Ogün Sanlısoy

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve/veya küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

buzz demiş ki:
e tarkan gözübüyükle çalışmıyomuydu ogün?
tarkan gözübüyük Ogün`ün son albümünün prodüktörlüğünü yapmış ve aynı zamanda sadece ''dön evine'' adlı parçada bas gitar çalmıştır ;)
onun dışında albümde ve konserlerde kadir keskin bas gitar çaldı ;) ki hala o çalıyor 8)

buzz demiş ki:
hımm sağol peki ogun albumundeki kadtoyu da sayarmısın ve biliyosan ilk albumdeki kadroyu da
-son albümde
davul=sertan soğukpınar
gitar=d.bijen rahimi,metin türkcan
bas g.=kadir keskin
-o gün albümünde
davul=timur kurşunoğlu
bas g.=umut arabacı
gitar=faruk kavi
-korkma albümünde
davul=bilmiyorum :oops: :cry:
bas g.=tarkan gözübüyük
gitar=gür akad

başka soru :LOL:

yok gitarlara ogunu yazmamışsında o yuzden dedim
ogun 3 te gitar çaldı da ogun ve korkma da studyoda kayıt esnasında çaldı mı onu soruyorum ben yoksa kliplerde ve konserlerde çalıyor onu biliyorum zaten

orjinal album ? ben ? çok uzak sözcükler neyse ogunun sahne performansını ço kbeğeniyoru mkendisine başarılar
ama ben en çok onun secret missile klibindeki o vahşi metalci genç halini beğenmiştim şimdi koca adam oldu yav yapmıyor öyle hareketler artık :D

buzz demiş ki:
orjinal album ? ben ? çok uzak sözcükler neyse ogunun sahne performansını ço kbeğeniyoru mkendisine başarılar
ama ben en çok onun secret missile klibindeki o vahşi metalci genç halini beğenmiştim şimdi koca adam oldu yav yapmıyor öyle hareketler artık :D
yoo yapıyor..hani bir parçası varya sen gel hele gel kendine gel fln .o gün albümünde işte canlı performanslarda o parçada bir çığlık basıyor ki..sorma :D

Geri