerjik olurdu bence .benim fikrim bu...
cevabın için ayrıca teşekkürler...

arkadaslar ya ben aradım ama bulamadım..balkida gözümden açtı .kendim çıkarmaya çalıştım ama biyerde takılıom.bo işte çok iyiy diilim.acaba KAYBETTİK SAVERKEN akorlarını bien varmı .hatta arpej kalıbınıda yazarsanız vaya bana msj atarsanız çok sevinirim... tşkkrlr...

imnfoya bir arkadaş koymuş,oradan kopyaladım doğru mudur bilmiyorum ama bir denersin

KAYBETTİK SEVERKEN

intro Cm-Bb-G#-Bb

E-------------------------------------------------------------------------------
B-------------------------------------------------------------------------------
G--5-5-7-8-7-5---------------------------5-5-7-8-7-5-----------------------
D-----------------8-5-8-10-10--10-8-6-----------------8-5-8-10-10---8---
A-------------------------------------------------------------------------------
E-------------------------------------------------------------------------------

Cm
dışarda düş içimde yaş
Bb
ağlasam ne olur
Cm Bb
yanlışım boşa dayanmışım
Cm G#-Bb
yalnızım ansızın kaybetmem ben onu
Cm Bb
sanmışım boşa inanmışım

G G#
sözlerin sarmaz bedeni
G G# Bb
gözlerinse çok uzaklarda

Cm
kaybettik severken
Bb
yorulduk denerken
Cm Bb
bana sabırlar dilerdin
G# Bb Cm
sen pes ettin benden erken

kaybettik severken
yorulduk denerken
bana sabırlar dilerdin
sen pes ettin benden erken

klip mükemmel daha bu sabah dream tv de ilk defa izledim albümde güzeldir zati :) ama bu albümde üzüldüğüm tek şey metin türkcanın olmaması neyse artık inşallah konserlerde eşlik eder

zeynep_busra demiş ki:
Arkadaşlar siteye baktım. Grup kısmında Metin Türkcan'ın adı yok. Sanırım artık Ogün'le çalışmayacak. Bir bilgisi olan varsa bizi aydınlatırsa çok seviniriz. :D

Metin abi fazlasıyla yoğun Pentagram ve Şebnem Ferah'tan dolayı. Bir de Ogün abiyi kaldıramıyor. Bijen abiye sordum benim tahmin ettiğim cevabı verdi. Metin abi çok yoğun. Yoksa aralarında dargınlık küskünlük yok,olamazda zaten ..

Geri