Çizgi Filmler

Çizgi film izliyormusunuz?

• Evet

Oylar: 0 0.0%
  • Hayır

Oylar: 0 0.0%

• Toplam oy veren
    0
sponge bob ney ya(cnbc-e de mi yayınlanıyor,hiç izlemedim)
çoçukluk çizgifilmlerini hiçbirşeye değişmem

Thundercats(thunder thunder thunder cats)
Benjamin-Eric(herkes tusubasa yı izlemiş,benjamin-eric mükemmeldi,bi ben mi izledim acaba Eric'in kızkardeşine hastaydım)
Şeker Kız Candy(ablama kızardım bunu niye izliyon diye,bi kere izledim bende kız gibi oturup izledim)
Transformers(Voltranı da bi ben izlememişim)
Coyote ve Road Runner(coyote nin acme den sipariş ettiği aletler mükemmeldi ya)
Scooby Doo,Yogiler ve Kötülerin Yarıştığı bi çizgi film vardı,2 tane muhabir sunardı hatta...
Buggs Bunny ile Speedy Gonzalez çekişmesine bayılırdım
Silvestır la Kuşun maceraları mükemmeldi(o kuşu hiç yedirtmediler adama ya,bende hep kötüleri tutardım çizgifilmlerde)
He man(iskeletordan korkardım da yine izlerdim)
Ten Ten
Buggs Bunny(fırlama tavşan)
Taş Devri(onun bi noel bölümü vardı süperdi hala aklımda)

Ha birde coyote,silvestir ve tom'cular birleşsin bunların kazandığı bi bölüm yokmu ya,kafayı yemiştim zamanında

bence şimdiye kadar yapılmış çocukların için olmayan en iyi çizgi film...

samurai-x

bunu izlemek için ben okula gitmezdim lisedeyken,ev okuln dipteydi ben bitmeden kesinlikle gitmezdim,sonra saatleri deiştirdi hıyar kanal kaçırdım bazı bölümleri :D

bu arada dragon ball serisinide unutmayalım şu an uncut versionu elime geçti 153 bölüm kadar gerçekten ana dilinde muhteşem bir seri kanald vermişti sanırım bir aralar bir miktar bölümünü goku buma yamaucha falan filan özellikle kaplumbağa amcanın varlığı insanı bititirdi gülmekten

dragon ball sanırım starda veriliyodu kanal d de değil bende torrent olarak bir çok bölümünü buldum limewire'den de gt den bir kaç bölümünü indirmişdim ana dilinde pek bir şey anlamadım ama eğlenceliydi izlmesi bile güzldi en yakın zamanda torrentleride indireceğim tabi önce linkleri bir daha bulmam lazım

birde kanal d de sabahları Red Baron diye bir robot filmi çıkardı hatırlayanınız var mı

bend işte drangonball ve red baron arasında mekik dokurduk ama sonradan pokemon dedn o salak çizgi filmleri çıkardılar o eski sanat eseri çizgi filmleri rafa kaldırdılar ya yazıklar olsun

He-Man ve ikizi She-Ra, belkide küçüklüğümde en bayıldığım iki televizyon olayıydı. keşke şimdi de onlar gibi çizgi filmler olsa. Şimdi yok pokemon, yok sünger zibidisi bilmemne sardılar ortalığı bi sürü acayip zımbırtı. Ciddiyet kalmadı :D Suyu çıktı çizgi filmlerin.

süngere bende gıcık oluyom ama bende He-Man ve ikizi She-Ra sevmem ya varsa yoksa anime abi gerisi boş dragonball ve red baron sonra voltran efsane çizgi filmler transformers allahım ya

himura kenshin hitokiri battusai (manslayer) efsane seridir özellikle ilk 60 bölüm yani kenshin sanosuke ve arkadaşlarının shishori ve jupponganata ekibine karşı olan mucadelesi muhteşemdir şimdide bleach'den aynı tadı alıorum kesinlikle samurai falan karekter gelişimi hoşunuza gidiorsa bir göz atın bahse girerim o göz orda asılı kalacak :).

"Kont Duckula" vardı, bilmem hatırlar mısınız ? Igor diye bi uşağı vardı :) Her bölümde birinin kanını içsin diye uğraşırdı ama bi türlü içmek istemezdi bizim Kont :) . Çünkü vejetaryandı galiba. Tam hatırlamıyorum, unutmuşum. Müziği çok güzeldi.

kanaldye ne gerek var internetten indirmek dururkene hemde orjinal dilinde izlemenin tadı apayrı bir olay gerçi 96 bolum+ovalar baya baya suruyor ama olsun bunada sukur en azından artık 3. nesıl geriden takıp etmıoruz bu vb kulturel olayları 1 nesıl gerıden olsun bizim olsun :)

evet kont duckula süferdi bi de şarkısı güzeldi :D

ya en çok yeni nesilin hiymen,transformers,thundercat vs izleyemediğine acıyorum ben şimdiki nesile dayıyolar dicimonu,yugiohu,teletabiyi

she-man değil o she-ra idi vede asa değil kılıçtı senin dediğine en yakın olan estella

ya inidrelimde alt ayzı bulabilecez mi bakalım onlara anlaadan izlemekde çok güzel olmuyo ya e-mail olayı güzel,olur mu acaba şöle güzel bir saatte yayınlasınlar

Ya ben baya küçüktüm, ucundan hatırlıyorum, show tv'de yayınlanıyordu hatta.
She-man'i nasıl yaratmışsam aklım almıyor ya... Zaten sevmezdim.
:LOL: :LOL: :p

Bir çizgi film vardı atv'de pazar sabahları 10'da yayınlanıyordu. 4ncü sınıfta çocuklar vardı ve 6ncı sınıftaki çocuklarla kavga ediyorlardı. Adı neydi acaba?

Vazgeçilmezim Rugrats idi her zaman için ve her seferinde Angelica'yı bebeklere karşı tutardım. Ablamla abim beni o kıza benzetiyordu çünkü :LOL: Hala var Rugrats ve hala izlerim denk gelirse...

Az okulu kırıp tüm gün Nickolodeon izlemedim ya.

Geri