Ogün Sanlısoy

Albüm o kadar da soft değil aslında.. Tamamen yumuşamış olayı falan yok.. Adamın istediği gibi bir albüm işte..

Saydım çıkış parçası olarak iyi aslında.. Pencere'ye göre dinleyici kitlesi daha geniş olabilir.. Yalın da o aralar zalim oyun bozan diye çıkmıştı.. Pentagram dinleyenler ogün'ün albümünde de sevecekleri şeyler bulabilirler..

albümü almadım ama zaga ya çıktığında, hani şu 'bende özledim bende resmin var şuan elimde' diye bir şarkı var adını bilmiyorum,onu coverlamıştı.baya kötüydü .saydım çok güzel bi şarkı.
ama bu arbesk cover olayı iyice coçtu hiç hoşuma gitmiyo.

walla dinlediim en ii türkçe rock albümü desem abartmış olmam.mayısta aldım hala zewkle dinliyorum.ayrıca dönek falan diyenlere de katılmıyorum biz de sadece rock,sadece grunge,sadece nu-metal dinlemiyoruz ki;hepsini dinliyoruz(en azından ben öyleyim)adam da yapmış işte harbi bi albüm.beğenen alsın dinlesin;beğenmeyen de hakaret etmesin

achilles demiş ki:
walla dinlediim en ii türkçe rock albümü desem abartmış olmam.mayısta aldım hala zewkle dinliyorum.ayrıca dönek falan diyenlere de katılmıyorum biz de sadece rock,sadece grunge,sadece nu-metal dinlemiyoruz ki;hepsini dinliyoruz(en azından ben öyleyim)adam da yapmış işte harbi bi albüm.beğenen alsın dinlesin;beğenmeyen de hakaret etmesin
kim hakaret ediyo?

abi diyolar ya "pentagram'da söyleyen adam şimdi nası böyle bi albüm yapmış falan" diye.bu arada atina olimpiyatlarına konsere gidiyomuş türkiyeyi temsil etmeye.bi de fly forever şarkısını dinleyen var mı müthiş bi şey

canım içinden nası geiyosa yapsın adam güzel yapıyo bence de yapmasaydı iyiydi hani ama..
kuzeni gırtlak kanseri olmus,atlatmış fln..
destek olalım dostumuza...

camelfilters demiş ki:
neden adamı bu kadar eleştiren oldu açıkçası anlamıyorum...duman 2. albümünde sezen aksu ile parlarken mesele yok ama ogün ferdi den söyleyince sorun oluyor.. pentagram da söylemiş olması birşey değiştirmez... merak ediyorum acaba tarzı konusunda onu eleştirenler hiçmi dinledikleri tarzın dışında şarkı dinlemiyorlar... ben 16 senedir rock/trash/death dinleyen birisiyim... hepsinin yeri farklıdır benim için...adam o müziğe inanmış ve çıkmış yola... yapmış satsın istemiş... yanlış olan birşey yokki...pentagramdaki tarzından ödün vermese en baba 30 bin satar... pentagram toplamda kaç albüm sattıki...unuttuğunuz birşey varsa o da müziği adamların sadece zevk için yapmadığı...parada kazanmak lazım... popüler olmak lazım... örnek destan...aslında çok kötüymüş gibi görünen grubun son albümündeki diğer şarkıları dinlediğinizde aslında adamların gerçektende rock müzik konusunda çok fazla yeterli olduklarını göreceksiniz....ogünü eleştiren arkadaşlar bir grup kursunlar ve bir albüm çıkarsınlar bakalım...görelim neler yapabildiklerini... adam ben bir rock albüm yaptım diyor zaten... ayna gibi yada ne biliyim haluk levent gibi rock albüm yaptım ben diyip dinleyiciyi kandırmıyorki... yada ne biliyim milletin anadolu rock ı vardır... adam sadece rock yapmış... bence muhteşem... bir rock albüm bu kadar olabilirdi...
valla söyleyecek birşey kalmamış söylediklerine %100 katılıyorum. bir cover yapmayagör hemen ayaklar altındasın. ayrıca bu adamlar bu işten ekmek yiyorsa ticari düşünmenin yanlışlığı nerde ? aynı şeyleri demir demirkan için de söylediler. destek yerine köstek olma meraklısı bir kitle var. işleri güçleri basit kelimelerle kestirip atmak. o gün süper bir albüm olmuş bence. ogün sanlısoy daha iyilerine de imza atacak eminim ben.

bu arada albümü (korsan değil orjinal) alıp da çalıştırmakta zorlandınız mı? ben albümü çok beğendiğim için hemen satın aldım ama evde çalıştıramadım. birkaç denemeden sonra zor bela okudu ancak bu sefer de ses felaket. net değil. işyerine götürdüm orda denedim yine aynı. aldığım yere götürdüm değiştirdiler. yine aynı çıktı. aynı sorunu yaşayan var mı? yanlış yaptığım birşeyler varsa beni aydınlatır mısınız lütfen.

shine demiş ki:
bu arada albümü (korsan değil orjinal) alıp da çalıştırmakta zorlandınız mı? ben albümü çok beğendiğim için hemen satın aldım ama evde çalıştıramadım. birkaç denemeden sonra zor bela okudu ancak bu sefer de ses felaket. net değil. işyerine götürdüm orda denedim yine aynı. aldığım yere götürdüm değiştirdiler. yine aynı çıktı. aynı sorunu yaşayan var mı? yanlış yaptığım birşeyler varsa beni aydınlatır mısınız lütfen.

aynı olay benım basıma cem koksalın albumunde geldi müzik seti discman bilgisayar hi bir şeyde çalışmayınca gittim değiştirdim cd yi

Geri