Ogün Sanlısoy

walla şarkıları ii mi kötü mü bnnla ilgili bi yorum yapmıcam,ama kendisini tv den gördüüm kadarıyla maymuna benzetiodum ama canlı canlı görünce tatlı çocuk dedim yane tvde gözüktügü kadar irenç diil

arkadaşlar 13 ünde bronx taki konserine giden varmi perfonmansi nasildi çok gitmek istedim ama olmadi..
ayrica burdan gereksiz eleştiri yapan arkadaşlarimizida kınıyorum..!

arkadaslar abartmıssınız yenere katılaraktan hakarete varan acıklamalar gereksız biz esra kahramana bile bu kadar konusmadık.

bence adam ii ya.hele saydıımmmmm saydımmm demesi damda super ya:)

ogun sanlısoy

kesınlıkle bende oguzun bozuldugu kanısındayım..ne kadar kotu bır sarkı ve klip..saglam bır rock kıtlesıne sahıp oguzun saydım kac gun olu dıye komık bır sarkı yapması gercekten uzucu..arabesk ten farkı yok sarkının...

şarkılar çok yi sayılır (saydım dahil) anlam ararsanız rap müzikteki sözler çok anlamlı ama müzik altyapı olarak yok neredeyse gerçi hepsi bir bütün olmalı yalnız o kadar iyi olsalardı çok ama çok daha iyi yerlerde olurlardı...

Klibinin kral tv de yayinlanmasi tam bi rezalet!Ama kendisi cok iyi müzik yapar ve harbi cocuktur..Allah bunlardan türk rockina bol bol nasip eylesin...AMIN!!

kral tv yayınlaması bence sanatçının şirketin politikası ile alakalı olabilir ... ama bütün bunlar bir yana ogün çok başarılı iyi bir başlangıç yaptı inşallah devamı gelir... arkadaşlar eski albümü korkma hiçbiryerde bulamadım warsa weya bulabilirseniz haberdar edebilirmiyiz acaba...

gogorigo demiş ki:
kral tv yayınlaması bence sanatçının şirketin politikası ile alakalı olabilir ... ama bütün bunlar bir yana ogün çok başarılı iyi bir başlangıç yaptı inşallah devamı gelir... arkadaşlar eski albümü korkma hiçbiryerde bulamadım warsa weya bulabilirseniz haberdar edebilirmiyiz acaba...

şu an itibariyle piyasada bulamazsın ama yakın bir tarihte yayınlanacak albüm.

muhterem666 demiş ki:
freestyle_joker demiş ki:
bence ogün pentagramdan ayrılınca yolunu sasırmıs albümünü dinlemedim ama ondan daha iyisini beklemek bi hata olurdu.

+99999999

Bu nedir şimdi kendi fikirlerim yok düşünemiyorum düşünsemde yazamıyorum alın size +++++++ :twisted: Hemde hiç dinlemeden yorum yapıyorsunuz ... Bence çok abartıyorsunuz pentagram eskide kaldı yeni bir sayfa açtı ogün kendine yeni bir albüm hiçbiryerde dedimiki bu albümümde pentagramdan çok esinlendim vs... hayır demedi :evil: bence sırada çıkarıcağı albüm çok daha iyi olucak ;)

arkadaşlar bence de ogün eskisinden oldukça farklı bir alanda ilerlemekte ama bence gayet başarılı.özellikle albümünde bilgisayar desteği kullanmamış olması anlatılmayacak kadar güzel birşey.piyasada böyle albüm bulmak çok zor.ama bir de çöyle bir şey var ogünün kıro ötesi bir dinleyici potansiyeli oluşmuş :( bunu söylemek istemezdim.ama geçen gün otobüste arkamdaki iki arabeskçi tip ogün konserinden basettiği zaman farkına vardım bunun.yakında burda konseri var ama gitmeyeceğim yani bu yüzden.

Bu nedir şimdi kendi fikirlerim yok düşünemiyorum düşünsemde yazamıyorum alın size +++++++ :twisted: Hemde hiç dinlemeden yorum yapıyorsunuz ... Bence çok abartıyorsunuz pentagram eskide kaldı yeni bir sayfa açtı ogün kendine yeni bir albüm hiçbiryerde dedimiki bu albümümde pentagramdan çok esinlendim vs... hayır demedi :evil: bence sırada çıkarıcağı albüm çok daha iyi olucak ;)[/quote]

belki ben pentagramdaki halini seviyordum ve pentagramdan ayrılınca pentagramdaki gibi bi şeyler bekliyordum haliylede bu tarzın ona gitmediğini düşünüyorum tabi benim fikrim (yuh be ammada pentagram yazmısım)

Geri