Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
Abi geçen sene bu zamanlarda sabahları kanal d de Samurai-X vardı..Anime ötesi bi çizgifilmdi.Hayranı olmuştum..Hatta yatağımın baş köşesinde posteri var..Felsefesi fln vardı baya ii di..

Of izlemem mi be! Bu yaşa geldim hala çizgi film hastasıyım. Arkadaşlar dalga geçiyor benimle. Animelere bayılırım. Bu aralar divx'ini buldum ROBOTECH(hani şu robot oluyor uçak vs oluyor.) izliyorum. Nasıl nostalji oluyor anlatamam.
Geçen sabah kahvaltıda taa kaç sene önce yayınlanan japonların futbol geyiği çizgi filmlerden birine rastladım. Tsuba San mı ne. Nasıl sevindim

gerçi çizgi film sayılmaz ama 'south park' ve 'simpsons'ı izlerim, çocukluğumdaki çiz. filmleri versinler onlarıda izlerim çiz. film güzel bişey yahu izlemek lazım bizim abuk subuk dizilerden iyidir...

Çizgifilm hayatım olsa gerek,birkaç sene içinde sevdiğim bir şarkıya çizgi film olarak klip yapmayı düşünüyorum(Empyrum-mourners olabilir),bakalım nolucak :)
en sevdiğim çizgiflilmlerden bazıları;Wallace&Gromit,The Simpsons,Sponge Bob(Fanatiğiyim),Rocko's Modern Life,Asterix(tapıyorum),Ice Age,Ant-Z,Alaaddin..
Buarada Sponge Bob'ın bir bölümünde fon müzikleri Pantera'dan alınmaydı,süper bir bölümdü.Ayrıca SB'ı orjinal seslendirmesiyle izlemenizi tavsiye ederim,bizimkiler iyi yapamamış..Kediköpek de öyle,birbirlerine kediş köpüş diye hitap etmiyolar normalde:D

bi ara seker kiz candy yi izliyodum power rangersdan önce basliyodu onuda izliyodum :D benden baska izleyeninde oldugunu biliyorum simdi kimse inkar etmesin :D

Ya hakkaten power rangers diye bişey vardı di mi?Hİç kaçırmazdım.Bi de hatırlar mısınız goosebumps vardı o da power rangerslardan sonra başlıyordu.Böyle korkunç olayları gösteriyorlardı.Hoştu,çocukken o ikisini hiç kaçırmazdım.Sonra zaten çocukların ruhsal ve fiziksel gelişimini olumsuz yönde etkiledikleri için kaldırdılar.:)))Baya üzülmüştüm.
Şimdi Spongebob favorim.Patrick süper

Abi Sponge Bob'ı Cnbc-e'de gösteriyolarmıydı yaa? Ben salak gibi (bence gibisi fazla) Mtv'de seyrediyomuşum, yarısından çoğunu anlayamayarak...
Bir de The Simpsons tektir... (ComedyMax) ;)

cartoon
spiderman
x men
simpsons
south park
anime
berserker(kacırmayın ucmıs ii)
samurai deeper kyo idare eder
hellsing
vampire hunter D
spirited away
princess manonoke(kesin yalnıs yazdım)
animatrix

aha baya varda aklıme gelmıo sımdı

corvus demiş ki:
cartoon
spiderman
x men
simpsons
south park
anime
berserker(kacırmayın ucmıs ii)
samurai deeper kyo idare eder
hellsing
vampire hunter D
spirited away
princess manonoke(kesin yalnıs yazdım)
animatrix

aha baya varda aklıme gelmıo sımdı

bi de buna yeni
innocence'i ekliyorum olm ehuae
gece inmiş sabah baktım biraz çizimleri flm züper konu da güsele benzio
akşam izlicem
boş cd getir magic olsun :LOL:

Transformens! favorim(Ninja Turtles da iyiydi.soundtrack'ide baya gazdır).yas ilerledikce The Simpsons,Southpark gibi esprili cizgi filmleri izlemesi de hos oluyor. (bu arada Transformens'ın sinema filmi cekimleri onumuzdeki 1-2 yıl icinde baslayacak.haberiniz ola!)

walt disneyin tum cizgifilmeleri, bu arada digiturkten nickelodeon u kaldirmalari kadar kotu bir sey yok! spongebob, hey arnold ve rugrats cok sevimliydi. bilenler varmi acaba: nickelodeon da yine kenan & kel diye iki zengi firlama cocugun tiyatro tarzinda bir sovuda vardi oda komikti... ve tabi simpsons.(o bir klassik) :twisted:

Geri