Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy gerçekten özenli bir albüm hazırlamış. Hiç sıkılmadan defalarca dinlenebilecek kalitede şarkılar var. Sarf ettiği emeğin karşılığını bu albümde almasını dilerim.
Sevgiler

Röportajı okuduktan sonra albüm alma gereği hissettim.Gerçekten güzel albüm yapmış Ogün.Çıtayı yükselterek yoluna devam eder umarım.

Sevgili arkadaşlar;
Turkrock.com'da adıma açılan Ogün Sanlısoy forumunu keyifle takip etmekteyim, bilgilerinize. Hakkımda olumlu, olumsuz yazan ve takip eden
herkese teşekkür ederim.
Tekrar görüşmek dileği ile...

OGÜN SANLISOY

Ah Ogün gelmiş !
Hoşgeldin Ogün aramıza.
Kendisi bana söylemişti arkadaşlar foruma geleceğini ama olur da gelemez diye hem onu hem de kendimi yalancı çıkarmamak adına size bahsetmemiştim bu konudan, tedbiren. Malum bazen eleştirileriniz konusunda haddinden fazla acımasız olabiliyorsunuz.Bu güne kadar hiç birinizden olumsuz yönde bir eleştiri almamış olmama rağmen, bazı bazı üslubunuz konusunda size karşı ince bir sitem içinde olduğumu belirtmek isterim.

Neyse tekrar hoşgeldin diyelim sana Ogün. Takip ettiğini biliyorum ama umarım fırsat buldukça yazmaya da çalışırsın.

Ayrıca ana sayfadaki "Ogün Sanlısoy" haberi ile ilgili olarak özel mesaj ya da e-posta yolu ile olumlu yorum yapan arkadaşlara da buradan teşekkür etmiş olayım. Geri dönemediğim için üzgünüm. Anlayışla karşılayacağınızı düşünüyorum.

Son olarak albüm konusunda da yorum yapmak isterim ki;
Şöyledir;
Her ne kadar Ogün'ü albümü dinlediğime inandıramamış olsam da ! ;)
Bence alınası, dinlenilesi, sözleri üzerinde düşünülesi özenli bir çalışma...

Keyifli vakit geçirmeniz ve olumsuz eleştrileriniz konusunda ipin ucunu kaçırmamanız dileğimle...

Özlem

hoşgeldin Ogün abi.ara ara yazılarınla şereflendirirsen seviniriz.çalışmaların da başarılar dilerim.

ps: Öz!em,Ogün abi ile gerçekleştirdiğin o güzelim röportaj için teşekkür ederim ayrıca.

MoSMoR demiş ki:
Hoşgeldin Ogün abi..İyiki katıldın..Bu arada Ank. konserin varsa ( veya herhangi bir yerde ) bildirirsen sevinirim..;)

ogunsanlisoy.com adresinde aynen şöyle belirtilmiş ;

"TURNE DEVAM EDİYOR...
Ogün Sanlısoy turnesinin 2.etabı yepyeni konserlerle devam ediyor. İşte tarihler ve iller...

30 Ocak İzmit ( İzmit Sabancı Kültür Merkezi )
25 Şubat Konya
26 Şubat G.Antep
27 Şubat Adana
28 Şubat Antakya
2 Mart Mersin
3 Mart Kayseri
4 Mart Sivas
5 Mart Ankara

Not;Tüm bu konserlerde 18 yaş sınırı olmayacaktır. Ege ve Karadeniz etapları çok yakında... "

Biz de bu etkinlikleri ana sayfada ajanda bölümünde sizlerle paylaşırız zaten...

Görüşmek Üzere

Öz!em demiş ki:
MoSMoR demiş ki:
Hoşgeldin Ogün abi..İyiki katıldın..Bu arada Ank. konserin varsa ( veya herhangi bir yerde ) bildirirsen sevinirim..;)

ogunsanlisoy.com adresinde aynen şöyle belirtilmiş ;

"TURNE DEVAM EDİYOR...
Ogün Sanlısoy turnesinin 2.etabı yepyeni konserlerle devam ediyor. İşte tarihler ve iller...

30 Ocak İzmit ( İzmit Sabancı Kültür Merkezi )
25 Şubat Konya
26 Şubat G.Antep
27 Şubat Adana
28 Şubat Antakya
2 Mart Mersin
3 Mart Kayseri
4 Mart Sivas
5 Mart Ankara

Not;Tüm bu konserlerde 18 yaş sınırı olmayacaktır. Ege ve Karadeniz etapları çok yakında... "

Biz de bu etkinlikleri ana sayfada ajanda bölümünde sizlerle paylaşırız zaten...

Görüşmek Üzere

Tşk...5 Mart a çooOOk war...;)

en kısa zamanda bizi'ben de özledim'adlı klibinden kurtarmasını umut ediyorum kendi adıma..çok daha güzel şarkıları varken..yeni bi klip..

Ogün abi,sen en iyisi kalan şarkılarına birer klip çek..Sen de rahat et,biz de rahatlayalım...Ha bi de bizim pencereler açık abi sana :p

Geri