Ogün Sanlısoy

psychedelic_akif demiş ki:

Ekip arkadaşlarımız davulcu Sertan Soğukpınar ve basçı Utku Kırca aralık ayında askere gidiyorlar.

Biz de onlara müzikle dolu bir ‘ güle güle gidin, güle güle gelin’ partisi yapmak istedik.

Tabii ki bu partide tüm ekip sahnede de olacak.

Onları bizlerle birlikte uğurlamak isteyecek tüm dostları 4 Aralık Salı gecesi Kadıköy Shaft’a bekliyoruz.

Bilet Satış Kapıda;

Öğrenci : 10.00 YTL

Tam : 15.00 YTL

* Belirtilen mekanda 18 yaş sınırı vardır.

ee kim gitti bu konsere kafaya koymuştum gidecektim lanet olsun gidemedim.Gidenler yazsın bari nasıl geçti neler kaçırdım.Siz yazdıkça ben burdan ah çekiyim :(

17 Aralık Pazartesi Lokal Anestezi 'deyiz.

ANKARA IF BAR

saat 21.00

Türkiye'nin Televizyon'da Yayınlanmayan İlk Talk Show Programı "Lokal Anestezi" ...

Tüm Ogün SANLISOY dinleyicilerini bekliyoruz...

Ogün Sanlısoy 14 Aralık Cuma günü(bugün), 22.00 - 23.00 saatleri arası TRT FM'de ''Geceye Doğru'' programına konuk oluyor.

Radyo frekanslarını;
http://www.trt.net.tr/wwwtrt/frekanslar.aspx?tur=RD adresinden öğrenebilirsiniz.

Ayrıca lokal anestezi afişi:

ogunyx5.jpg

Crazysolo demiş ki:
psychedelic_akif demiş ki:

Ekip arkadaşlarımız davulcu Sertan Soğukpınar ve basçı Utku Kırca aralık ayında askere gidiyorlar.

Biz de onlara müzikle dolu bir ‘ güle güle gidin, güle güle gelin’ partisi yapmak istedik.

Tabii ki bu partide tüm ekip sahnede de olacak.

Onları bizlerle birlikte uğurlamak isteyecek tüm dostları 4 Aralık Salı gecesi Kadıköy Shaft’a bekliyoruz.

Bilet Satış Kapıda;

Öğrenci : 10.00 YTL

Tam : 15.00 YTL

* Belirtilen mekanda 18 yaş sınırı vardır.

ee kim gitti bu konsere kafaya koymuştum gidecektim lanet olsun gidemedim.Gidenler yazsın bari nasıl geçti neler kaçırdım.Siz yazdıkça ben burdan ah çekiyim :(
yine çok güzeldi daha çok parti havasındaydı hayko da geldi pencere de ogün abiye eşlik etti.geç yazdım biliyorum ama fırsat olmadı bi türlü siteye girmeye

Efes Dark sponsorluğunda gerçekleşen, amatör rock gruplarına yeteneklerini gösterme fırsatı sağlayan “Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışması” ikinci kez yola çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye genelinde 9 farklı bölgeyi dolaşacak Rock’n Dark Express Yarışması’nın başvuruları Kasım ayında başlayarak, Aralık ayı sonuna kadar devam edecek.
“Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışması” Türkiye genelinde 9 ayrı bölgede gerçekleştirilecek elemeler sonucunda en başarılı amatör müzisyenlere kendi albümlerini çıkarma ve rock dünyasında yer edinme imkanı sunuyor. Bu yıl kapsamı genişletilen yarışmaya üniversite öğrencilerinin yanı sıra 18-29 yaş arası tüm amatör müzisyenler katılabilecek. Geçtiğimiz yıl birinci olan grup Adelaide’ın albüm hazırlıkları devam ederken, Rock’n Dark Express genç yetenekleri keşfetmeye devam ediyor.

Rock’n Dark Express 2008’in ilk durağı Ocak ayında Eskişehir olacak. Ardından Samsun, Çanakkale, İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa, Adana ve Antalya illerinde yarışmaya başvuran amatör rock’çılar arasında bölge elemeleri gerçekleştirilecek. Bu elemeler sonrası her ilin birincisi Mayıs ayında İstanbul’da gerçekleşecek büyük finale katılmaya hak kazanacak. Yarışmaya başvurular, www.efesdark.com.tr Internet sitesi üzerinden kabul edilecek.

“Rock’n Dark Express Rock Müzik Yarışması” kapsamında genç müzisyenlerin heyecan dolu mücadelesi Ogün Sanlısoy, Gece Yolcuları , Manga , Gripin gibi Türkiye’nin önemli rock sanatçı ve gruplarının verdikleri konserler ile renklenecek.

EXPRESS ROTASI

ESKİŞEHİR 11 OCAK OGÜN SANLISOY
SAMSUN 26 OCAK GECE YOLCULARI
ÇANAKKALE 09 ŞUBAT GECE YOLCULARI
İZMİR 22 ŞUBAT GRİPİN
ANKARA 08 MART OGÜN SANLISOY
İSTANBUL 22 MART GRİPİN
BURSA 05 NİSAN GRİPİN
ADANA 12 NİSAN MANGA
ANTALYA 19 NİSAN MANGA
İSTANBUL 03 MAYIS FİNAL

Haber gelişmelerini

Siteden Takip edebilirsiniz

www.oguncuyuzbiz.com

SAMSUN OMÜ FELSEFE VE BİLİM KULÜBÜ

Sevilen rock sanatcısı Ogün Sanlısoy Ondakız Mayıs Üniversitesi Felsefe ve Bilim Kulübüne Söyleşi için eRe organizasyon işbirliğiyle getirtiliyor.
Daha önce 19 Haziran Doğupark Anfi Tiyatro'da 1000'e yakın hayranıyla buluşan Ogün Sanlısoy şimdi de üniversitelerle bir arada olamak için eRe organizasyon'un katkılarıyla
FELSEFE VE BİLİM KULÜBÜNDE

Tarih : 21 Şubat Perşembe
Yer : OMU Konferans Salonu
Saat : 15.00

alıntı: www.oguncuyuzbiz.com

Son 10 dakikasına yetiştim,kaçırdığım bölüm için üzüldüm,yakaladığım bölüm için sevindim.Haftaya Korkma'ya klip çekiliyormuş,Hayko Cepkin'le olan kayıt için.Ünlü bir oyuncu oynayacakmış,sürpriz olsun dedi.Yeni albüm yakında yokmuş ama 2 yeni şarkı CD formatında yayınlanacakmış.

Geri