Ogün Sanlısoy

pentagram'daki ogün'le şimdiki ogün arasında fark olması çok normal.grupla birlikte iken 4-5 kişinin ortak isteğini yapıyorsun solo iken kendi istediğin müziği yapıyorsun ve fark burdan kaynaklanıyor.bunun da olması çok normal.artık pentagram'ı bir kenera bırakmak gerekir.

Aslına O günkü Ogünle şimdiki Ogün arasında pek fark yok.Sadece yaptığı müzik çeşitlilik kazanmış ve daha yumuşak parçalarıda söylemeye başlamış.Yine o sert saund tan vazgeçmiş değil.Demir'in düştüğü hataya düşmemiş yani :)

BLUES01 demiş ki:
Aslına O günkü Ogünle şimdiki Ogün arasında pek fark yok.Sadece yaptığı müzik çeşitlilik kazanmış ve daha yumuşak parçalarıda söylemeye başlamış.Yine o sert saund tan vazgeçmiş değil.Demir'in düştüğü hataya düşmemiş yani :)

Yapma gözünü seveyim pentagramdaki ogün nerdee şimdiki ogün nerdeee resmen düşmüş hatta uzatmaları oynuyor

_Unforgiven__ demiş ki:
aisharose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
Herşey bi yana pentagramdaki ogünle şimdiki ogün dağlar var yazık valla
evet kesinlikle katılıyorum... fark var...daha çok olgunlaşmış müzikle ilgili...daha çok tecrübe kazanmış...aşmış kendini iyice ve tarzını oturtmuş artık tam anlamıyla... :)

Sorma ya :D
soru cümlesi kurmadım :roll: bence biraz katı eleştiri yapıyorsun...
uzatmaları oynuyor falan...gözünü aç da bak biraz... pentegramla çalıştığı zamanlar hemen hemen on yıl öncesinde kaldı....sanatçı üzerine iki albüm çıkardı ve hepsini tek başına kendi çabasıyla yaptı...kendi müziğini ortaya koydu...bir gruptan ayrı...herşeyiyle bestesinden sözünden aranjörlüğüne herşeyiyle kendi ruhu var bu sanatçının albümünde...ve gözlemlediğim kadarıyla on yıl öncesinden yani bir grupla beraber çalıştığı zamanlardan çok daha fazla seveni,dinleyeni,hayranı var...hatta onu ozaman hiç tanımayan bile çok seviyor bugün müziğini şarkılarını,ozamanlar da tanıyan da.... demekki doğru yolda ...düşmüş falan değil...tersine yükselerek devam ediyor....okadar zaman sonunda bukadarcık bir değişme de çok normal...ve iyiki olmuş.... ;)

aisharose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
aisharose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
evet kesinlikle katılıyorum... fark var...daha çok olgunlaşmış müzikle ilgili...daha çok tecrübe kazanmış...aşmış kendini iyice ve tarzını oturtmuş artık tam anlamıyla... :)

uzatmaları oynuyor falan...gözünü aç da bak biraz... pentegramla çalıştığı zamanlar hemen hemen on yıl öncesinde kaldı....sanatçı üzerine iki albüm çıkardı ve hepsini tek başına kendi çabasıyla yaptı...kendi müziğini ortaya koydu...bir gruptan ayrı...herşeyiyle bestesinden sözünden aranjörlüğüne herşeyiyle kendi ruhu var bu sanatçının albümünde...ve gözlemlediğim kadarıyla on yıl öncesinden yani bir grupla beraber çalıştığı zamanlardan çok daha fazla seveni,dinleyeni,hayranı var...hatta onu ozaman hiç tanımayan bile çok seviyor bugün müziğini şarkılarını,ozamanlar da tanıyan da.... demekki doğru yolda ...düşmüş falan değil...tersine yükselerek devam ediyor....okadar zaman sonunda bukadarcık bir değişme de çok normal...ve iyiki olmuş.... ;)

pentagramın trail blazer albumundeki vokalistini cok tutmustum severdim kirli bi sesi vardi.Ancak şu sıralar her çıktığında kanal değiştiriyorum neden dersen resmen pop albumu yapmış.Popüleride denen iğrenç şey onada bulaşmış resmen şaşırmış.Arabesk parçayı rock bile yapmış herif :D

Ama yok ben boyna tvde gözüksün,o programdan bu programa koşsun diyorsan o senin bileceğin iş.Eğer ogünün ruhu buysa eksik kalsın abicim.

