Ogün Sanlısoy

Ogün Sanlısoy'un vokali bu albümde baya farklı.diğer albümlerine göre..şu an bilmece yi dinlememe rağmen albümün tamamından ümitliyim.çok iyi isimlerle çalışılmış bu albümde.dinledikçe içine giriyosun bilmece'nin..albümü alalım :)

Klip için cok tesekkür ederiz;) Pc deki sorunlar dolaysıyla biraz yavaş oynuyor klip ama en azından Kral Tv deki işkenceden biraz kurtuldum:D
Klip cok güzel olmuş..görsellik..müzik..ekip hepsi mükemmel..Ogün ün imaj da cok iyi olmuş boyle..
Güven abi sanada cok tesekkürler gerek radyo gerek tv proglarımda Ogün ü ilk yayınlayanlardansın..Programına konuk ne zaman alcan?Nisan Yüxexesi de bekliyoruz..
Bu arada arkadaslar Ogün ün 7 nisanda İzmir marina da Ogün festivale(izmirfest 06) cıkıyor.Aynı gün İhtiyaç molası ve Pamela da var..Gala konseri olmadan direk festival...acaba daha önceden gala konseri yapar mı?

Klip on numara şimdiye kadar dinlediğim hiç bi klipte Bilmece deki soundları duymadım teşekkürler Ogün,Metin,Kadir ve Sertan abi spprsiniz ya Metoboy abimizin o solosu sertan abi senin ritmler ve soundlar Ogün abi Klip sonundaki Akustik Gitar sesi harikaa diyecek söz bulamıyorum unutmadan kadir abide harika olmuş :dans :metal :metalhead :taptim

An itibariyle tüm albümü dinlemiş bulunmaktayım :LOL: . Helal hakkaten. KORKMA ve O GÜN tadında ama daha sağlam olmuş. 41 kere maşallah!!!. :D bu albüm de OGÜNÜ BEÐENMEYİP POPÇU DİYENLERE KAPAK HATTA TENCERE TAVA FLN OLSUN...BAŞKA YORUMA DA GEREK YOK.....

ogunkolik demiş ki:
An itibariyle tüm albümü dinlemiş bulunmaktayım :LOL: . Helal hakkaten. KORKMA ve O GÜN tadında ama daha sağlam olmuş. 41 kere maşallah!!!. :D bu albüm de OGÜNÜ BEÐENMEYİP POPÇU DİYENLERE KAPAK HATTA TENCERE TAVA FLN OLSUN...BAŞKA YORUMA DA GEREK YOK.....

popçu kısmına aynen katılıyorum.bu albüm bazılarına kapak ve cevap niteliğinde.

tarkan gözübüyük elini albümde hissediyoruz :)

deryakulahci demiş ki:
klipte bir sakınca göremedimm.
ama tabi zaman ne gösterir belli olmaz...
Klip ve şarkı süper olmuş ... Çok beğenmekle beraber... ''Sound'' açıkcası beklediğimden çok çok iyi olmuş...

Yetkililer görmesin bencede...çaktırmamak lazım ancak o kadın göğüsleri klibin yasaklanması için büyük sebep...yoksa ben mi yanlış gördüm :) ;) ;) ? aman şşşş kimse duymasın... :)

hakikikertenkele demiş ki:
yok be o kadar büyük değil...
Sadece burayı alıntı yaparsak baya komik birşey oluyor :D Neyse ya töbe töbe. O görüntülerdeki amaç ne acaba? Zaten dikkatli bakmayınca anlaşılmıyor. Çeşit olsun falan diye mi koymuşlar? Güven abi senin bir fikrin var mı? Ayrıca senin editlenmesini istediğin yer orası mıydı?

Geri