Ogün Sanlısoy

ogunkolik demiş ki:
Balans konseri damgasını vurmuştur. Muhteşemdi. coşup coşturdular, bi gidip dünya gözüyle kulağıyla izleyin,dinleyin. sonra burada ağır ithamlarda bulunanlar artık siteyi mi terkeder ne yapar bilemem :D . Konser dediğin böyle olur,Sanatçı dediğin böyle içten davranır..dinleyici,. böyle coşulur ,seyirci dediğin böyle coşturulur, merak edenler en kısa zamanda bi konserinde bulunmalı, emin olun suratınızda gülümsemeyle ayrılacaksınız, bu adam neymiş be diyceksiniz :D

başka söze gerek yokk....... :) süperdii... :)

Ogün Sanlısoy muhteşemdi dün akşam.. çok sempatik biri çok sıcakkanlı.. performansı müthişti tek kelimeyle... Ogün'ü canlı izlemeyen valla konuşmasın hiç :D

ogün şanlısoy adana rockn house bardaki dün gerçekleşen konseri harikaydı gerçekten. canlı performansı yerindeydi... az bir kitle vardı gerçekten ama buda sanırım biraz adana da bu tür barların pek ilgi görmemesinden mi desem artık... bide kısa sürdü yaws :( biraz daha uzun olsun isterdik ama herşeye rağmen canlı performansıyla güzel bir geceydi.

Olsun Güven Abi sağol bilgilendirdiğin için belki işi falan vardır söyleyemeiştir olsun yaa canı sağolsun :) üzüldük ama napalım :(

İstanbul konserindeydim kesinlikle düşüncelerim cok olumluydu zaten ki konserden sonra dahada farkına vardım bilmeyen bi şarkıyla genelleyenler kesinlikle konserine gidip canlı canlı izlemeli..bu kadar doğal sıcak birisi...albüm zaten ortada ki burda ekipte cok başarılı hepsi birbirinden samimi uyumlu yaa...Keske bütün konserlerine gidebilsem Ogün nereye ben oraya :D

ogün e bu kadar sıcak olduğu için çok tesskür edirim
gerçekten yeri ve kisilği çok sağlam bu na konserde çok inandım.
canlı canlı güzel oldu tabi metin türkcan her zaman ki gib!!!

ama ogün gerçekten ve gerçekten bir müsizyen ve vokalll

iste bu kadar oğlum ya

ferockcymbal demiş ki:
ogün e bu kadar sıcak olduğu için çok tesskür edirim
gerçekten yeri ve kisilği çok sağlam bu na konserde çok inandım.
canlı canlı güzel oldu tabi metin türkcan her zaman ki gib!!!

ama ogün gerçekten ve gerçekten bir müsizyen ve vokalll

iste bu kadar oğlum ya

bende katılıyorum sana :)
müziğini iyi yapıyoo hele bu son albümde damgasını vurdu..
inşallah çizgiden sapmadan yolalır ;)
devam kim tutar senni :LOL:

Geri