Ben dinlemiyorum sen dinlemeye devam et :!: :!: :!:

_Unforgiven__ demiş ki:
aisharose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:
aisharose demiş ki:
_Unforgiven__ demiş ki:

pentagramın trail blazer albumundeki vokalistini cok tutmustum severdim kirli bi sesi vardi.Ancak şu sıralar her çıktığında kanal değiştiriyorum neden dersen resmen pop albumu yapmış.Popüleride denen iğrenç şey onada bulaşmış resmen şaşırmış.Arabesk parçayı rock bile yapmış herif :D

Ama yok ben boyna tvde gözüksün,o programdan bu programa koşsun diyorsan o senin bileceğin iş.Eğer ogünün ruhu buysa eksik kalsın abicim.

Ben dinlemiyorum sen dinlemeye devam et :!: :!: :!:

senin görüşün bu... dinlemeyebilirsin... sen dinlemezsen ogün sanlısoy hiç birşey kaybetmez.

ne olursa olsun bir sanatçıya herif diye hitap edebilen bir dinleyiciyle müzik hakkında en ufak bir tartışmaya bile girmek istemem.... çünkü düşüncesine saygı duymam :)

arabesk bi parçayı arabesk tarzıylamı söylüyo kardeşim.bi türli anlayamıyorum sizin müzik anlayışınızı ya.tam olarak adam 4x4 lükmü olacak illa.bi kere olsun birilerini takdir etmeyi öğrenebilmeliyiz.iyi yapar kötü yapar.sonuçta bi emek var.bari emeğe saygı olsun

arkadaşlar,geçen bi alışveriş merkezin de ucuz,promosyon 1 milyona(1 ytl) albümleri karıştırırken onun ilk albümü korkma'yı gördüm ve hemen aldım!ama bugünkiyle arasında eser yok!kendini çok iyi geliştirmiş!yolu açık olsun!

ogünün evli olduunu bilen varmi acaba??? hem de menejeri sedefle evliymis 8O ben bilmiyordum...sasirdim coooooookkk :cry: birde üzüldüm yaniiii..

yok beeee ne evlisi! Evli değil boşuna asma suratını. Ogün Sanlısoy hayranlarının üzülmesine dayanamam valla... Ogün Sanlısoy'u yakından tanıyan bir arkadaşım var ve ona sordum, öyle birşey olmadığını söyledi. Ben de şok oldum bu kadar sevdiğim ve yakından takip ettiğim bir insanla ilgili böyle bir haber duyunca ama bildiğim ve tahmin ettiğim gibi öyle birşey yokmuş... Çok Şükür :LOL:

cindy_mor demiş ki:
yok beeee ne evlisi! Evli değil boşuna asma suratını. Ogün Sanlısoy hayranlarının üzülmesine dayanamam valla... Ogün Sanlısoy'u yakından tanıyan bir arkadaşım var ve ona sordum, öyle birşey olmadığını söyledi. Ben de şok oldum bu kadar sevdiğim ve yakından takip ettiğim bir insanla ilgili böyle bir haber duyunca ama bildiğim ve tahmin ettiğim gibi öyle birşey yokmuş... Çok Şükür :LOL:

ciddimisiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnn :D çok sevindim yaaaa...gerçi benim ilgim ve sevgimden,hayranlığımdan hiçbirşey eksilmemişti ama ben biraz aşık da olmuşum sanırım. :roll: onun için çok sevindim senin haberine...gerçi hangi haberin doğru olduğunu bilemiyorum ama seninkisi daha doğru gibi geldi...yani seninkini doğru bulmak işime daha çok geliyor :p aman allahım yaaa liseli kızlara döndüm..demek böyle şeylerin yaşı olmuyormuş ;)

Geri